Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Głód nocny? Jak zmniejszyć apetyt

Marcinski jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Głód nocny? Jak zmniejszyć apetyt

Cześć, całe życie ogólnie byłem dosyć wysportowanym facetem. Ostatnio się zapuściłem, nieco się spasłem itd. Niestety z braku czasu (naprawdę mam sporo na głowie, oprócz pracy na etacie staram się rozwinąć swój biznes) nie jestem w stanie ćwiczyć tak regularnie, maks 2 raz . w tygodniu, nie licząc jakiś spacerów. Dlatego skupiłem się bardziej na diecie niż kiedyś, kalorii nie liczę jakoś szczególnie, jem normalnie, 5 posiłków niedużych porcji. Zdrowych, zawsze jakieś warzywko wrzucę, ograniczam sosy itd. Problem się zaczyna późnym wieczorem koło 22, po prostu co 2 dzień, jak mnie chwyci głód to nie mogę już zasnąć. Przez to się obżeram w nocy i chyba przez to moje wracanie do formy wydłuża się niesamowicie. Jak zmniejszyć apetyt w nocy? Albo może jaka jest przyczyna? Niedojadam? Przyzwyczajenie organizmu?

Dobra aktualizacja, może komuś się przyda: generalnie zacząłem jeść ostre przyprawy, pić wodę przed posiłkami i co dziwne produkty bogate w błonnik. I rzeczywiście widzę poprawę, oprócz tego zacząłem się stosować do innych wskazówek znalezionych w Internecie np. - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], ciekawostki o imbirze, śnie, wodzie przed posiłkiem itd.
    Ostatnio edytowane przez Marcinski ; 25-03-2021 o 17:02

Michaal90 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Głód nocny? Jak zmniejszyć apetyt

Warzywa są zapychające i mało kaloryczne.

Uprawnienia umieszczania postów