Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
Like Tree6Lubią to

Wątek: Słynny dietetyk Pierre Dukan przegrał proces. A co z metodą?

Awatar Ania2013
    Ania2013 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    konin

Domyślnie Odp: Słynny dietetyk Pierre Dukan przegrał proces. A co z metodą?

zastanawia mnie jeszcze jedno - czytałam ostatnio że na Dukanie nie wolno ćwiczyć (???) i w związku z tym moje pytanie "dlaczego?"... czyżby dieta za bardzo obciążała organizm??

malamii_ jest nieaktywny Nowy na forum

to chyba oczywiste, że ta dieta wyniszcza i osłabia organizm, pewnie się zabezpieczają stwierdzeniami żeby nie ćwiczyć
    podstolina and kropeczka41 like this.

Awatar Makosza
    Makosza jest nieaktywny Znany na forum

Ciekawy watek.
    Sama bylam na bialkowej, co bylo ciezkie, bo wegetarianka od dziecka. Do miecha sie nie przekonalam ale codziennie jadlam ryby. Tzn. ja je popijalam, bo nie moglam przelknac. I fakt, schudlam, pierwszy tydzien to tak mi woda poszla, ze chyba 6 czy 5 kg mi spadlo. I wtedy dostalam skrzydel. Mialam lodowke pelna jajek- jadlam gownie bialko. zamrazalnik ryb, warzywa, ser chudy kozi i takie tam. Efekty byly ale tez zle samopoczucie. jedzenie nie sprawialo mi radosci. Chudlam ale cera poszarzala. Tez zle nawyki, jakich nie mialam sie do mnie przyczepily, bo mozna. Slodzik mialam w domu, w torebce. Choc przyznam, ze sa niektore przepisy ktore zmodyfikowalam i do dzsiaj lubie. Np. pizza na otrebach. Najgorsze byly zaparcia. Wizyta w toalecie raz na tydzien i bolalo, bardzo bolalo. jako roslinojadacz jestem do czegos innego przyzwyczajona. Diety nie polecam ale szczerze to mnie nie obchodzi, co kto robi. Ja wiem jedno, dieta, jesli nie jest krotkotrwala w celu oczyszczenia organizmu, ktorej nie moge prowadzic do konca zycia odpada. Wszystkie chyba robilam. teraz chudne powoli, paznokcie silne, skora ladna, nie jestem glodna a chudne tylko jak sie ruszam. dlatego chyba kazda dieta to dla mnie powinna w smietniku wyladowac. No chyba, ze ktos bedzie na tej 4 fazie do konca zycia. Mi ta dieta po 2 tygodniach nie sluzyla, choc poczatkowo bylam pelna energii i w ogole dobrze sie czulam. Potem bylo zle. jednak znam ludzi, co chceili zrzucic 10 kg i im sie udalo i utrzymuja wage. tylko, ze oni miecho wciskali.

I jeszcze jedna rzecz mi przeszkadzala, bo popijac jedzenie bym mogla jeszcze. Nie mialam sily na sport. Jak sie z dziewczynami na trening umawialam to nie dawalam rady.

Co do jojo ludzi bialkowych to powod jest prosty: maja miec dzien bialkowy w tygodniu, i maja jeszcze pare rzeczy zachowac. Ludzie tego nie robia. schudna i heja na lodowke napadaja a tak sie nie da.
    Ostatnio edytowane przez Makosza ; 15-09-2014 o 18:54

107........
    95,9........58
    Makosza je, cwiczy i chudnie

janicka.82 jest nieaktywny Nowy na forum

Metoda pozostanie. Mimo wszystko setki tysięcy ludzi się na nią zdecydowało i przyniosła efekty, zatem ludzie i tak będą sie do neij stosowac.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów