Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: ciuszki do ćwieczeń

plaszczka22 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: ciuszki do ćwieczeń

Buty zwykle Nike, bo najwygodniejsze, a jeśli chodzi o ubrania, to lubię np. dresy Monczi.

matylda15 jest nieaktywny Nowy na forum

Uwielbiam biegać wieczorami i staram się to robić regularnie. Z własnego doświadczenia wiem, że ciała nie należy przegrzewać ale zimno też nie może być dlatego zaopatruję się w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Jak dla mnie są najwygodniejsze i sprawdzają się w bieganiu.

ciara89 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ostatnio widziałam fajne [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sportowe nawet na stronie pokato.pl . Powiem wam , że sporo ludzi się tam ogłasza. Ale nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ jest o portal ogłoszeniowy świetnie rozwinięty.

bulbulator jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli mowa tutaj o butach, to trzeba się nad nimi naprawdę zastanowić. Szczególnie jeśli chcemy czasami w nich pobiegać. Super wygodne dla mnie zawsze były buty marki Adidas, a dokładnie ich modele, które miały piankę boost. Swoje znalazłem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], w super cenie, a nadal miały metkę

Podkowa82 jest nieaktywny Nowy na forum

Kupuje sportowe rzeczy w Lidlu, jakosc/cena dla mnie idealne

Amelia1 jest nieaktywny Nowy na forum

Hej, jeśli w trakcie treningu, wysiłku cenicie sobie wygodę i komfort to szczerze polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], trenuję w nich od jakiegoś czasu i moim zdaniem są bezkonkurencyjne.

kkkmos jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Norwegia

Nie można nigdy oszczędzać na butach do biegania. W moim przypadku te 200zl zawsze sobie odłożę.
    W wolnej chwili zapraszamy na nasz blog z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Hej, mam sprawdzony klep, jakiś czas temu potrzebowłam[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i dość szybko znalazłam w tym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mają spory wybór jeśli chodzi o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale nie tylko bo można także u nich kupić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a jeśli potrzebujesz takżę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to na pewno znajdziesz u nich odpowiedni wzór dla siebie. Pytanie jednak mam czy myślicie, że [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest dobrym dodatkiem do sportowego look'u ?[/url]

FitMariusz jest nieaktywny Znany na forum

Dla mnie podczas ćwiczeń najważniejsza jest wygoda. Nie przepadam za obcisłymi ubraniami oraz takimi które mają w swoim składzie dużo poliestru. Koszulki i spodenki staram się kupować tylko bawełniane. Odświeżając swoją szafę, często korzystam z tego sklepu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Mają ogromny wybór odzieży męskiej, na pewno każdy facet znajdzie tam coś dla siebie.

Dla mnie nigdy nie miało to znaczenia - wydawało mi sie, ze ma być wygodnie nie musi być markowo, ale poznalam markę Moove i sie zakochalam - jakość legginsów, które oferują jest genialna - szczególnie polecam Wam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dostępne tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów