Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zaczynam od dziś czy ktoś sie dołancza i mi pomaga w tych trudnych chwilach :d

ulcia.ju jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Zaczynam od dziś czy ktoś sie dołancza i mi pomaga w tych trudnych chwilach :d

śniadanie kawa, czekam do skromnego obiadu jestem ciekawa czy mi coś to wszystko pomoie ze mną i mówcie jak u was :* http://straznik.dieta.pl/data/strazn...44f64df42d.png

Awatar Puffatek
    Puffatek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    łowicz

Domyślnie Odp: Zaczynam od dziś czy ktoś sie dołancza i mi pomaga w tych trudnych chwilach :d

Ja zaczelam wczoraj, czyli 19.06. To moje drugie podejscie do szwedzkiej, pierwsze mialam 10 lat temu- schudlam baaaardzo duzo (z wagi 80+ do 58kg - oczywiscie nie tylko przez 13 dni ale i po diecie ale sama dieta dala mi kopa przez zbicie 11kg w 13 dni). Po latach siedzenia przed komputerem i zajadania sie - znowu 86 kg Cel- wygladac dobrze na wakacje! (dzieki czemu wyjde wreszcie z domu :P )Od wczoraj spadl 1kg, i nie, to nie woda, wody pije okolo 3l dziennie+zielona herbata raz dziennie w litrowym kubku. Dlatego uwielbiam ta diete. Nie chodzi tylko o drastyczny spadek wagi ale ona daje WIDOCZNE rezultaty od razu co tak bardzo motywuje...Dodatkowo co wieczor robie 10 minutowa rundke z filmikami pilates z jutuba Nie daje rady tylu powtorzen co trenerka, ona jest cyborgiem ale zakwasy w moim brzuszku mowia- "oby tak dalej, to dziala!"

Uprawnienia umieszczania postów