Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 302

Wątek: TANIEC- moja ulubiona forma aktywności...

Awatar path88
    path88 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    UK
    Wpisy na blogu
    7

Domyślnie Odp: TANIEC- moja ulubiona forma aktywności...

hmmm trzeba coś zrobić żeby się rozwinął bo szkoda żeby poszedł do kosza ja na pewno będę zdawać codziennie relacje z moich tanecznych wyczynów

xixatushka69 Guest

rety, czemu ja nie widziałam tego wątku wcześniej??? aaaaa, no to chyba dlatego,że nie odwiedzałam w ogóle tego działu

cóż moge napisać???? ten wątek jest dla mnie!!!!! bo ja NIENAWIDZĘ ćwiczeń,a TANIEC jest jedynym rodzajem "sportu", który KOCHAM

ja nie wiem, czy któs z was tańczy przy muzyce rockowej, ale ja tak zazwyczaj jakieś energiczne kawałki z fajnym rytmem, wioec wychodzi mi prawie szybki aerobik!!! pamiętam, zimą tak sie zagalopowałam, że tańczyłam co 2 dzień po godzinie i spalałam chyba po 800 kcal, ale w końcu to juz bylo takie na siłę, wiec zarzuciłam.

teraz tancze dla przyjemnosci, staram sie nie przesadzac. oczywiscie, na początku sa miłe zakwasy, ale to dowód, że coś robie.

a, i lubie wyobrazac sobie tańcząc, jak to by było, gdybym była szczupła, wszyscy długowłosi byliby moi

Awatar path88
    Mieszka w
    UK
    Wpisy na blogu
    7

Cytat Zamieszczone przez xixatushka69 Zobacz posta
    rety, czemu ja nie widziałam tego wątku wcześniej??? aaaaa, no to chyba dlatego,że nie odwiedzałam w ogóle tego działu

cóż moge napisać???? ten wątek jest dla mnie!!!!! bo ja NIENAWIDZĘ ćwiczeń,a TANIEC jest jedynym rodzajem "sportu", który KOCHAM

ja nie wiem, czy któs z was tańczy przy muzyce rockowej, ale ja tak zazwyczaj jakieś energiczne kawałki z fajnym rytmem, wioec wychodzi mi prawie szybki aerobik!!! pamiętam, zimą tak sie zagalopowałam, że tańczyłam co 2 dzień po godzinie i spalałam chyba po 800 kcal, ale w końcu to juz bylo takie na siłę, wiec zarzuciłam.

teraz tancze dla przyjemnosci, staram sie nie przesadzac. oczywiscie, na początku sa miłe zakwasy, ale to dowód, że coś robie.

a, i lubie wyobrazac sobie tańcząc, jak to by było, gdybym była szczupła, wszyscy długowłosi byliby moi
    no ja jakoś nie przepadam za muzyką rocową więc przy niej nie tańcze

ale wiesz że ja też sobie tak wyobrażam tylko nie z długowłosymi hehe ale aż się gęba uśmiecha jak w myślach czujesz te spojrzenia facetów

Awatar monstera
    monstera jest nieaktywny Znany na forum

A ja lubię tańczyc przy muzyce rockowej (przy innej już gorzej). Faktycznie można spalic duuużo kalorii bo duuuuużżżżo się podskakuje . Też zamierzam tańczyc codziennie bo moge to robic z córeczkami. Potem jak odpadną poćwiczę resztę

To melduję się wieczorem
    [rul=http://straznik.dieta.pl/][/url]

Awatar path88
    Mieszka w
    UK
    Wpisy na blogu
    7

ja już po półgodzinnym trasie tanecznym hehe

Jamelka25 Guest

Dziewczyny robimy akcje tańczenia...

Zeby każda z nas chociaż pół godzinki dziennie potańczyła...co Wy na to?

Awatar Whisky79
    Whisky79 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Edinburgh

Jamelka, hej hej

suprr pomysł z akcją tańczenia conajmniej 30minutek dziennie - przyłączam się, jeśli można

ja uwielbiam tańczyć, lubię szybie kawałki, ale z rodzajem jest różnie na fitness zabieram od techno, poprzez dance do polskiego rocka przy Chylińskiej to się mi tak wyśmienicie maszeruje na bieżni albo pedałuje na rowerku, że lepszego wsparcia nie potrzebuję

a teraz na co dzień to z maluchem "tany, tany" robię jest to forma oderwania go od nudzenia się na podłodze, sposób na chwile razem, no i ruch dla mnie przyjemne z pożytecznym

pozdrawiam Wszystkie tańczące
    Cel I

Cel główny

pozdrawiam, Whisky

Jamelka25 Guest

Fajnie kochana...ja od następnego poniedziałku zaczne, bo narazie czuje się słaba na ONZ

Awatar Bengladesz
    Bengladesz jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Jamelko ja włacze muze juz dzis i od dzisiaj 30 min codziennie pohulam sobie a b. lubie tylko zapominam o tym :/ przypominajcie mi prosze bo zapominalska jestem:/

Jamelka25 Guest

Okij nie ma problemu Ja zacznę od następnego poniedziałku...

Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów