Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 91
Like Tree5Lubią to

Wątek: Prezent dla chłopaka

FitMariusz jest nieaktywny Banned

Domyślnie Odp: Prezent dla chłopaka

Dron to rzeczywiście fajny sprzęt dla faceta. A jeśli już go ma to może warto pomyśleć o jakimś szkoleniu? Polecam zerknąć na ofertę firmy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Janka88 jest nieaktywny Nowy na forum

A może szczoteczkę soniczną do zębów? Fajnie, gdy chłopak ma piękny, biały i świeży uśmiech :P [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kaymar jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez FitHelen Zobacz posta
    Fajnie jeszcze może sprawdzić się książka albo płyta, miły gest na początku znajomości
    Lub książka w formie audio [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] którą można łatwo odsłuchać na urządzeniu przenośnym.

bboja jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Koszalin

Chłopakowi możesz zrobić mały psikus i kupić mu dziecięce ubranko [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Oczywiście, aby chłopak nie był smutny, możesz dać mu drobny upominek pod postacią małej buteleczki dobrego alkoholu
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a zdrowie psów

Mężczyźni lubią gadżety i swoje telefony. Tak więc można śmiało postawić na jakieś akcesoria do telefonu. Jeśli obdarowywany jest fanem marki Apple to z pewnością coś odpowiedniego znajdziecie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Doskonale sprawdzają się uchwyty do samochodu czy ładowarki. Fajnym pomysłem są również statywy i gimbale.

Awatar Remarce
    Remarce jest nieaktywny Nowy na forum

Kiedy zaczynałem grać w cs go, prawie zawsze wybierałem ak 47. A mimo to bardzo często wybieram go do gry. Podoba mi się, więc zdecydowałem się również kupić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], aby nijaki ak 47 wyglądał ciekawiej i bardziej niepowtarzalnie. Moim zdaniem ta skóra jest bardzo piękna. Czy myślałeś o zakupie skinow? Myślę, że to świetna okazja do urozmaicenia rozgrywki.

Możesz też zabrać swojego chłopaka na romantyczny weekend tylko we dwoje. Skorzystajcie z oferty [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i skorzystajcie z zabiegów w SPA. Hotel proponuje również romantyczną kolację, nieograniczone korzystanie w godzinach otwarcia z kompleksu Wellness w tym: basen o długości 17m, atrakcje wodne, zatoki wodne, sauna fińska, leżaki i ręczniki basenowe.

witus19 jest nieaktywny Nowy na forum

Czy według Was jakiś zestaw narzędzi to dobry pomysł na prezent dla chłopaka?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

miszkasziszka jest nieaktywny Nowy na forum

jak majsterkuje to tak ale mój nie tego nie lubi dlatego postawiłam na klawiaaturę do kompa bo to jego konik model RX85 z genesisa okazał sie strzałem w 10

Pelciak jest nieaktywny Nowy na forum

A może by tak dobre kosmetyki dla męzczyzny do pielęgnacji twarzy i zarostu. Z Bielendy z linii OFM Barber Edition,

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów