Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 183
Like Tree3Lubią to

Wątek: dieta kopenhaska!!!

Awatar too_much
    too_much jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Wink Odp: dieta kopenhaska!!!

Wszystkim, którzy zamierzają stosować tę dietę powiem jedno: stanowczo odradzam.
    Przeszłam ją całą, schudłam ok 7 kg po dwóch tygodniach zmuszania się do jedzenia szpinaku bez przypraw.
    Do dziś nie mogę przełknąć nawet łyżki, a kiedyś bardzo go lubiłam.
    Kilogramy wracają bardzo szybko i to z nadwyżką, a całość wysiłku nie jest warta ceny jaką się płaci (zemdlałam dwa razy).
    Radzę poczytać o samym procesie chudnięcia - na tej diecie mimo picia wody nie spalasz tłuszczu tylko odwadniasz organizm. Tkanka tłuszczowa pozostaje na miejscu, a gdy tylko wracasz do normalnych posiłków organizm (który jest w szoku po tym co mu zafundowałaś) zaczyna magazynować co się da w obawie przed kolejną głodówą.
    Radzę myśleć głównie o zdrowiu a odchudzać się powoli ale skutecznie, w końcu dieta to zmiana nawyków żywieniowych czasem na całe życie, a nie jednorazowy, krótkoterminowy wyskok.
    pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez too_much ; 14-03-2009 o 16:11
    "Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach."

nvmind jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Domyślnie Odp: dieta kopenhaska!!!

Już praktycznie dziewczyny wszystko powiedziały, ale ja też dorzucę coś od siebie. Stosowałam tą dietę jako 14-latka, po 7 dniu nie mogłam wstać z łóżka (dosłownie!) poprosiłam mamę, żeby mi przyniosła coś do jedzenia konkretnego i zjadłam płatki. Potem znowu coś zjadłam i mogłam normalnie funkcjonować. 8 kilo które zgubiłam podczas tych 7 dni oczywiście wróciły. Dodam też, że nie piłam kawy, nie jadłam befsztyków, nie dawałam do sałaty oleju i nie jadłam szpinaku ;/ czyli praktycznie żyłam na samym jajku i grzance. Nie pamiętam stanu włosów ani paznokci, ale pamiętam ten potworny brak sił i ciągłe zimno. Cały tydzień chodziłam w 2 bluzach, by było mi cieplej. Nie polecam.

udasieudasie jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

stanowczo odradzam
    myslalam ze sie przekrece ...serio bardzo zle samopoczucie rece mi sie trzesly
    koszmar
    a efekt jojo murowany!!!!

Iris_Iris jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Moja ciocia zawsze gdy chce schudnąć stosuje tą dietę.Ma samozaparcie i przez owe 13 dni stosuje się do przepisów.
    Jednak niestety efekt jojo zawsze jest gigantyczny.I z każdym kolejnym zastosowaniem diety musi zaczynać z coraz to wyższego pułapu.

Zalecam zmianę nawyków żywieniowych,pokochanie sportu i siebie

Lavina Guest

Hmm... Powiem Wam, że tak sobie przeczytałam ten wątek i troszkę się przeraziłam. Bo właśnie dzisiaj jestem na siódmym dniu tej diety. "Troszkę" ją modyfikuję - piję dużo więcej kawy (ale bez cukru), zamiast szpinaku - brokuły, wyżuwam około dwóch paczek gum dziennie, a dnia siódmego (dzisiaj! ) mam napisane "kolacja normalnie jak bez diety, ale bez przesady". Zamiast befsztyku, jeden filet gotowanego albo pieczonego kurczaka...
    Bardzo boję się efektu jo-jo. Planuję zaraz od 14 dnia przejść na dietę 1200kcal (biurową). Jak myślicie, będę w stanie chociażby utrzymać wagę, którą osiągnę po tej pseudo-kopenhaskiej?

Awatar Majoreczka
    Majoreczka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Talking Odp: dieta kopenhaska!!!

niestety, ale ja tez przeszłam tą dietę jakieś 1,5 roku temu i schudłam 5kg (bez żadnych ustępstw!) nawet gumy nie żułam i co ? i wróciło 9kg!!! a miałam przez dwa lata nie przybierać na wadze ;( teraz jestem na diecie proteinowej Dukana i schudłam 9kg w 1,5miesiąca i lece z nimi dalej w dół ale ta dieta to jest zmiana zywienia na całe życie i to mi odpowiada
    28.02 - start! Tym razem musi się udać i to na dłużej.W sumie to chciałabym na zawsze.

olka82 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Racibórz

Ja też stosowałam tę dietę. Bardzo cieszyły mnie spadki wagi i tak po tych 13 dniach miałam 6 kg mniej. Od zakończenia diety minęło 1,5 miesiąca, a moja waga niestety wróciła do dawnej wartości. No trudno, od tego tygodnia podjęłam nową walkę, mam nadzieję, że bardziej skuteczną.

olusia99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Białystok
    Wpisy na blogu
    1

niestety, u mnie tez dieta kopenhaska sie nie sprawdzila, mimo ze schudlam, to niestety wrocilam do poprzedniej wagi a nawet przytylam jeszcze jakies 3kg

karmen22 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław
    Wpisy na blogu
    1

Ja jakoś tą diete ukończyłam bo miałam mały problemik z dopięciem ulubionych kozaczków na zimę :P Jak się chce zrzucić parę kilo i ma silną wolę to jest ok, poza tym troche nudna, i ta kawa rano to masakra :/ czasami zastępowałam szpinak brokułami bo go nie znoszę i zjadałam jak najwieksze kawalki kurczaka i ryby ale i tak schudlam jakies 5-6 kg

villete jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Leszno

stosowalam kilka razy, raz chyba tylko dotrwalam do konca - wyniki zadne, stracilam wode i bylam oslabiona, jedzenie ma porąbane porcje, jest obrzydliwe i naprawde latwiej ograniczyc jedzenie, cwiczyc, odstawic kolacje, pic wode . te 20kg co obiecuja w 2 tygodnie to pic na wode, szczegolnie u szczuplejszych osob, u grubszych jak ja to chociaz woda odparuje z czlowieka wiec te 4 kg moze pojdzie. ale i wroci. nie polecam, nie znam chyba nikogo, komu pomogla faktycznie zrzucic kg bez jojo.
    odchudzam się od 23 kwietnia 2009 : )
    była przerwa i teraz od 30 stycznia 2012

https://forum.jestemfit.pl/p...-kg-w-dol.html mój wątek

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni