Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: kopenhaska starst dzisiaj: 27-02-12

malutka_6661 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    koszalin

Domyślnie kopenhaska starst dzisiaj: 27-02-12

Hej. Dzisiaj zaczynam swoją walkę z kg. Trochę ich się po ciąży nazbierało, a nawet trochę dużo... Pierwszy dzień prawie za mną. Głodu nie czuję, raczej brak mi wyrazistych smaków. I ta okropna kawa rano -ja nie piję kawy wcale, więc czułam się po niej kiepsko...
    Ale dam radę!!!

Awatar jasminflavour
    jasminflavour jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: kopenhaska starst dzisiaj: 27-02-12

Ja juz jestem na 5tym dniu. Lubie ta diete bo szybko sie chudnie i nigdy efektu jojo nie mialam. Tez mam problem ze smakami. Ale dzien pierwszy w moim mniemaniu jest najgorszy, bo zadnego z wystepujacych skladnikow tam nie lubie .

Warto sie pomeczyc! Ostatnio schudlam 8 kg a jak skonczylam diete to kolejne kilogramy lecialy )

Awatar kuklinka
    kuklinka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Hej !
    Wracam na dietę, chcę zrobić porządny szok dla organizmu dlatego startuję z kopenhaską! Czuję się nie najlepiej, ale może sobie wmawiam też zaczęłam wczoraj! trzymajmy kciuki za siebie

---------- Wiadomość dodana 29-03-2012 o 19:32 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 28-03-2012 o 20:34 ----------

Malutka i jak Ci idzie? dzis już 3 dzień, jestem zmęczona, ale mnie głodna.. nawet te dwa jajka na kolację mnie nie kuszą..

ania_1992 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest dosyć ciężką dietą do przetrwania, dlatego ja korzystam z mniej restrykcyjnych. Ale życzę wam powodzenia.

Awatar Seeley
    Seeley jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Żary

Ja daje sobie spokój już.. mnie ona wykańcza a że mam egzamin na prawko.. muszę się doładować kaloriami

Uprawnienia umieszczania postów