Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97
Like Tree9Lubią to

Wątek: Bieganie

asiura78 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Bieganie

a co sądzicie zeby do biegania dorzucic produkt taki jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]? Ponoć tlenoterapie pozwalaja zwiekszyc objetosc pluc o nawet 25% - prawda to?

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Witam w gronie zapalonych biegaczy

Biegam już dosyć długo, ale generalnie nie była to nigdy aktywność, która towarzyszyła mi przy każdym treningu. Z reguły wolałam treningii siłowe lub po prostu fitness Od niedawna jednek biegam coraz częściej, a pod koniec sierpnia mam swój pierwszy półmaraton Jeśli dobrze pójdzie to w przyszłym roku cudownie by było jeśli spełniłoby się moje marzenie o maratonie. Nie będę się jakoś mocno spinać, ale jeśli się spełni to na pewno będzie to jedna z najfajniejszych rzeczy jakie do tej pory udało mi się zrobić
    Bieganie sprawia, że czuję się wolna i mogę porozmawiać ze samą sobą W tej sposób ewidentnie można po prostu odpocząć.

Asiura, ja osoboście nie słyszałam o czymś takim, ale uważam że jeśli biegamy jedynie rekreacyjnie to nie ma co się dobie zaprzątać głowy takimi gadżetami
    Specjalista ds. żywienia i dietetyki, Trener personalny, fanatyczka zdrowego stylu życia
    Mój domek
    Blog -> pamietnikzdrowegozycia.blogspot.com
    Facebook -> facebook.com/pamietnikzdrowegozyciablogspot

Lenia78 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja mam czesto po bieganiu tak ze nawalaja mi kostki, znajoma, która biega w maratonach poleciła mi terapię normobaryczną to podobno dobrze wpływa na kondycję biegacza?

12Malgosia jest nieaktywny Nowy na forum

Tak to bardzo dobrze wpływa na zmniejszenie stanów zapalnych, szybsze gojenie ran oraz wszelkie obrzęki po kontuzjach, leczą się o wiele szybciej. Sama korzystam z Cellife w Józefowie, bardzo fajna komora normobaryczna, która z założenia jest domem mieszkalnym ,sa wygodne fotele jak w samolocie w pierwszej klasie. Można się świetnie zrelaksować.A wszystko w cenie normalnej sesji normobarycznej.

Piotrula jest nieaktywny Nowy na forum

Hej,
    czekam obecnie na marzec aby powrócić do biegania. Teraz poglębiam wiedzę z sumplementacji i gdy pobiegam 6 msc planuje wzmocnić organizm kretyną i białkiem. Polecam np. ten artykul [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

FitMariusz jest nieaktywny Banned

jeżeli szukacie odpowiedniego obuwia do biegania to możecie zajrzeć na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znajdziecie tam ogromny wybór na każdą kieszeń, myślę że warto się zainteresować

PatrycjaD jest nieaktywny Nowy na forum

Słuchajcie biegacze i biegaczki a ktoś z Was był może na treningu motorycznym? Znajoma mi polecała trenera z enel sportu w WWA i widziałam że mają akurat promocję z okazji dnia ojca zastanawiam się czy się nie wybrać? Ktoś był? Faktycznie poprawia sprawność siłę mięśni etc?

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów