Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94

Wątek: no to kapuściana dieta ...

mala36 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: no to kapuściana dieta ...

Witam Anna321! Niestety nie wytrwałam Zupa bardzo mi smakuje, ale niestety moją zmorą stało się to, iż żle się czułam i musiałam urozmaicić jadłospis, bo mój układ trawienny trochę się rozregulował. Zrobiłam sobie przerwę a obecnie jadłospis urozmaiciłam. Od trzech dni znowu jem zupę dwa razy dziennie (śniadanie i obiad) na drugie śniadanie zjadam jakiś owoc lub warzywko albo jogurt naturalny a tak ok. godz. 17 - 18 pierś z kurczaka bądż rybę oczywiście gotowaną. Czasem robię odwrotnie (w zależności od możliwości i pracy) rybę jem na obiad a zupę na kolację. Teraz pewnie waga nie będzie spadać szybko, ale zależy mi zdropwym chudnięciu i zmianie nawyków żywieniowych!!!!
    Serdecznie pozdrawiam i czekam na info jak sobie radzisz!!!!

Morris125 jest nieaktywny Nowy na forum

Cabbage diet is good for the weight loss and fitness.
    It controls the cholesterol level and burns the fat for losing the weight.
    It also control the stomach acidity and improves the digestion system.

Barbraa59 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez mala36 Zobacz posta
    Witam Anna321! Niestety nie wytrwałam Zupa bardzo mi smakuje, ale niestety moją zmorą stało się to, iż żle się czułam i musiałam urozmaicić jadłospis, bo mój układ trawienny trochę się rozregulował. Zrobiłam sobie przerwę a obecnie jadłospis urozmaiciłam. Od trzech dni znowu jem zupę dwa razy dziennie (śniadanie i obiad) na drugie śniadanie zjadam jakiś owoc lub warzywko albo jogurt naturalny a tak ok. godz. 17 - 18 pierś z kurczaka bądż rybę oczywiście gotowaną. Czasem robię odwrotnie (w zależności od możliwości i pracy) rybę jem na obiad a zupę na kolację. Teraz pewnie waga nie będzie spadać szybko, ale zależy mi zdropwym chudnięciu i zmianie nawyków żywieniowych!!!!
    Serdecznie pozdrawiam i czekam na info jak sobie radzisz!!!!
    Mnie też smakowała, ale za 4 razem miałam zup serdecznie dosyć ;/
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 19-02-2016 o 13:18

elkaelka jest nieaktywny Nowy na forum

Bardzo chciałabym schudnąć prosze o pomoc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów