Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Stalowa wola

Awatar mandarijn
    mandarijn jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rotterdam

Domyślnie Stalowa wola

Witam
    Właśnie założyłem konto i właśnie wypilam kubek kawy z cukrem , mój pierwszy kubek. Postanowiłam wypróbować swoją twardą wole na diecie kopenhaskiej, jako wstęp do diety. Moze być to trudne, dlatego postanowiłam poszukać u Was wsparcia i podzielic sie moimi obserwacjami z doswiadczania tej diety, dzień po dniu. Sama jestem ciekawa co zaobserwuje i mam nadzieję że bedzie warto.

---------- Wiadomość dodana o 13:31 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 10:01 ----------

Wlasnie zjadlam lunch, czyli salatke z 2 gotowanych jajek, szpinaku i pomidora. Potrafie dlugo wytrzymac bez sniadania, czesto az do kolacji, wiec nie bylam jeszcze umierajaca z glodu, ale przyjemnie bylo zjesc cos lekkiego. Za 3,5 godziny kolacja, a po kolacji najgorsze. To wieczorami lapie mnie apetyt.

---------- Wiadomość dodana 25-10-2012 o 08:54 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 24-10-2012 o 13:31 ----------

Po kolacjii czulam sie dalej glodna. Zwykle nie jadam wolowiny, wiec byl to podwojnie nieciekawy posilek. Ale brne dalej. Teraz przychodzi na wszystko ochota, bo jest zakazane. Chodzi za mna serek waniliowy, a to dopiero jeden dzien.

Awatar mandarijn
    Mieszka w
    Rotterdam

Domyślnie Odp: Stalowa wola

Wczoraj na kolacje zjadlam wiecej jogurtu niz przewidywalam. A dzis rano krecilo mi sie w glowie. Strasznie brakuje mi owocow i warzyw, bo uwielbiam marchew, duzo marchwii i prawie wszystkie owoce. Jesli bedzie mi sie dalej robic ciemno przed oczami, dolacze do diety cos zdrowego, bo po jej ukonczniu rzuce sie na wszystko zeby sie dowitaminizowac i efekt bedzie jojo.

Awatar mandarijn
    Mieszka w
    Rotterdam

Wczoraj nie mialam dobrego dnia, kilka problemow spadlo na mnie, wiec zapomnialam o diecie. Wlasciwie zapomnialam o jedzeniu. Wypilam 2 kawy i zjadlam jablko, na nic wiecej nie mialam ochoty. Dzis zaczelam sniadanie marchewka, uwielbim marchewke, ale czulam sie strasznie slabo po wczorajszej glodowce, a moj zoladek bolal. I po zjedzeniu marchewki, chcialam zwymiotowac. Na razie nie podjadam, na szczescie dzis dosc obfite menu.

Julietta_El Guest

I jak dieta? Ciągniesz dalej czy przerwałaś? Ja też robię kopenhaską - jest ciężko.

gieniastus jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    radom

moim zdaniem jak kreci Ci się w głowie i źle się czujesz nie powinnaś się tak katować. ta dieta wyniszcza organizm i nie dla każdego się nadaje. pozdrawiam i trzymam kciuki

Uprawnienia umieszczania postów