Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Kopenhaska sukces gwarantowany?

syska1000 Guest

Domyślnie Odp: Kopenhaska sukces gwarantowany?

Stosowałam tą diete i wciagu 13 dni schudłam 9 kg!! z tej o to uciechy zaczełam jesc to co wczesniej nie mogłam i równie szybko zgrubłam....trzeba mieć bardzo silna wole by nie przytyć po skończeniu diety...najgorsze były 3 pierwsze dni a potem lajt ale gdy widzi sie że schudło sie tyle to jest sie uhahanym jak nie wiem co a nagroda...??zarcie...i kg wracają...
    jojo-efekt uboczny a oprócz tego organizm osłabiony, zawroty głowy, nieswierzy oddech, żółte gałki oczne..

Awatar infantka
    infantka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja także miałam wątpliwą przyjemność być na tej diecie. Jedyne co mogę dodać, to to, żeby przed taką dietą zrobić sobie jakąś kilkudniową dietę oczyszczającą, celem uniknięcia utrat przytomności, czy naprawdę tragicznego stanu.
    Byłam na tej diecie 2 razy: raz się nie przygotowałam i 6 dnia zaniemogłam.
    Drugi raz był już bardziej przemyślany, przez 2 tygodnie przed dietą jadłam nawet nie mniej, tylko zdrowo. Na diecie czułam się jedynie osłabiona, jednak nie na tyle by zemdleć.

mihihihi69 Guest

Cytat Zamieszczone przez op Zobacz posta
    jakie są wasze doświadczenia w stosowaniu kopenhaskiej?
    Osobiscie.. Hmm kiedyś 2 lata temu wytrzymałam dwa dni.
    Dlaczego??
    Bo nie wyobrażam sobie nie żuć gumy :]

Awatar nikla2000
    nikla2000 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Pszów

Thumbs up Odp: Kopenhaska sukces gwarantowany?

Ja byłam na diecie kilka lat temu i zrzuciłam wtedy około7 kg.długi czas waga utrzymywała mi się bez problemów,ale też po tej diecie jadłam mniej bo mi się poprostu nie chciało,muszę jednak przyznać że aby ją zastosować tzreba przygotować sie wcześniej minimum 2tyg.i poprostu mniej jeść.Ja czułam się na niej dobrze choć byłam trochę osłabiona,więc polecam tę dietę ale nie dla wszystkich,poprostu każdy z nas ma inny organizm.pozdrawiam wszystkich ciepło

Awatar maggies
    maggies jest nieaktywny Znany na forum

To nie jest dieta dla wszystkich!
    Można ją stosować powtórnie dopiero po 2 latach.
    Kiedyś schudłam na niej 8 kg, uważam jednak,że to jest zbyt szybkie tempo, a dieta zbyt restrykcyjna. Nie czułam się dobrze, wypadały mi włosy i łamały się paznokcie
    No i było jojo!
    Teraz myślę, ze zmiana sposobu odżywiania, uprawianie sportu (basen, rower, ogólnie trening cardio) dadzą rezultaty
    Ale oczywiście każdy sam decyduje. Ja już się na to nie piszę, bo nie interesuje mnie krótkotrwały spadek wagi. Jestem kolejny raz na początku drogi przez odchudzanie, ale tym razem stawiam na zmianę sposobu odżywiania i stylu życia
    Pozdrawiam
    PŁYWAM: 300 km
    NORDIC WALKING: 605 km
    ROWER: 1821 km

TU JESTEM! ZAPRASZAM: Tym razem się uda!

zuzelka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

Thumbs down Odp: Kopenhaska sukces gwarantowany?

Też byłam na tej diecie , pierwszy raz schudłam 5 kg, potem 4 kg
    Ale niestety obecnie mam efekt jojo ........

Awatar katarina914
    katarina914 jest nieaktywny Znany na forum

Nigdy nie byłam na kopenhadzkiej , chociaz kilka razy już się przymierzałam..
    najbardziej kusząca jest w niej cyfra zrzuconych kilogramów..
    ale czy warto aż tak się drastycznie męczyć??!!! przecież wszedzie powiedziane jest chudnąć powoli a trwale

Awatar grubaskanadiecie
    grubaskanadiecie jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Liverpool

Ja też byłam na tej diecie. Jak dla mnie nie była taka straszna. Można wytrzymać. NIe miałam żadnych utrat przytomności i czy skutków niepożądanych.

Co prawda miałam kilka wpadek , ale suma sumarun schudłam 5kg.

Każdy reaguje inaczej. Jak dla mnie bardzo monotonna ta dieta. Szybko się nudzi.
    TU JESTEM ------ odchudzanie grubaskinadiecie - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    18.05-WAGA (92)83.2kg;Biust (120)111;pod biustem (98)92;biceps (33)30.5;I opona (114.5)108.5;talia (120)110.5;II opona (124)113;biodra (118)106.5;udo (67)59;łydka (40)36.5
    Z OTYŁOŚCI DO NADWAGI

Tamara1987 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Człuchów

Witam!
    Byłam na tej diecie i mogę o niej powiedzieć zarówno coś dobrego jak i masę złych rzeczy.
    Fakt jest taki, ze schudłam i to sporo, ale nie z tłuszczyku mi ubyło tylko z wody. Czułam się osłabiona całe dwa tygodnie, nie robiłam nic innego tylko leżałam, miałam problem z okresem. Mój dzień to było czekanie na liść sałaty, jajko (przez tą dietę teraz nie ruszę jajek, a ich zapach jest dla mnie ochydny), już wieczorem kiedy szłam spać myślałam o jutrzejszej kawie. Nic innego tylko odliczanie do kolejnego posiłku, który nie był dla mnie i tak satysfakcjonujący. Długo nie tyłam, ale po jakimś czasie znowu wróciłam do poprzedniej wagi.

Osobiście polecam wszystkim dietę 1000 kcal i ćwiczenia do tego. Nie byłam głodna ani jednego dnia. Dzięki ćwiczeniom czułam się dużo lepiej, schudłam więcej niż po kopenhaskiej i oczywiście figura była wyćwiczona więc o efekcie jojo nie ma mowy.

NIGDY WIĘCEJ KOPENHASKIEJ!!

Awatar Domi_p
    Domi_p jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    3

Smile Odp: Kopenhaska sukces gwarantowany?

Ja przeszłam przez Kopenhaską pare lat temu. Widac wszystko zalezy od organizmu, bo ja schudlam na niej 12 kg. Owszem przez pierwsze dni czułąm sie gorzej, bo w koncu zafundowalam niezly szok dla organizmu, ale pozniej bylo ok. Nie mialam zawrotow glowy ani omdlen, czulam sie na tyle dobrze ze spokojnie moglam nawet cwiczyc. Efektu jojo nie bylo! Mysle ze jezeli po jakiej kolwiek diecie zacznie sie obrzerac i wracac do starych nawyków to zawsze wystapi efekt jojo. Wazne zeby pozniej utrzymac jakas racjonalna diete.

ja niestety po jakis 4 latach znow przytyłam ale bylo to spowodowane innymi czynnikami chyba samemu trzeba podjac decyzje czy to dieta dla nas. Napewno nie zaszkodzi tez skonsultowac sie z dietetykiem.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni