Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pilates

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Domyślnie Pilates

Ja obecnie prowadzę zajęcia PILATES. Jeżeli ktoś ma ochotę na czas poświęcony wyłącznie własnej osobie, czyli na gimnastykę ciała i umysłu połączoną z "naładowaniem akumulatorów" i całkowitym relaksem to polecam. Co prawda wiele kilogramów się nie spali, ale na pewno figura wiele zyska.

Awatar inesiaa
    inesiaa jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Pilates

Ja często korzystam z zajęć pilates, ale dopiero po ćwiczeniach kardio. Wcześniej chodzę na zajęcia typu bodyWork, pump, tabata, Bpu. Zależy mi na schudnięciu, dlatego oprócz spalacza tłuszczu www.trizer.pl wspomagam się ćwiczeniami. Pilates ma jedną bardzo dużą zaletę. Zapobiega problemom z kręgosłupem. Wzmacnia mięśnie stabilizujące i podpierające kręgosłup oraz inne mięśnie, dzięki którym pozycja kręgosłupa jest stabilna. Oprócz tego wzmacnia i uelastycznia mięśnie, ale nie prowadzi do ich nadmiernego rozbudowania.

Judyciaa jest nieaktywny Nowy na forum

Jak każdy przed wakacjami ja też należę do grona osób odchudzających się. Zależy mi głownie na wysmukleniu sylwetki. Wykonuję ćwiczenia na wszystkie partie ciała, ale mimo tego, że przy innych ćwiczeniach mięśnie brzucha są wykorzystywane to staram się też ćwiczyć osobne ćwiczenia na sam brzuch. Teraz jestem na etapie spalania tłuszczu. Wspomagam się Trizerem. Dzięki suplementowi udaje mi się utrzymać dietę. Zmniejsza on apetyt. Wyniki ważenia w ostatnim miesiącu zmieniły się o kolejne dwa kilogramy.

marizubka jest nieaktywny Nowy na forum

Pilates na wyszczuplenie sylwetki Wam nie pomoże. Lepiej zacząć ćwiczyć coś bardziej angażującego całe ciało i coś, co da Wam porządnego kopa. Coś, po czym będziecie miały koszulką mokrą od potu. Ćwiczenia są dobre dla utrzymania ogólnej formy. Dzięki nim nasz organizm jest lepiej dotleniony, nie męczymy się tak szybko. Ćwicząc pobudzamy nasz metabolizm, który zazwyczaj jest spowolniony. W takim przypadku warto wspomóc się spalaczami tłuszczu. Taki spalacz jak na przykład Trizer oprócz tego, że ułatwia spalanie tłuszczu to hamuje chęć na jedzenie. W domu staram się wykonywać na brzuch przede wszystkim deskę i brzuszki. Nie potrzebne są do tych ćwiczeń żadne urządzenia, więc bez problemu można je wykonać. Na brzuch dobre jest też bieganie, ale to wymaga lepszej kondycji.

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Ćwiczenia pilates doskonale wysmuklają i ujędrniają sylwetkę. Mimo, że nie są to bardzo męczące ćwiczenia to także spalają kalorie. Jednak, aby przyniosły efekty w odchudzaniu, muszą być połączone z odpowiednim treningiem kardio i odpowiednią dietą dostosowaną indywidualnie do każdej osoby. Najlepiej stosować różne rodzaje ćwiczeń, mieć rozpisaną dietę. Jeśli w ten sposób ciężko jest nam się odchudzić to możemy sięgnąć po suplement, który ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Może to być owy Trizer, którego naturalne składniki pomagają zrzucić zbędne kilogramy.

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Pilates na utratę kilogramów nie pomoże, ale na pewno zmotywuje do uprawiania innych rodzajów aktywności.

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

3 najważniejsze części ciała do rozciągnięcia przed treningiem

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów