Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Perfumy

toruwiel jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Perfumy

"kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
    Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na edp24.pl/ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151"

PatrycjaD jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Perfumy

Tak i to bardzo często, zawsze je kupuję perfumy lane na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], bo uważam, że mają chyba najlepszy wybór perfum, markowych i lanych.

FitHelen jest nieaktywny Nowy na forum

Ja wole w sklepie, bo lubię powąchać

FitMariusz jest nieaktywny Nowy na forum

Nowych perfum raczej nikt nie kupuje z sieci bez ich sprawdzenia. Mówię oczywiście o zapachu. Można sprawdzić w drogeriach stacjonarnych i wtedy zamówić. Choć ostatnio moja żona zachwalała perfumy koleżanki, więc się dowiedziałem jakie to były i zamówiłem z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Żona zaskoczona i bardzo zadowolona z zapachu.

Sara212 jest nieaktywny Nowy na forum

Ze swojej strony moge Wam polecić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , gdzie znajdziecie najróżniejsze zapachy samochodowe, które są przygotowywane przez Włochów. Jestem ich stałym klientem, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Uprawnienia umieszczania postów