Zdarza się tak, że tuż przed planowanym treningiem rezygnujesz z jego wykonania? Jeśli tak, może to być sygnał, że potrzebujesz dodatkowego wsparcia w postaci odpowiedniej suplementacji. Produktem, który dodaje energii i motywuje do wytężonej pracy nad sylwetką, jest Mass Kick. Działanie suplementu zostało potwierdzone przez wielu sportowców.

Mass Kick - energia i skupienie

Suplement Mass Kick jest zaliczany do grupy tzw. przedtreningówek. Tego typu produkty mają za zadanie dodać energii tuż przed podjęciem aktywności fizycznej. W rezultacie sportowiec ma więcej siły do działania, co przekłada się na lepsze wyniki, a tym samym ogromną satysfakcję z dobrze wykonanego treningu.

Mass Kick na tle innych dostępnych na rynku suplementów wyróżnia dobrze opracowany skład. Wszystkie składniki, które zostały zawarte w produkcie, mają odpowiednie proporcje. Oznacza to, że odżywka ma skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie. Mass Kick ma w składzie m.in.:
kreatynę,
cytrulinę,
BCAA,
beta-alaninę,
ashwagandhę,
witaminy i minerały.

Kreatyna odpowiada za dostarczanie organizmowi potrzebnej energii. Ponadto wzmacnia mięśnie i usprawnia ich rozrost. Cytrulina występująca w połączeniu z kwasem jabłkowym produkuje tlenek azotu, który odżywia mięśnie. Dzięki temu są one w stanie wykonywać jeszcze cięższą pracę niż zwykle. Składnikami intensyfikującymi proces produkcji tlenku azotu są arginina i kwas alfa-ketoglutarowy. Aminokwasy rozgałęzione BCAA skutecznie wspomagają proces regeneracji organizmu. W rezultacie okres potrzebny na złapanie równowagi po wyczerpującym treningu nie jest zbyt długi. Podczas wysiłku fizycznego w mięśniach wytwarza się kwas mlekowy, który może negatywnie oddziaływać na organizm. Dlatego też w składzie suplementu znalazła się beta-alanina. Dobre efekty Mass Kick potęgują zawarte w składzie witaminy i minerały. Dostarczają one elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Dodatkowo wspólnie z korzeniem ashwagandhy, wspomagają układ odpornościowy i chronią ciało przed zbyt szybkim zmęczeniem.

Mass Kick działa na kilku płaszczyznach, a mianowicie:
zwiększa wydolność,
ułatwia skupienie,
przyspiesza regenerację,
wspomaga budowę masy mięśniowej.

Mass Kick - produkt o potwierdzonym działaniu

Badając dokładnie skład produktu, nie trudno dojść do wniosku, że warto zainwestować w Mass Kick. Opinie osób doświadczonych w dziedzinie suplementacji jedynie potwierdzają tezę, że suplement jest godny uwagi. Aby zobaczyć zadowalające rezultaty, należy jednak pamiętać o regularnym przyjmowaniu Mass Kick. Dawkowanie produktu nie jest skomplikowane - dokładnie odmierzoną porcję zawierającą 25 g suplementu należy rozpuścić w wodzie. Przygotowany w ten sposób napój będzie stanowił bogate źródło energii tuż przed treningiem. Po wypiciu odżywki chęć do działania wystrzeli w górę - organizm otrzyma dodatkowy zastrzyk energii, a my będziemy mogli skutecznie rozprawić się z lenistwem.

Gdzie kupić Mass Kick?

W związku z rosnącą popularnością suplementu pojawia się pytanie, gdzie go kupić. Mass Kick jest dostępny w dobrych sklepach - zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Koszt zakupu produktu nie jest wysoki. Cena Mass Kick wynosi ponad 100 zł za 750 g proszku. Wynika z tego, że jedno opakowanie dostarczy nam energii na około 30 sesji treningowych.