Pozdrawiam zza Oceanu!

1. Premila
    Premila
    Witajcie, ciesze sie, ze znalazlam ta strone i grupe wsparcie dla rodakow mieszkajacych za granica. Mieszkam w Stanach od 6 lat, obecnie w okolicach Waszyngtonu. Nigdy nie nalezalam do szczuplutkich dziewczyn, jestem grubokoscista i mam tendecje do tycia (obydwie babcie byly bardzo otyle). Udalo mi sie duzo schudnac przed slubem, w ciazy przytylam prawie 30 kg, niewiele schudlam, w kolejnej ciazy przytylam kolejne kilkanascie kilogramow. Bylam zapisana do Weight Watchers ale nie dalo to zadnych rezultatow, na silownie chodze niestety tylko "od czasu do czasu", moim problemem jest slomiany zapal. Rok temu zaczelam diete Dukana ze wspanialymi rezultatami, ale szybko poddalam sie po 3 tygodniach (wyjazd na urlop i Swieto Dziekczynienia). Mam nadzieje, ze teraz mi sie uda, jestem przerazona moja waga, nigdy w zyciu az tyle nie wazylam i wstyd mi, ze tak sie zapuscilam ((
  2. annaholengama
    annaholengama
    WitamMieszkam obecnie we Francji. Nigdy nie bylam bardzo szczupla ale utrzymywalam sie w normie. W ciazy przytylam 30 kg i niestety schudlam tylko 15 rok po porodzie zaczelam sie odchudzac.Uzywalam thermo speed extreme i schudlam 10 kg w ciagu 3 tyg. Niestety moje wlosy, skora, pazokcie i samopoczucie byly w ruinie! Przestalam stosowac no i przytylam w ciagu dwoch tygodni wiecej niz schudlam, mimo zachowanej diety. Teraz sie wzielam za siebie i odkad wyjechalam z kraju prowadze(staram sie przynajmniej) racjonalna diete bez przesadnego liczenia kalorii oraz staram sie wiecejruszac
    WAGA AKTUALNA: 74kg
    PREMILA a mam nadzieje ze nie bedziesz stosowala diety Dukana znowu?! Ona jest nie zdrowa bardz. Trzeba zmienic nawyki zywieniowe i sie ruszac mam nadzieje ze razem Nam sie uda Napisz o swoim aktualnym stanie cialka(waga itd)
    No i wazyc sie co piatek Co tydzien w piatek taki maly raporcik: waga, dni lenia oraz ilosc minut aktywnosci fizycznej
    NAPEWNO DAMY RADE!!
  3. edziulek
    edziulek
    Witam Kochani!
    Od czterech lat mieszkam we Wloszech i jak mozna sie domyslec przy tak dobrym wloskim winie i jedzeniu przybralam na wadze.Niestesty 10 kilogramow
    Postanowilam od nowego roku zadbac o swoje zdrowie i schudnac przez zdrowe odrzywianie, sport-silownie!To moj pierwszy tydzien-na pierwszy plan poszly
    slodycze(pozwalam sobie tylko w sobote na kawalek ciasta) i wino(tez tylko podczas sobotnich kolacji)reszta w umiarkowanych ilosciach!!!
    Zycze wszystkich wytrzymalosci w swoich postanowieniach!pozdrawiam
  4. kika88
    kika88
    Witam, ja od 4 lat mieszkam w Berlinie. Caly czas mnie przesladuja po-ciazowe kilogramy, od Nowego Roku postanowilam ostro sie za nie wziasc.
    Robie juz 2 tydz diete Dukana, czuje sie dobrze i troche juz zgubilam.
    Trzymajcie kciuki emigranci
  5. tinkerbell82
    tinkerbell82
    Witam !!

Od 6 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii. Mam dwójkę dzieci - chłopca i dziewczynkę. Po pierwszej ciąży schudłam szybko i dużo moja waga była nawet mniejsza niż przed ciążą, ale po drugiej ciąży niestety nie udało mi się zrzucić zbędnych kilogramów. Co chwilę wynajduję nowe diety, chudnę 4-5 kg a później przybieram je z powrotem z nadwyżką. Obecnie przy wzroście 164cm ważę 73kg. Największym moim problemem jest brzuch - wielkie koło ratunkowe - niestety przyczepione do mnie. Mam nadzieję że pomożecie i uda nam się wspólnie zrzucić kilka kg - NA STAŁE!!!

Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5