Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: ćwiczenia siłowe bez sprzętu w domu.

Pokahontaz123 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: ćwiczenia siłowe bez sprzętu w domu.

Ja ostatnio kupiłam sprzęt do ćwiczeń w domu od firmy K-sport i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna jakość, niska cena to duże zalety tej firmy. Efekty ćwiczeń z ich sprzętem zaczęłam zauważać bardzo szybko. Polecam ich produkty, tutaj link do ich strony
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 12:58

ja polecam A6W. Sama robiłam ten progrma w domu. Było ciężko ale warto!

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Ja jednak obstaję za treningiem z użyciem sprzętu, wtedy w łatwiejszy sposób zaangażujemy całe ciało. Co do samego sprzętu nie musimy od razu kupować nie wiadomo czego i wydawać kilku tysięcy, tak naprawdę już za kilkaset złotych fajnie wyposażymy swoją domową siłownię. Popatrz chociażby tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

gabryska88 jest nieaktywny Nowy na forum

Dziewczyny, szukam jakieś dobrej firmy z wysoką jakością sprzętu. Możecie coś polecieć? Co myślicie o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?

Riss jest nieaktywny Nowy na forum

Pamiętajcie o siłowniach zewnętrznych, są darmowe i ogólnodostępne, warto z nich korzystać! Tu sobie poczytajcie o ich zaletach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Choćby dotlenienie organizmu to dobry powód, by z takich słowni korzystać.

Awatar Exlifement
    Exlifement jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Przy ćwiczeniach w domu, zachęcam do skorzystania z kart ćwiczeń: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

szako jest nieaktywny Nowy na forum

Trzymajcie namiary - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Porządna ławeczka, najlepiej rozbudowana i możecie działać. Kwestia taka, na czym dokładnie Wam zależy, ale ogólnie da się tak zrobić naprawdę sporo. Dobre obciążenie robi różnicę, ale jakie dokładnie rozwiązania Wam odpowiadają, to już całkiem inna kwestia. Dopasowujcie to z głową.

plaszczka22 jest nieaktywny Znany na forum

Nie da się bez sprzętu. Mam w domu platformę do ćwiczeń cyfrowych ICAROS z profesjonalnie ułożonymi planami treningowymi i ćwiczę w domu 3-4 razy w tygodniu. Polecam, bo to lepsze niż siłownia.

PatrycjaD jest nieaktywny Nowy na forum

Ja lubiłam ćwiczyć w domu ale teraz odkąd chodzę na treningi motoryczne w enel sport to tak mi się spodobały, że chyba jednak wolę ćwiczyć poza domem I jakoś tak czuć tam w tej klinice atmosferę sportu i osiągania coraz lepszych wyników i powrotu do zdrowia aż się ma energię to ćwiczeń

plaszczka22 jest nieaktywny Znany na forum

Można jednocześnie grać i ćwiczyć. Potrzebny tylko Icaros [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów