Nowa... ;)

1. jeta27
    jeta27
    Witam Pierwszy raz zarejestrowałam się na jakimkolwiek forum dotyczącym odchudzania...Mam nadzieję, że znajdę tutaj wsparcie z Waszej strony. Musze zrzucić całe 3 kg... Od połowy lutego uporałam się już z 11, 5 kg które zostały po ciązy, eh...a teraz waga stanęła i ani drgnie...Zawsze marzyłam aby wazyć 56 kg. Moim przekleństwem sa słodycze i myślę, że jeśli powstrzymam się przed ich jedzeniem to dam radę do końca czerwca ważyć tyle ile chcę. Prosze o pomoc bo już nie wiem czego mam próbować...Pozdrawiam
  2. mar_tyna
    mar_tyna
    Słodycze to przekleństwo większości z Nas- słodycze oraz jedzenie po godzinie 18. Mam do zrzucenia dużo więcej niż Ty, ale samo odstawienie słodyczy oraz nie jedzenie kolacji przyniosło rezultaty ponieważ zrzuciłam już 9 kg. Może jakiś sport ? Ja zaczęłam chodzić na nordic- pomimo tego, że wszyscy uważają że to dla starszych Pań, kurcze to naprawdę przynosi efekty. Dodatkowo kręcę około godziny dziennie hula hop co też mi pomaga. Polecam, jeżeli masz małe dziecko to kijki może nie bo jest trudniej znaleźć chwilę czasu dla siebie, ale kiedy dziecko śpi to dlaczego by nie pokręcić kółkiem na bioderkach ?
  3. marta27220
    marta27220
    CześćJestem Marta i jestem nowaZapisałam się do tego forum, ponieważ raz na zawsze chce zrzucić zbędne kilogramy i jakoś trudno mi się samej zmotywować. Nie raz zaczynałam już nie jedną dietę ale wyrwałam góra tydzień i bez jakiś większych rezultatów, prawdą jest to że w ludzkiej psychice i motywacji siedzi to żeby odchudzając się widzieć znaczne efekty...stosowałam dietę dukana fakt schudłam jakieś 3 kg ale dla mnie to była męka nie umiałam już patrzeć na jogurty kefiry twarożki na sam ich widok mnie mdliło. Postanowiłam zawalczyć razem z WamiOd kilku dni zaczęłam ćwiczyć bardziej chyba tańczyć bo puszczam sobie Zubme czy salse na youTube i walczę razem z nimina śniadanie jem mniej i bardziej zdrowo niż kiedyś, obiad jem normalnie a na kolacje jem sobie owoce połączone z jogurtem do tego trochę ruchu i przede wszystkim silnej woli i mam nadzieje że mi się udamarze żeby schudnąć jakieś 10 kg,mam nadzieje że ta stronka pomoże mi w mojej walce o zbędne kilogramypozdrawionka
  4. zaczarowaana123
    zaczarowaana123
    No czeeść. Ja jestem Wiktoria. Mam 14 lat. I mimo tego, że moja waga jest w normie ok. 44.5 kg (wzrost: ok 157.7) sądzę, że mój brzuch jest w stanie (według mnie) katastrofy. Wiele razy próbowałam zrzucać kilogramy no i udało mi się to, w sumie nic nie robiąc ku temu. Lecz mimo tego, że waga zmalała ok. 5kg mój brzuszek nie wiele się zmienił. Do wakacji zostało tylko kilka tygodni a mi będzie wstyd pokazać się z moimi boczkami i fałdkami. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że moja mama sądzi, iż wyglądam dobrze i zabrania mi stosować diet. A po za tym, nie stać mnie na jakieś sensowniejsze dietki. A więc sama ograniczam ilość spożywanych produktów nie patrząc na kalorie. Od dzisiaj 5 czerwca rezygnuję ze słodyczy, do których mam słabość. I postaram się zwalczyć lenistwo, które sprawia, że nie wykonuję ćwiczeń! Życzę wszystkim powodzenia i liczę na wsparcie! ; )
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4