Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: ciuszki do ćwieczeń

Ananas29 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie ciuszki do ćwieczeń

W czym ćwiczycie? Ja się zbieram do kupna jakiegoś fajnego dresu, żeby się bardziej zmotywować do chodzenia na fitness. A buty mam z nez balance, chyba za dwie stówki kupiłam na tanisport.pl. Bardzo wygodne. Stopa oddycha i się nie męczy. No i przede wszystkim był rozmiar. Jestem jedną z nielicznych dziewczyn na świecie z numerem buta 42 przy wzroście 169...:/ Jakieś propozycje dresiku?

Awatar Autkobu
    Autkobu jest nieaktywny Radny Dieta.pl
    Mieszka w
    HELL
    Wpisy na blogu
    11

Domyślnie Odp: ciuszki do ćwieczeń

jak na fitness, to cienki i najlepiej nogawka 3/4, bo inaczej można paść z gorąca :P
    Czas wszystko zmienia. Tak mówią, ale to nieprawda. Konieczne są czyny. Gdy nic się nie robi, wszystko zostaje takie jak było.

I just can't wait until tomorrow... because I get better-looking every day!
    Mój pamiętnik:Ogarniam jamę chłonącą i przełączam odkurzacz na niższe obroty!

Margo_Inferior jest nieaktywny Nowy na forum

ja mam geterki 3/4 nike, jestem z nich mega zadowolona, polecam!
    a co do gory... na treningi chodze po to, zeby sie solidnie spocic, wiec co rusz wkladam inna koszulke, zeby współćwiczących do siebie nie zrazic
    Włóż wygodne buty i rusz tyłek z fotela!

Awatar ornament
    ornament jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

A jakie spodnie na spining? Ja do tej pory chodziłam na zumbę w powiewnych szarawarach, a teraz nie będzie mi wolno (kontuzja) i muszę się przerzucić na rower...
    Powrót do Hiszpanii... Moje marzenie! :-)

Awatar Laugasel1
    Laugasel1 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

A jakie buty proponujecie do biegania i rowerkowania? Mam dość szeroką stopę i mam wysokie podbicie ( długo w dzieciństwie chodziłam na palcach

Jakie firmy polecacie z ubraniami sportowymi dobiegania na zewnątrz. ?
    Ostatnio edytowane przez Laugasel1 ; 11-08-2012 o 07:55

Dieta rozsądna i ruch wskazany we wszystkich formach

Wrona27 jest nieaktywny Nowy na forum

Tylko i wyłącznie Nike Chodź są najdroższe ... ale NAJLEPSZE.

Aunesuomi Guest

marka nie jest aż tak ważna. No chyba, że chodzi o buty. W nie powinno się zainwestować i w stanik sportowy. A reszta? Ważne, by była wykonana z odpowiednich matriałów.

Awatar lilalo
    lilalo jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    BRD NRW

Jesli chodzi o buty, to od maratonczykow ( z Polski) wiem ze kochaja buty z firmy Salomon i w porownaniu do Nike to te dopiero sa drogie, no ale warto, a na drugim miejscu posatwilam bym Asics, a trzecie to Nike czy Reebok
    Ja lubie miec na sobie jak najmniej jak trenuje, Spodenki mam krotkie i przylegajace do ciala, a na nich jest mini spodniczka ( cos jak stroj tenisistki) do tego stanik sportowy i to jest najwazniejsze, zeby byl mocny, stabilny!!! Na to zakladam TankTop, czyli cos malego na ramiaczkach, bo i tak po ok 15 minutach jest mi tak goraca ze zdejmuje gore Kiedys pewnie bym nie zdjela, ale teraz wiem ze cwicze dla siebie i jak ktos na mnie patrzy jego sprawa, ja koncentruje sie na trenowaniu wazne zeby mi bylo wygodnie
    oczywiscie jak cwicze cardio to zawsze mam czapeczke z daszkiem, a to z tego wzgledu, ze jest moment gdy pot wpada mi juz do oczu i nie wiem jak Was ale mnie to chol..ernie szczypie w oczy!! Czapeczka ratuje mnie przed tym Jak cwicze na mase albo jak pozycje plank czy pompki to zawsze mam rekawiczki z podkladka antyposlizgowa, bo juz raz kontuzje kregoslpua mialam i nie chce nigdy juz!!! Poza tym jak biegam to na kolano musze czasem usztywniacz zalozyc, a od niedawna jeszcze usztywniacz przy treningu z hantlami na nadgarstek :/ smiesznie wygladam z tymi usztywniaczami

Losing weight makes you look good in clothes, Exercise makes you look good naked.

Tutaj moja droga metamorfozy : Lilalo- dziennik metamorfozy - Strona 3

Chuda_szkapa jest nieaktywny Nowy na forum

Marka jest najmniej istotna - co komu po znaczku jeśli buty są niewygodne czy spodnie się rozdzierają przy pierwszym zahaczeniu o cokolwiek? Bez sensu tracić mnóstwo kasy na takie rzeczy, skoro można zainwestować w sprawdzone marki, a nie te sławne Na mnie dobrze dobrana odzież sportowa działa jak feromony- nie mogę się wręcz opanować i muszę je mieć
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 17-03-2016 o 09:25

andzia88 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Jak dla mnie liczy się tylko wygoda a nie wygląd. Oczywiście muszę mieć dobrze dobrany stanik sportowy i buty ale nie potrzebne mi są markowe rzeczy

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów