Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
Like Tree15Lubią to

Wątek: Wstydzę się biegać! Pomocy!

Awatar PannaZwilka
    PannaZwilka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Wstydzę się biegać! Pomocy!

Pewnie już dawno wstyd ci minął i cieszysz się już piękną sylwetką ale napiszę dla innych, którzy być może mają ten sam problem.
    Po pierwsze - na pewno nie wyglądacie tak źle jak wam się wydaje, samoocena zwykle bywa błędna
    Po drugie - po kilku wyjściach na trening przyzwyczaicie się i będzie to wam zupełnie obojętne
    Po trzecie - za chwilę ludzie będą was podziwiać i zazdrościć mówiąc: Oooo jakie postępy
    Zacznijcie po prostu, mając opinie innych w (wiecie gdzie) i sami zobaczycie
    Blog o Konkursach i Darmowych Próbkach -NAGRODOBIORCY.PL

karroll jest nieaktywny Nowy na forum

Zgadzam się przedmówczynią ja też ważyłem dość sporo i też kiedy postanowiłem się wziąć za siebie miałem pewne obawy, początkowo chodziłem z kijkami po osiedlu, okazało się, że dużo osób tam biega lub tak jak ja chodzi z kijkami, po jakimś czasie zaczęliśmy się poznawać nawet mijać mówiąc cześć. Naprawdę nie ma powodu do wstydu, w końcu aktywność fizyczna powinna być chwalona, a nie potępiana

batorjulia jest nieaktywny Nowy na forum

Dokładnie tak, zgadzam się z innymi. A jeśli już zrzucisz kilka kilo to będziesz mogła ćwiczyć dalej nad swoim ciałem. Postaw sobie jakiś cel i małymi kroczkami dąż do niego. Ja tak zrobiłam i się udało. Później możesz się przerzucić na jakieś bardziej wymagające sprzęty, by ciągle się rozwijać. Ja polecam sklepik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tysiak56 jest nieaktywny Nowy na forum

ostatnio odbyły się świetne biegi w gdyni i firma onico wpadła na niesamowity pomysł. za każdy przebiegnięty kilometr firma onico s.a. przekazała 10 zł na fundację onico. czyż to nie świetny pomysł? o firmie onico co nieco wiem, ponieważ od jakiegoś czasu bacznie obserwuje ich działanie i nie mogę się nadziwić, jaki są świetnym sponsorem oraz organizatorem. bardzo wspierają sportowców z pełnym zapałem. myślę, że warto dowiedzieć się więcej o firmie. w szczególności nakłaniam wszystkich sportowców.

ertewe jest nieaktywny Nowy na forum

Kochana, nie ma się czego wstydzić! To że dbasz o swoje ciało to powód do dumy i przykład dla innych. Wstyd to moim zdaniem jest, gdy osoba z wieloma nadprogramowymi kg idzie do sklepu po chipsy, czekoladę i cole :P Powodzenia i wytrwałości w bieganiu

__________________________________________________ _________________________________________
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 14:57

KormeliaPlaszek jest nieaktywny Nowy na forum

Mnie swego czasu pomogły wspólne, grupowe treningi. Szukałam trenera, który popracuje nad moją techniką biegania, abym nie zrobiła sobie krzywdy, dobierze mi plan treningowy, będzie nade mną czuwał - wtedy jakoś większa motywacja jest w człowieku. Trafiłam na świetnych ludzi, grupę, z którą się spotykam, biegamy. Ludzie w różnym wieku z różną wagą - nikt nikogo nie krytykuje, a mobilizuje, wspiera i to jest bardzo ważne. W grupie zawsze raźniej nie da się ukryć. Jeśli ktoś szuka właśnie takiego wsparcia, motywacji do biegania to polecam zajrzeć na . Dla tych, którzy szukają wskazówek, chcą się kogoś poradzić, ale wolą biegać sami to również dobre miejsce, ludzie, których warto poznać
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:44

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów