Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Odszkodowanie

SiaLea jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kielce

Domyślnie Odszkodowanie

Znajomi byli w Holandii i mieli wypadek samochodowy. Odszkodowanie pomogła uzyskać im firma [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Szybko załatwili sprawę i sprawnie. Znajomi nie musieli płacić 10% prowizji bo to pokryła ubezpieczalnia. Jak poradziliście sobie w takiej sytuacji, gdyby zaszła taka konieczność?

OlaOlajna jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kluczbork

Domyślnie Odp: Odszkodowanie

Rada: uwaga na takie firmy. Korzystajcie tylko z renomowanych/polecanych, bo przy tak delikatnych sprawach, do drzwi może zapukać [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

agaposzek jest nieaktywny Nowy na forum

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji więc ciężko byłoby mi teraz stwierdzić jak sobie poradzić. Ale cieszę, się, że są takie firmy, które pomogą rozwiązać każdy istotny problem. Sama zgłosiłam się ostatnio do doradcy finansowego, żeby wytłumaczył mi takie kwestie jak co to są obligacje, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy wartość nominalna. Sama pewnie też byłabym w stanie to doczytać, ale tak dostałam prostą i pełną informację od razu.

Sara212 jest nieaktywny Nowy na forum

Jakiś czas temu miałem wypadek samochodowy, a mój ubezpieczyciel wypłacił mi odszkodowanie, z którego nie byłem zadowolony. Według mnie kwota odszkodowania był zbyt niska, dlatego skorzystałem z usług [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] od firmy Avista.

Uprawnienia umieszczania postów