Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91
Like Tree5Lubią to

Wątek: Prezent dla chłopaka

gieniastus jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    radom

Domyślnie Prezent dla chłopaka

Chłopak z którym się spotyka ma niedługo urodziny i nie za bardzo wiem co mu kupić.. Zastanawiałam się nad jakiś zabawnym t-shirtem w takim stylu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Spotykamy się dość krótko i chcę mu podarować coś neutralnego

martitaa jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Prezent dla chłopaka

Fajna ta koszulka. Śmiało możesz ją kupić
    Przy okazji zapraszam Cię na nowy portal ezoteryczny gdzie mam przyjemność wróżyć z kart klasycznych. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] może będę przydatna Pozdrawiam.

kimkaa jest nieaktywny Banned
    Mieszka w
    Lublin

Ja również uważam, że kupno koszulki do bardzo fajny pomysł na prezent dla chłopaka Mój facet również uwielbia takie praktyczne prezenty i dlatego staram mu się kupować coś fajnego do ubrania. Jeżeli Twój chłopak lubi lekki, sportowy styl może zajrzyj do tego sklepu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Mają tam fajne ciuchy, wielokrotnie z niego zamawiałam Są dobrej jakości, fajnie się noszą.
    W ostatnim czasie widziałam tam nowa kolekcję t- shirtów w niskich cenach - chyba 30 zł za jeden ...

agnes_123 jest nieaktywny Nowy na forum

A może coś śmiesznego? Ja bym postawiła na jakieś gadżety erotyczne. Bez krępacji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i coś wybierz.

Chuda_szkapa jest nieaktywny Nowy na forum

Dobry pomysł z tym śmiesznym gadżetem erotycznym. U mnie na studiach kiedyś faceci kupili na urodziny koledze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (które służą do powiększania penisa, sami spójrzcie pod linkiem jak to wygląda). Według mnie to trochę akurat słaba opcja, bo większe wrażenie zrobiłaby pewnie taka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar ironia87
    ironia87 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

fujka ja nie lubie tatuaży, źle mi się to kojarzy. Natomiast jakiś gadżet, może jakaś męska biżuteria? Ja np na rocznice kupiłam męzowi nową obrączkę i bransoletkę. warto poszukać w sklepach z hand madami na allegro albo na deco [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    I Cel 102 kg---> do 30.08.2014 .......... II Cel 95 kg ............ III Cel 85 kg !!

Awatar Klodun
    Klodun jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Toruń

Ja tam ostatnio dostałem elegancką golarkę od żony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oczywiście nie przypadkowo bo marudziłem o tym od długiego czasu. Może więc warto posłuchać o czym facet mówi. Mądra kobieta nie będzie miała problemu z prezentem.
    Ostatnio edytowane przez Klodun ; 26-10-2013 o 17:04

władzia56 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli lubi pić kawę to może pomyśl o jakimś zaparzaczu, albo kubku dla niego od Ciebie W Internecie możesz znaleźć tyle pomysłów, że myślę, że coś znajdziesz. Mogę Ci polecić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], gdzie jest dużo fajnych pomysłów na prezent

klarasob jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    chełm

A może jakiś sprawdzony perfum?

władzia56 jest nieaktywny Nowy na forum

Zabierz chłopaka na jakiś romantyczny weekend. Jak dla mnie to najlepszy prezent, możecie spędzić czas we dwoje z dala od domu. Czasem nie trzeba jechać zbyt daleko, byleby tylko nie siedzieć w domu. Zobacz oferty hoteli na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i się rozeznasz za ile co możesz zamówić

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów