Strona 1078 z 1243 PierwszyPierwszy ... 78 578 978 1028 1068 1076 1077 1078 1079 1080 1088 1128 1178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,771 do 10,780 z 12421
Like Tree8032Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Narka, obudzić się i coś skrobnąć proszę
    ...no to skrobnęłam,nieśpiąca od przedczwartej rano,z cytatami,odniesieniami,pożegnaniem Aisaka
    o swoim survivalu w środku zimy we własnym domu,ze z nagła zepsutym termostatem sterującym piecem gazowym w tle...
    a nawet wymieniłam w podpunktach czemuż to szklanka jednak! do połowy pełna jesta jestemfit powiedziało
    żem nezalogowana i poooszłaaa pisanina w ... cyberprzestrzeń...
    Sytuację opanowałam poprzez przeproszenie się z piecem węglowo/drzewnym;po dwóch zasrztykach się jakoś troszku bezboleśnie poruszam
    ...u małża dwa dni był "reżim sanitarny" i zakaz odwiedzin,co w związku z nawróconymi bólami było mi na rękę...wczoraj oddział "otworzyli",mając pozamykane pojedyncze sale...
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 16-01-2018 o 11:34

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Sytuację opanowałam poprzez przeproszenie się z piecem węglowo/drzewnym;po dwóch zasrztykach się jakoś troszku bezboleśnie poruszam
    ...u małża dwa dni był "reżim sanitarny" i zakaz odwiedzin,co w związku z nawróconymi bólami było mi na rękę...wczoraj oddział "otworzyli",mając pozamykane pojedyncze sale...
    No siła złego na jednego . Wieje ci bidulko ostatnio wiatr w oczy.

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Trzymcie się kochaniutkie w ten mroźny dzionek.Ciekawe,czy zgodnie z zapowiedzią od 11 zacznie śnieg padać w stolicy.Na razie Szczecin jest biały.
    Łódź też jest biała. Jechałam rano bo miał zacząć sypać śnieg 9-10. I tak sie stało. Teraz te prognozy co je mam z new meteo co to obie z Haneczką ja preferowałyśmy, albo ta pogoda u mnie w Samsungu(telefonie) to co do opadów dość dokładna jest.
    Od lata z uwagi na kociaste w wolierze zwracałam uwagę kiedy rozpoczną się opady. No bo czy zdążę wrócić przed deszczem z pracy czy nie wypuszczać kotków na dwór.
    Moje durnowate czterołapce zamiast się chować(robiła to Kasia) to stały na najwyzszym punkcie (grillu czy tym maszcie) i darły mordki , żebym przyszła i je zabrała.
    Katulka znowu dzisiaj spała ze mną.To słodkie stworzenie, jest bezszelestna. Ale dzisiaj ja ją , a nie ona mnie obudziła.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Przysypało mnie troszkę.Pięknie przez okno wygląda,gorzej jak się wyjdzie,bo wieje okrutnie.
    Śnieg i wiatr powodują,że w tv satelitarnej są leciutkie zakłócenia.
    Na szczęście/ odpukać i tfu tfu przez ramię/ net działa.
    Tereniu,nie potrafię cytować z poprzedniej strony ,ale odpowiadając na Twoje pytanie......
    Pan mąż jest super złotą rączką ale tylko w sprawach budowlanych i hydraulicznych.
    Jednak tam gdzie jest odrobina techniki powiązanej z elektroniką jest ciemny jak tabaka w rogu i niereformowalny.
    Można mu steki razy tłumaczyć i jak grochem o ścianę
    Chyba w złą godzinę wspomniałam wczoraj o magisterce Monisi.
    Zadzwoniła pani promotor,że ma przełożony termin do końca lutego. Wrrrrrr
    Przy okazji dowiedziałam się,że psuje im to nagrany wyjazd do Irlandii ,który mieli uzgodniony na połowę lutego.
    Cicho było na temat wyjazdu ,myślałam,że odłożyli na czas jakiś a tu taka niespodzianka.
    W końcu pewnie dowiem się o wyjeździe w dniu wylotu.
    Zmęczona już jestem okropnie różnymi takim wydarzeniami w mojej rodzinie
    Najchętniej ............. a lepiej nie pisać bzdur.
    Trzymajcie się kochane w ten śnieżny dzionek.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar kania79

Dzień dobry ... a właściwie to już wieczór raczej

No siła złego na jednego . Wieje ci bidulko ostatnio wiatr w oczy.

...spookojnie,co nas nie zabije to ponoć wzmocni

W życiu najlepiej, kiedy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest nam tylko dobrze – to niedobrze.

ks. Jan Twardowski

Przysypało mnie troszkę.Pięknie przez okno wygląda,gorzej jak się wyjdzie,bo wieje okrutnie.
    Śnieg i wiatr
    ...u mnie wiatr był wczoraj,a dzisiaj biało i nawet poza domem całkiem przyjemnie,zaś ale dla mnie kolejny obowiązek
    odśnieżenie chodnika...udaję,że to nie mój śnieg i liczę,że w związku z tym,że się ociepliło zaraz będzie po śniegu...
    albo jak mój sąsiad,któren notorycznie nie odśnieża,z honorem zapłacę < tfu,tfu> karę/mandat znaczy się...

Zmęczona już jestem okropnie różnymi takim wydarzeniami w mojej rodzinie
    <głaski> ...nooo młodzi żyją teraz inaczej...lepiej,gorzej ale inaczej...i świat inszy i czas jakiś skurczony jakby

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

W życiu najlepiej, kiedy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest nam tylko dobrze – to niedobrze.

ks. Jan Twardowski
    Dobry wieczór. Ten cytat mnie podniósł na duchu.
    No bo od dzisiaj mi sie troszku pokomploikowało w życiowych sprawach.
    Wstałam rano bo musiałam dać pieniądze (zaliczkę) na rozbiórke pomników. Mój facet od pomocy w ogrodzie działkowym podjał sie tego za 1000 z ł taniej niż na cmentarzu liczą.
    Wyglądałam na niegoprzez okno i zoczyłam, że do mieszkania obok chyba się ktoś wprowadza.
    Ono było często wynajmowane .
    Ale zobaczyłam starszą panią i się głupio ucieszyłam, że się zaprzyjaźnię i będę miała z kim koty zostawić.
    A tu zonk.Starsza pani z którą się chciałam zaprzyjaźniać okazała sie osobą , która kiedyś mieszkała w moim mieszkaniu, z którą się zamieniłam z mieszkania większego na mniejsze za dopłatą.
    Osoba ta tak ze dwa lata temu chciała , żebym świadczyła w sądzie w sprawie jej przeciwko meżowi (podział majątku). Odmówiłam, rozmowa nasza była bardzo burzliwa.
    Na przyjaźń nie ma co liczyć, boję się , żeby mi kotów nie otruła.Naprawdę czuję złą energię i jest mi tak błeeeeeeeeeeeeeeeee.
    To tupeciara, działaczka wspólnoty mieszkaniowej, ławnik w sądzie , no typ z I rzędu sceny. Brrrrrrrrrrrrrrrrr.Wrrrrrrrrrrrrrrr.Mam wroga u wrót .

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Na przyjaźń nie ma co liczyć, boję się , żeby mi kotów nie otruła.
    No daj spokój , Tereniu.
    Przecież nie ma dostępu do Twoich kociamberków.
    Aż mnie dreszcze przeszły,tyle w koło przykładów jak maltretują zwierzęta.

Podoba mi się ten cytat,ale czy nie mogło by być więcej tego dobrego niż złego?
    Niestety tak się plecie /przynajmniej u mnie/,że jak się troszkę polepszy i człowiek złapie oddech to zaraz się popieprzy.
    Całkiem jak to jojo co to wraca całkiem znienawidzone.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dobry wieczor!

Ano wszystkie bysmy chcialy by wiecej bylo tego dobrego niz tego zlego Grazynko...
    Ale zeby to sobie mozna bylo zazyczyc...

A tak to nie pozostaje nam nic tylko brac to, co zycie niesie...
    Ja w kazdym razie podziwiam Aneczke za jej misiowy dobry humorek i podchodzenie do zycia z perspektywy polpelnej szklanki...
    Bo tak sobie mysle, ze ci co ja widza polpusta to sie gorzej maja...

Ale ja to raczej z tych co to...

Terenia nie nastawiaj sie negatywnie...a moze z baba nie bedzie tak zle? A jak bedzie to sie wyprowadzisz na dzialke!
    Albo do Jasia i Stasia...
    RASTI4949 lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Plucha z dachu się leje , z drzew kapie.
    Śnieg jeszcze na trawie leży,ale tam gdzie się chodzi już stopniał.
    Rano dróżka do kurnika była śliska , szłam jak kaczka.
    Jakoś odeszła mi ochota na biały serek, a biorę co sobota kilogram.
    Troszkę Rasti zjada,ale ze względu na to,że to jest prawdziwy wiejski serek nie mogę jej dużo dawać żeby nie przytyła.
    Chyba sernik upiekę i tym sposobem zamiast suni pańci doopka urośnie

Awatar kania79

Jak ogólnie nie przepadam za twarogami tak takiego wiejskiego tłuścioszka to był zjadła - bez nic

Dzień dobry...a u mnie śnieg leży,ale jest w granicach zera stopni i pewnie też popłynie wsio...

Jutro chłopina do dom powraca się...mam więc przejść szkolenie pt."jak robić opatrunki"...
    ...jak ja z piecem przejszłam na pracę ciągłą to opatrunków czynienia nie załapę...
    niechwalący się od dnia awarii termostatu łogień mi nie wygasł...taka ze mła westalka

Po zastrzyku "pobiegłam" do fryzjera (poproszę o kilo sera)bo zarosłam jak yeti,a dzisiaj na dzień babci do
    przedszkola udaję się...pierwszy raz mam brać udział w takiej uroczystości...no,bo starsze wnuki to
    wiadomo daleko,a w zeszłym roku Natala akurat się wziena i rozchorowała...

Pędzę do zajęć..miłego czwartku - dla niektórych proto...

P.S....aż się boję,czemuż to Ósemkowa tak zamilkła...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dasz radę Aniu z opatrunkami.
    dla mnie to ty bohaterką jesteś po prostu.
    Trzymaj się kochana i chłopinę ucałuj ode mnie

Uprawnienia umieszczania postów