Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Gumy do treningu

fitmanmateusz jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Gumy do treningu

Czy stosujecie gumy do treningu? Podobno pomagają w rozciąganiu i gibkości! Nie wiem tylko, które wybrać, co myślicie o tych [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]?

Awatar Marta_K
    Marta_K jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Gumy do treningu

Cześć
    Ja osobiście takich jak pokazujesz jeszcze nie widziałam, ale mam w swojej kolekcji taśmy gumowe do fitnessu Ja je wykorzystuję do treningów ogólnorozwojowych, interwałów itp.
    Idealnie nadają się również do treningu nóg oraz górnych partii.
    Dobrze robi się z nimi również wykroki, wypady i inne tego typu ćwiczenia
    Można je też wszędzie zabrać i w każdym miejscu zrobić trening bez względu na to czy mamy dostęp do siłowni czy nie
    Do rozciągania ich nie używałam, ale przypuszczam, że również by się nadały

Judyciaa jest nieaktywny Nowy na forum

Takich, jakie zaprezentowałaś nie widziałam nigdy wcześniej, ale mam swoje gumy do rozciągania. Kupiłam kiedyś w zestawie z matą i piłką w jednym z marketów. Nie korzystam z nich za często. Wolę tradycyjne rozciąganie bez sprzętów. Czasem na zajęciach z pilatesu korzystamy z takich gum. Moim zdaniem przy wyborze takiego sprzętu trzeba się kierować tym by dobrze leżały w ręce i nie wżynały się w dłonie. Na pewno zwróćcie uwagę na to przy zakupie. Można też zwrócić uwagę, jakie są na siłowni. Najczęściej tam są porządne i można się na nich wzorować albo podpytać inne osoby. Czasem można dowiedzieć sie dużo informacji na temat sprzętu, diet albo suplementów. Sama dzięki takim rozmowom dowiedziałam się o suplemencie przyspieszającym spalanie tkanki tłuszczowej o nazwie Trizer. (www.trizer.pl)

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

O, a ja znam tę gumę instruktorka pokazała mi, jak za pomocą niej robić fajny stretching. Jest bardzo pomocny, szczególnie jak łapie mnie ból kolana po długim bieganiu. Fajnie się z pomocą tej gumy rozciąga pasma udowe. Kładę się na macie, biorę tę gumę, chwytam ją obiema rekami za uchwyty, a stopę kładę na środek i powoli, stopniowo prostuję nogę w kolanie, rozciągając na maksa gumę. Później, gdy noga już jest wyprostowana, powoli przeciągam ją w przeciwną stronę, czyli prawą nogę, jak najniżej na lewy bok. Guma jest cały czas naciągnięta, czuć, jak fajnie rozciąga się mięsień z boku uda, który najczęściej mi dokucza.
    Potem tę nogę powoli znów unoszę w górę i przeciągam ją w druga stronę, tym razem prawą nogę w stronę prawą, robiąc rozkrok, najniżej, jak dam radę. Myślę, że ta guma wtedy fajnie stabilizuje i pozwala nie przeciągnąć tych mięśni zbyt mocno

WcaleNiePodjadam jest nieaktywny Nowy na forum

Znalazłam dla Ciebie tańszą opcję na gumę do treningu. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jak chcesz jeszcze taniej, to zwykłe taśmy powinny wystarczyć. Jeżeli chodzi o samo zastosowanie wszelakich gum, to myślę że jak najbardziej warto urozmaicić swój trening w taki sposób.

Bora111 jest nieaktywny Nowy na forum

Ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dla naszego zdrowia i sylwetki jeśli chodzi o gumę do treningu to warto poprzeglądać kilka ofert stron i wybrać odpowiednią. Ja kupuje w na aukcjach allegro, sklepie sporti i zawsze znajdę nie banalną okazję. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i będziesz zadowolona z sylwetki

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Trenuje z gumą, ale bardziej jako trening siłowy, kupiłam sobie o różnych oporach i ćwiczę na nich górne i dolne partie ciała, gorąco polecam. Jak coś to kupiłam sobie komplet z k-sportu
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 06:11

Uprawnienia umieszczania postów