Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Jak schudłem 12 kg w miesiąc :)

mari789 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Jak schudłem 12 kg w miesiąc :)

Witam, myślę, że odchudzanie na 12 kg w miesiącu to dużo...Moja metoda szybkiej i pewnej utraty wagi to Reductil Sibutrec. Ten produkt zmniejsza apetyt. Dla mnie te pigułki bardzo pomogły, straciłam 11 kg w ciągu 2 miesięcy. Nie twierdzę, że ta metoda jest najlepsza, ale warto spróbować. Więc jeśli ktoś jest zainteresowany tym produktem, można go znaleźć tutaj "acomplia-reductil.net". Oczywiście wykonałam również ćwiczenia fizyczne, aby szybciej schudnąć i utrzymać formę. Powodzenia!

LidkaLili jest nieaktywny Nowy na forum

Ja już od roku prowadzę dietę i krok po kroku ale zbliżam się do swojej wymarzonej sylwetki, a było z czego schodzić z wagą, bo startowałam na poziomie 70 kg niespełna, a teraz mam 58 ;-) Jeśli chodzi o suplementy to korzystam tylko z TillSlim i mi w zupełności te kapsułki wystarczają. Przyśpieszają – metabolizm i tak samo spalanie tłuszczu.

escanyatl4 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
    Mieć trudne życie to wielki przywilej.

Awatar konwaliaaa
    konwaliaaa jest nieaktywny Nowy na forum

Warto w Internecie poszperać w tym temacie. Na pewno jakieś informacje się znajdą.
    Ludzie się nie zmieniają jedynie ich maski niszczeją i zaczynają prześwitywać.

Lerya jest nieaktywny Nowy na forum

Jak na mój gust 12kg na miesiąć to aż za dużo... Normalnie powinno być do max 4 kg na miesiąć... W moim przypadku z Reducerem Thermo Extreme to było 6kg a i tak uważam, ze to dużo przy moich problemach z tarczycą! Może są faktycznie silniejsze spalacze, ale ja bym już nie szła w tą stronę... bo podobno to się nieładnie odbija na organizmie. Nie ma co się śpieszyć, ważna jest trwałość efektu, nie jego szybkość.
    A jak ktoś celuje w mniej wiecej 10 kilosków to polecam poczytać https://odchudzaj-zdrowo.pl/co-wspomaga-odchudzanie-garsc-praktycznych-informacji/. Tak jak koleżanka wyżej napisała - multum jest informacji w internecie!

RESTEGO jest nieaktywny Nowy na forum

Przeczytałem cały wątek i nie mogę się zgodzić. To nie chleb ponosi winę za Twoją sylwetkę, tylko JEGO NADMIAR spożywany przez Ciebie. W diecie redukcyjnej jak najbardziej można korzystać z produktów pełnoziarnistych, które są nie tylko bogactwem minerałów, ale świetnym źródłem energii.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

przemo007 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Siedlce

Cytat Zamieszczone przez RESTEGO Zobacz posta
    To nie chleb ponosi winę za Twoją sylwetkę, tylko JEGO NADMIAR spożywany przez Ciebie
    też się z tym zgadzam.....w moim przypadku bardziej chodziło co prawda o słodkie pieczywo(codziennie drożdżówka do biura), ciasto co sobotę,ale też i bagietki na śniadanie, kanapki do pracy,więc odstawiłem całkiem.
    owszem, waga poleciała bardzo szybko,ale też i brakowało mi czegoś do mięsa,do serów.zacząłem więc jeść cieżkie pełnoziarniste chleby i waga mimo wszystko stała.więc nie ma co odżegnywać się od pieczywa w ogóle,tylko lepiej wybrać wartościowe,sycące,jak najbardziej naturalne,no i jeść je z umiarem.
    w ogole myślę,że tak naprawdę dobra dieta to taka,która nie eliminuje całkiem niczego(może poza białym cukrem).I jeśli zachowuje się proporcje,to można cieszyć się smakiem czegoś ulubionego,choć może nie do końca odchudzającego.....pozdrawiam

paula_k jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Gratuluję wytrwałości i sukcesu Dałeś mi wielką motywację, abym osiągnęła wymarzone cel

reniakowalczyk jest nieaktywny Nowy na forum

Myślę że schudnąć jest ciężko ale utrzymać wagę potem jest jeszcze gorzej.
    poza tym są miejsca gdzie tłuszcz zejść nie chce w moim przypadku brzuch, zastanawiam się nad takim rozwiązaniem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

KolegaNasz jest nieaktywny Nowy na forum

Gratuluje! To bardzo dużo Ja w tym roku - 10kg, ale tylko dzięki motywacji treningom i Modify Reduktor Kurde ten suplement dał mi naprawdę dużo, pierwszy raz robiłem redukcje z nim, a odczułem ogromną róznice, mniejsze zmęczenie na treningach i tkanka % leciała systematycznie w dół Pozdrawaim!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów