Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: lato coraz bliżej - jaki sposób na szczupłą sylwetkę?

judytarz jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: lato coraz bliżej - jaki sposób na szczupłą sylwetkę?

Żeby szybko nadrobić zaległości i mieć szczupłą sylwetkę trzeba przestać podjadać, ćwiczyć, każdy ruch jest liczony jako ćwiczenie, więc codziennie trochę spaceru, biegania, rower czy jak ktoś może to siłownia, ja dodatkowo zaczęłam ostatnio stosować suplement 5fit energy --karnityna i widzę efekty, bardzo szybko mój brzuch zaczął wyglądać inaczej, nei mam tyle tłuszczyku i ogólnie jest mnie mniej. A skutków ubocznych nie zaobserwowałam, sama trenerka mi to doradziła

Ania_ABCfitness jest nieaktywny Nowy na forum

Regulacja oporu pozwala dobrać stopień intensywności ćwiczeń - im większy opór, tym więcej wysiłku trzeba włożyć w trening. Regulujesz go za pomocą specjalnego pokrętła. Tak duży zakres regulacji jest możliwy dzięki zastosowaniu masywnego koła zamachowego, które dodatkowo poprawia płynność ruchu. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące sprzętu treningowego - chętnie na nie odpowiemy i pomożemy dobrać odpowiedni dla Ciebie model.
    Ekspert sklepu ABCfitness

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ja postawiłabym przede wszystkim na regularność wykonywanych ćwiczeń, jesli już się na nie decydujemy. A może warto wybrać się na siłownię, lub zajęcia grupowe fitness ? Wiele osób na większą motywację, jak ćwiczy w miejscu innym, niż własny dom, w otoczeniu innych ćwiczących osób, z którymi spotykamy się tam regularnie i mamy wspólny cel. Ja na przykład nigdy nie mogłam się zebrać na systematycznośc, jeśli ćwiczyłam w domu. Zawsze coś mnie rozpraszało i nigdy nie miałam zbyt dużo miejsca, żeby swobodnie sie poruszać Jeszcze jak się spotka fajnych ludzi na tej siłowni, to juz w ogóle chce się tam wracać

marizubka jest nieaktywny Nowy na forum

Niestety najczęściej sięgamy po różnego rodzaju diety jak już jesteśmy w sytuacji podbramkowej. Należy być świadomym by nie dopuścić do problemów zdrowotnych związanych z nadmiernymi kilogramami. Dzień należy rozpocząć od pełnowartościowego śniadania zjadanego do 1h po przebudzeniu zaś kolację 3h przed snem. Należy pić 1,5-2l czystej wody mineralnej dziennie w celu nawodnienia organizmu oraz jego oczyszczenia. Proste nawyki, a dają już dużo. Oprócz tego, gdy na początku jest trudno można wprowadzić suplementacje (u mnie Trizer). To czy trafimy na fajnych ludzi na siłowni zależy wyłącznie od szczęścia. Czasem jest naprawdę cudowna atmosfera, uśmiechy i żarty, a czasem nikt nawet nie odpowie na przywitanie.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Jak jesteśmy bardziej zdesperowani i nie wystarczają nam same ćwiczenia, warto jest skorzystać z dobrodziejstw salonów spa oferujących zabiegi modelujące sylwetkę. Ja teraz jestem w trakcie serii takich zabiegów, które akurat wygrałam w konkursie. Na razie jestem poddawana body wrappingowi, czyli owijaniu ciała folią, przy wcześniejszym nakładaniu specjalnych, rozgrzewających kosmetyków. Do tego dochodzą wizyty w saunie. Mam mieć jeszcze później kilka zabiegów z wykorzystaniem borowiny, którą pokrywa się całe ciało i zabiegi urządzeniem spm digital, które za pomocą podciśnienia napina i uelastycznia skórę. W różnych salonach spa jest jeszcze więcej oferowanych metod modelowania sylwetki. Warto się zapoznac w tym temacie, poszukać, popytać się, na czym dany zabieg polega i jakie może przynieść efekty. Fakt, że spektakularnych efektów nie ja jeden zabieg, tylko musimy ich wykupić całą serię i chodzić na nie systematycznie, co trochę kosztuje. Ale dla chcącego nic trudnego. Czasem warto zainwestować w siebie w taki sposób i rozważyć takie opcje

elka89 jest nieaktywny Nowy na forum

A ja zaczęłam biegać w terenie i już widzę pierwsze efekty. Teraz będę musiała się rozejrzeć za jakimiś butami do biegania

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Ja osobiście regularnie biegam i kupiłam sobie ostatnio gumy treningowe z k-sportu, na internecie znalazłam dużo przykładowych ćwiczeń i muszę przyznać, że efekty są całkiem niezłe.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 06:11

Mulrzyk jest nieaktywny Banned

Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się prawdziwą bestią?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!

PAKIET DZIKmn.jpg
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 14:34

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Też miałam problem z nadwagą ale od jakiegoś czasu zaczęłam ćwiczyć ze sprzętem firmy i od razu schudłam 5kg.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 14:28

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów