Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113
Like Tree2Lubią to

Wątek: Jakie macie hobby?

kantre jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łeba

Domyślnie Odp: Jakie macie hobby?

wino i wszystko co z winem związane

Awatar Klodun
    Klodun jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Toruń

A ja od pewnego czasu zajmuję się nurkowaniem. Jeszcze jestem na etapie pół-amatorskim, ale na pewno po skończonym kursie mogę powiedzieć, że sprawa mnie wciągnęła. Ostatnio zakupiłem troszkę sprzętu - swoją drogą kto też się interesuje to niech zajrzy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] taniej nie znalazłem a troszkę szukałem - i teraz tylko pozostaje zbierać pieniądze na wyjazd do egipty, albo w inne miejsce egoztyczne gdzie występują rafy.

sajana jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja jestem zafascynowana włoskimi kawami. Dostałam pod choinkę piękny ekspres do kawy. Zapisałam się na kurs baristów, gdzie nauczyłam się odróżniać najlepsze gatunki kawy.Szczerze polecam włoskie mielone kawy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar ironia87
    ironia87 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez miczka__ Zobacz posta
    Zdecydowanie czytanie książek, głównie reportaże że albo coś z literatury pięknej.
    ja ostatnio polubiłam jogę obkupiłam się w takie rzeczy jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], jakieś taśmy i dvd i codziennie godzinkę się tak relaksuję
    I Cel 102 kg---> do 30.08.2014 .......... II Cel 95 kg ............ III Cel 85 kg !!

SiaLea jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kielce

Ja robię fotoksiążki. Kupuje takie w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Są dobrej jakości i w twardej oprawie. Niezła zabawa z takim robieniem fotoksiążek. Tym bardziej jak masz dużo zdjęć.

Olcia838 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Ja muszę przyznać, że nie mam jakichś wyjątkowych zainteresowań. Lubię czytać książki, słuchać muzyki, czasem pojeżdżę na rowerze... Jednak od jakiegoś czasu zaczynam podzielać pasuję mojego dziadka. Od kilku lat hoduje on [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i od czasu do czasu mu pomagam. Powiem Wam, że takie zajmowanie się zwierzętami to świetna zabawa i zaczęłam się zastanawiać, czy nie założyć hodowli yorków. Wiem, że z czymś takim jest sporo pracy, ale myślę, że dałabym radę. Może pomogłoby mi to wyrwać się z tej rutyny.

agaposzek jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli interesujesz się zwierzętami to sądzę, że warto byłoby zaryzykować. Ja mam bardziej popularne hobby - przede wszystkim czytanie. Lubię też sztukę handmade, aczkolwiek to już czysto amatorsko, ponieważ aż tak dużych zdolności manualnych nie mam.

Awatar pomaranczkaaa
    pomaranczkaaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja zdecydowanie lubię aktywne spędzanie czasu, bieganie, fitness, nawet ostatnio po kilku latach wróciłam do jogi. Wymagało to kupienia odpowiedniej maty do jogi, ponieważ moja do fitnessu nie zdała egzaminu, ale fakt, czuję się o wiele lepiej, a jako że mam siedzący tryb pracy naprawdę pomaga.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-03-2016 o 13:44

agaposzek jest nieaktywny Nowy na forum

Moim hobby jest też motoryzacja i zawsze jestem na imprezach typu Summer Cars Party. Zastanawiam się też nad kupnem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - co prawda niedawno zmieniałam auto, ale jest naprawdę świetna okazja i w sumie nie pogardziłabym drugim. Tylko nie wiem co na to moje oszczędności.

postronek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

Ja uwielbiam oglądać seriale i czytać książki. No i czasami jak nikt nie patrzy to spontanicznie tańczę przed lustrem.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów