Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Kopenhaska jako wstęp do diety

Awatar molnig
    molnig jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Kopenhaska jako wstęp do diety

póki co chudnę 1kg dziennie więc bardzo się cieszę. jeżeli tak dalej pójdzie to hoho! boje się tylko efektu jo-jo. w planie po zakończeniu DK mam właśnie Dukana żeby zapobiec powrotowi kilogramów. myślisz, że to dobry pomysł? jak było na Dukana? bo nigdy nie przechodziłam jej...
    a co do kopenhaskiej...wiesz, nie sprawia mi większego problemu takie niejedzenie. myślę, że po części dlatego, że jest tak ciepło i unikam kuchni. powiedziałam domownikom, że mają sobie sami radzić. ja tam nie wchodzę i obiadów nie będzie i już! dzisiaj tylko troche słabo mi się rano zrobiło. przy ćwiczeniach. ćwiczysz coś do tej diety?

jolo321 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

ja tracę codziennie 0,4 kg . Dziś już mnie to rozbawiło ale trzymam się dalej . Jeśli chodzi o Dukana to dietka latwa i przyjemna. Ja ją bardzo polecam, możliwość przzyżądzania posiłków jest ogromna. na mnie działała w trybie zaskakująco szybkim zawsze. W fazie etaku spadło mi 5 kg a resztę poleciało w kolejnych fazach . Tylko że nie trzymałam się jej jakoś bardzo kurczowo. Uważam że nie ma co popadać w skrajności w skrajność a zjedzenie czasem czegoś co odbiega od diety nie jest przestępstwem, byle nie stało się codziennością. I chudłam na niej cały czas. Teraz mam niedoczynność tarczycy i jeszcze nie do końca dobrane leki więc organizm inaczej reaguje na wszystko. Cieszę się że spadło mi już 2 kg . Cwiczę na orbitreku rano 40 minut i wieczorem 30-40 minut. Do tego troszkę ćwiczeń na klatkę piersiową, pośladki i uda. Dziś rybka i mięsko oj brakowało mie tego wczoraj.

tinkalinka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Wpisy na blogu
    2

hej Wam co tutaj taka cisza.
    Ja zaczelam kopenhaska od wczoraj i narazie jest ok. Jakos nie czuje jakiefos duzego glodu tylko muszę się przyznać do małego grzeszku mama robila dzisiaj pierogi ruskie iiiii zjadłam jednego!!!!Złojcie mi tyłek dziewczyny!!!

jolo321 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

piorę tyłek .... sama sobie też . Weekend , mąż w domu... i jajka na miękko na śniadanko... no nie było jak mu odmówić skoro sam zrobił takie śniadanko. Ale wracam dziś i walczę dalej mimo wszystko.

Polorina jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Witam Drogie Panie!
    Jestem tu pierwszy raz, więc mam ogromną motywację by się wkręcić i dotrwać do 13 dnia
    Pierwsza kawa bez dodatków.. No ale decyzja podjęta, więc się trzymam
    Podziwiam Was Kochane! Zazdroszczę sukcesów, które zachęcają mnie do spalania własnych kilogramów
    Trzymajcie za mnie kciuki, tak ja za Was
    Pozdrawiam

promyczeNadziei jest nieaktywny Znany na forum

dietkuje ktoś ? jak sukcesy i macie jakis pomysl co zrovic od razu po kopenhaskiej ?

cel ostateczny: 49 kg !

kaum_erdbeere jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Czesc, ja zaczynam od rana! ;-) pozniej mam jeszcze 1200 kalc na podtrzymanie, a nastepnie mysle zeby stosować 3faze South Beach na utrzymanie wagi!

kikoriko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    WROCŁAW

Ciekawa ta dieta kopenhaska. Może kiedyś spróbuję.

lassi jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Erythrea Zobacz posta
    Ja nie polecam kopenhaskiej. Schudlam na niej owszem ale pod koniec drugiego tygodnia bylo mi slabo i mialam problemy ze skupieniem uwagi..
    Mam dokladnie to samo odczucie co do kopenhaskiej, nie polecam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów