Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
Like Tree5Lubią to

Wątek: Rozpoczynam odchudzanie MERIDIA

Brylant85 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Odp: Rozpoczynam odchudzanie MERIDIA

a moze samopoczucie jest takie jakie jest bo tak naprawde jesz duzo mniej i organizm sie nie przystosowal ?
    pomysl o aktywnosci fizycznej daje duzo energii i poprawia humor.

lucyferus jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

MERIDIA 10 - Dzień 3

Waga: 88,3 kg

Dzisiaj sie juz zdecydowanie lepiej czuje. Jednak nie zapalilem ani jednego papierosa i nie mam zamiaru - wydaje mi sie, ze palenie papierosow i MERIDIA 10 powoduje takie kiepskie samopoczucie.

Dzis mam wolny dzien od pracy i poobserwowalem dokladniej moj organizm. Po ok. 60 min od zazycia kapsulki zaczyna "klepac". Odjazd jest przez 30 min. jak po narkotyku - strasznie sie kreci w glowie. Mialem nawet dreszcze na karku. Pozniej mija i jest ok. Wazne, aby tak sobie ustawic dawkowanie, aby nie prowadzic auta jakies dwie godziny po zazyciu pigulki. A w dalsza trase to odradzam w ogole lykanie MERIDII 10. W przyszlym tygodniu wyjezdzam w delegacje, wiec dwa dni bede mial przerwy.

Apetytu brak - MERIDIA 10 to napewno skuteczny wspomagacz przy ograniczeniu jedzenia.

Brylant85 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Wszystko ma swoja cene, myślę ze bardzo wiele osob z tego forum ktorym brakuje silnej woli chetnie by sprobowalo meridii pomimo tych niedogodnosci.Pisz dalej jezeli nie odstawiles

Mieszka w
    Lublin

MERIDIA 10 - Dzień 4

Waga: 88,6 kg

Po dniu z MERIDIĄ 10 ok. 22-tej lapie mnie spiaczka - wiec ksiazeczka w dlon w lozeczku, 15 min i lulu. Sny sa bardzo fajne, a budzilem sie porzadnie wyspany ok. 7-ej. Normalnie wstaje po 8-ej.

Dzisiejszy dzien uswiadomil mni, ze od czterech dni zyje na haju, jak jakis cpun. Spadla moja efektywnosc w pracy, dzisiaj zaczalem mylic slowa i nie moglem sie na niczym skoncentrowac. Caly czas zadawalem sobie pytanie kiedy mnie pusci. Puscilo niedawno... Nie chce tak przezyc swiat i calego miesiaca. Sybutramina jest dla mnie za silnym zwiazkiem chemicznym..

To moj ostatni wpis. Z mojego krotkiego doswiadczenia z lykaniem kapsulek MERIDIA 10 nie moge jej nikomu polecic - wrecz przeciwnie odradzam. NIe wyobrazam sobie normalnie funkcjonowac biorac MERIDIĘ 10.

Waga mi spadla nieznacznie, w tej chwili waze 88,1 kg - czyli w 4 dni spadek o 1 kg. Mysle, ze mozna schudnac przy udziale MERIDII 10 spokojnie 8 kg w miesiac. Dla mnie, psychicznie bym sie nie pozbieral chyba po dwoch tygodniach.

Życzę wszystkich, ktorzy wpadaja na diete.pl spokojnych, wesolych i nieobzartych Świąt Wielkanocnych

nikki jest nieaktywny Nowy na forum

Smile Odp: Rozpoczynam odchudzanie MERIDIA

hej

jestem na meridii 9 dzien i czuje sie ok ! Nie mam nic z opisanych skutkow ubocznych
    sama az sie dziwie ,ze nic mi nie jest ,ale jestem happy z tego powodu

villete jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leszno

wydaje mi sie, ze kolega zbytnio skupił się na poszukiwaniu skutków ubocznych, po postach ma sie wrażenie, że aż specjalnie siadał i obserwował chyba z ulotką swój organizm ;] albo tez mial za niska wage ewentualnie sklonnosci do depresji. ja je w sumie mam, ale przez to, ze co najmniej 1h dziennie ćwiczę - nie odczuwam niczego złego. tylko suchość w ustach i zmniejszone łaknienie. w 18 dni schudlam juz 6kg, wiec calkiem prawidlowo. ale oczywiscie nie namawiam do meridii, zdecydowanie lepiej ograniczyc jedzenie samemu i cwiczyc, a nie liczyc na tabletki.
    odchudzam się od 23 kwietnia 2009 : )
    była przerwa i teraz od 30 stycznia 2012

https://forum.jestemfit.pl/p...-kg-w-dol.html mój wątek

Mieszka w
    Lublin

Rozmawiałem z lekarzem, ktory powiedzial wazna rzecz nt. stosowania MERIDII - aby osiagnac zamierzony efekt nalezy ja przyjmowac 12 miesiecy zmieniajac dawke, oczywiscie pod kontrola lekarza. Sa dowody, ze krotkotrwale przyjmowanie MERIDII powoduje porzadny efekt jojo.

Awatar michalnik
    michalnik jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Białystok

Mi to samo lekarz mówił. Ja już przyjmuje 4 miesiąc meridie 10 efektów ubocznych nie mam ale lekarz co miesiąc chce widzieć moje wyniki krwi i mnie u siebie. I stwierdził że jest to leczenie długo trwałem nawet jak osiągnę swoją wymarzoną wagę wcześniej to i tak będę musiał przez parę miesięcy jeszcze ją pobrać.
    3 cele!!!!
    1. Schudnąć do 115 (Zaliczone pozytywnie)
    2. Schudnąć do 110 (Zaliczone pozytywnie)
    3. Schudnąć do 95 (Chudnięcie)

Carrrisma Guest

Witam

Ja również wspomagałam się Meridią 15 jakieś 3 lata temu i schudłam wtedy niecałe 11 kg w 2 miesiące.
    Brałam ją codziennie (po małym obiedzie) o 14:00 i dużo piłam wody - wtedy efekt był lepszy. Oczywiście ograniczyłam jedzenie i codziennie przez pół godzinki ćwiczyłam.

Co do alkoholu to nie powinno się go spożywać podczas kuracji. Mi się to zdarzało, ale byłam ostrożna.
    Zauważyłam, że Meridia miała wpływ na szybsze "upicie się"

Awatar Maxu89
    Maxu89 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Chicago

Niechce nikogo odstraszac od tego medykamentu, ale tutaj mam pare ciekawych nawiazan do Meridia.

"prodoocent leku przyznaje i potwierdza przynajmniej 32 zgony wskootek brania meridii. Co więcej, przeciwwskazania do stosowania leku obejmują m.in. jaskrę, problemy z nerkami i wątrobą, choroby psychiczne (sibutramina była kiedyś stosowana jako antydepresant), osoby cierpiące na choroby ukł. sercowo-naczyniowego, migreny etc.; przez pierwsze trzy miesiące kooracji pacjent powinien chodzić do dwa tygodnie na wizyty kontrolne; z tego, co pamiętam, lek daje max ~10% masy ciała* w przeciągu roku, bo tylko tyle powinien być stosowany"

Lek ten jest lekiem psychotropwym i powoduje nie odwracalne zmiany w mozgu, oddzialywuje na receptory serotoninowe, adrenergiczne, dopaminowe i benzodiazepinowe, w skrocie dziala jak amfetamina, stosowany dlugo lub jednorazowo w wysokich dawkach powoduje zgony i uszkodzenia mozgu, wiec STANOWCZO odradzam zalatwianie sobie lewych recept na ten lek bo ten lek jest dla osob ktorych utrata wagi jest jedynym sposobem na uratowanie ich zycia, wiec samo ryzyko brania preparatu jest tak samo ryzkowne jak ich otylosc.

" Sibutramina - lek anorektyczny (hamujący łaknienie), stosowany w leczeniu otyłości (obesitas). Mechanizm działania polega na hamowaniu wychwytu zwrotnego noradrenaliny, serotoniny i dopaminy. Nasila poposiłkowe uczucie sytości oraz zwiększa wydatek energetyczny, prawdopodobnie zwiększając termogenezę, co łącznie prowadzi do zmniejszenia masy ciała nawet do 25 kg/ m-c "

leki oryginalne:

* Meridia 10 - kaps. 0,01 g
    * Meridia 15 - kaps. 0,015 g
    Ostatnio edytowane przez Maxu89 ; 02-12-2009 o 16:25
    Wiara czyni cuda szczegolenia ta w siebie i w swoje mozliwosci.

Nie marnuj czasu, inaczej to on zmarnuje ciebie.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów