Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
Like Tree5Lubią to

Wątek: Rozpoczynam odchudzanie MERIDIA

lucyferus jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Domyślnie Odp: Rozpoczynam odchudzanie MERIDIA

Podaj źródła tych sensacyjnych informacji
    mafialt lubi to.

Awatar zapuszysta
    zapuszysta jest nieaktywny Znany na forum

Jakiś czas temu,gdy zabrakło mi juz sił na normalne metody w odchudzaniu...stwierdziłam,że przejdę na Meridię...brałam Meridię10 -2 tabletki dziennie. Zazdrościłam koleżance, która biorąc ten preparat pięknie zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów...i do tego czuła się swietnie. W pierwszych dniach faktycznie czułam się jak haju...ale prowadziłam samochód i jakoś dawałam sobie radę...wspaniale było nie mieć łaknienia, nawet musiałam się zmuszać do jedzenia z rozsądku....potem narkotyczny stan minął, ale zaczęły pojawiać się zaparcia...dodam ,że miałam już wcześniej problemy z odbytem....w efekcie doprowadziłam się do stanu,gdzie już nic nie pomogło tylko operacja...
    Myślę,że każdy reaguje inaczej na Meridię, jednak jest to bardzo poważny lek psychotropowy stosowany głównie jako lek w przypadkach ogromnej otyłości i należy się mocno zastanowić zanim się go zacznie stosować. Nie pamiętam,ale chyba jest coś na ulotce na ten temat...jeśli nie zmienisz już na zawsze nawyków żywieniowych...to po odstawieniu leku masz GWARANCJĘ EFEKTU JOJO + na bank DODATKOWE KILOGRAMY (czasem dwukrotnie zwiększone o to co straciłeś)...i akurat to potwierdzam...sama odstawiając Meridię natychmiast wróciłam do wagi przed odchudzaniem...a następnie w szybkim czasie przybyło mi sporo dodatkowych...
    generalnie nie polecam....szkoda zdrowia
    Ostatnio edytowane przez zapuszysta ; 11-12-2009 o 10:39
    tu mnie znajdziesz szybko...jestem załamana...pomocy!!! - Grupy Wsparcia Dieta.pl

jeśli CIACHO, to tylko w wydaniu "facet"

siomal jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    29

Cytat Zamieszczone przez zapuszysta Zobacz posta
    Myślę,że każdy reaguje inaczej na Meridię, jednak jest to bardzo poważny lek psychotropowy stosowany głównie jako lek w przypadkach ogromnej otyłości i należy się mocno zastanowić zanim się go zacznie stosować. Nie pamiętam,ale chyba jest coś na ulotce na ten temat...jeśli nie zmienisz już na zawsze nawyków żywieniowych...to po odstawieniu leku masz GWARANCJĘ EFEKTU JOJO + na bank DODATKOWE KILOGRAMY (czasem dwukrotnie zwiększone o to co straciłeś)...i akurat to potwierdzam...sama odstawiając Meridię natychmiast wróciłam do wagi przed odchudzaniem...a następnie w szybkim czasie przybyło mi sporo dodatkowych...
    generalnie nie polecam....szkoda zdrowia
    Hehehe, przepraszam, ale jojo miałaś nie dlatego, że odstawiłaś meridie, ale dlatego że zaczęłaś znowu żreć. Meridia blokuje wychwyt zwrotny serotoniny przez co ogranicza łaknienie, dodatkowo powoduje podwyższenie temperatury ciała o 0,5-1 stopień przez co delikatnie przyspiesza spalanie tłuszczu. Lek ten można stosować bezpiecznie przez 3 miesiące, potem trzeba zrobić przerwę. To tylko pomoc w zmienianiu nawyków żywieniowych. Żaden lek nie pomoże, jeśli będzie się żreć. Ja w wyniku rzucenia palenia przytyłem 30kg i teraz jestem na diecie. Meridię stosuję z powodzeniem, żadnych skutków ubocznych nie mam i powiem tak- jak rzucałem palenie to stosowałem plastry, silną wolę i jedzenie. Teraz "rzucając" jedzenie stosuję meridię, silną wolę i ćwiczenia. Najprostszym jest spacer. Tak czy inaczej meridia nie powoduje chudnięcia, tylko w nim pomaga ograniczając łaknienie. Jak się nie ograniczy jedzenie to się nie schudnie. Proste. Powodzenia wszystkim
    mafialt lubi to.

neytiri126 Guest

Odkupię jakikolwiek lek, który zwiera chlorowodorek syburtaminy, kontakt gg: 1291808.
    mafialt lubi to.

doktorodchu jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez neytiri126 Zobacz posta
    Odkupię jakikolwiek lek, który zwiera chlorowodorek syburtaminy, kontakt gg: 1291808.
    Polecam Doktor Odchudzanie pl Sibutril bardzo mi pomogl
    mafialt lubi to.

hektorr jest nieaktywny Nowy na forum

Temat stary ale warto odświeżyć. Przy większości leków nie wolno pić ale jak się napijesz to nic się nie stanie, jak by ktoś potrzebował kontakt do osoby, która ma meridie to polecam pania malgosie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    mafialt lubi to.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów