Strona 1124 z 1238 PierwszyPierwszy ... 124 624 1024 1074 1114 1122 1123 1124 1125 1126 1134 1174 1224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,231 do 11,240 z 12378
Like Tree8023Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Nie mam dzisiaj czasu,bo znajomi i rodzinka na grilla wpadają,ale chciałam Monce odpowiedzieć.
    Dukan zreformowany dla wege jest jak najbardziej dostępny.Mało tego są po nim świetne rezultaty.
    Moja Monisia zaczęła go stosować przed ślubem i pięknie chudła.Szybko jednak się okazało,ze jest ciężarna i musiała przerwać.
    Pieczareczko..... te oczy ..... te cudne oczy .......Kochac i całować do zatracenia.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez Pieczarkowska Zobacz posta
    Teresko, takie oczy masz na myśli?
    Dokładnie, jamnisie są prawie tak piękne jak koty.
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    "Skalny ogródek nieodmiennie kojarzy się ze słońcem i suchym klimatem. Wśród kamieni świetnie wyglądają przede wszystkim rojniki i rozchodniki, rogownica o srebrzystych liściach i różowo kwitnący ukwap. Susza nie straszna jest zresztą większości skalnych bylin, z których szczególnie polecam kwitnącego na biało ubiorka wiecznie zielonego i smagliczkę nadmorską o żółtych kwiatach. Poza tym wilczomlecze, gipsówkę i wspaniały wiosenny skarb - miłka wiosennego.
    Oszołomiłaś mnie Kasiu, nawet nie wiem gdzie tego szukac.
    A czy szałwia i begonia by się nadawała bo to sprzedają u nas na ulicach.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Niedzielne dzień dobry,

Rasti, bardzo dziękuję za wiadomość i liczę, że w wolnej chwili rozwiniesz temat. Przyznam się, że nie bardzo potrafię sobie wyobrazić jadłospis w dni białkowe, ale jeśli Monice się to udało, to może i ja spróbuję.

Nie szukam jednak wymówek i zgodnie z zapowiedzią rozpoczynam dziś walkę o zgrabną sylwetkę. Rano stanęłam na wadze, która bezlitośnie przełożyła na kilogramy to co widziałam ostatnio w lustrze... z przykrością muszę stwierdzić, że nie jest dobrze, ba - śmiało nawet mogę powiedzieć, że jest bardzo źle
    Zrobię jednak wszystko, żeby jak najszybciej to zmienić.
    Ważyć będę się raz w tygodniu i meldować o wynikach.

Trzymajcie kciuki...

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Ważyć będę się raz w tygodniu i meldować o wynikach.

Trzymajcie kciuki...
    Będę trzymać. Ja dzisiaj siebie strasznie rozpieszczam, ale od poniedziałku zamierzam znowu pocisnąć.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Tinn, raz na jakiś czas można, a nawet trzeba, podopieszczać się także kulinarnie. Ważne żeby nie popłynąć, ale Tobie to chyba nie grozi, bo jesteś wyjątkowo zorganizowana i zdyscyplinowana.
    TinnGO lubi to.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Ale dzisiaj było słonecznie i ciepło.A ja mam ciągle niewyciągnięte letnie rzeczy z szafy z górnych półek i z piwnicy.
    Ważne żeby nie popłynąć, ale Tobie to chyba nie grozi, bo jesteś wyjątkowo zorganizowana i zdyscyplinowana.
    Kochana moja to pozory zorganizowania i powsciągliwości. Właśnie w sobote i w niedziele zjadłam 2000ml lodów, dwa duże pojemniki jeden Grycan -Śmietankowe(moje ulubione) drugi Zielona Budka- Karmel z solą.
    No to była uczta. Czasami jak tak się objem ulubionego specjału to mi na jakiś czas wystarcza.
    Trochę mnie w sobotę przytłoczyła wizja najbliższego tygodnia.
    Tak zarobiona to ja chyba byłam ostatnio przed maturą.
    No skumulowało mi się wszystko naraz:
    - chodzę na działkę robić wiosenne prace, ale mus mam żeby zorganizować zakładanie kranów przy pomocy znajomego pana Bogdana bo prace przy roślinach można odłożyć, co najważniejsze jest zrobione.
    -chodzę codziennie od 12-14 na rehabilitacje jeszcze 5 dni
    -koleżanka z działki jedzie do Luksemburga i obiecałam oprzątać jej kota od piątku.Dobrze, że to w poblizu działki, tylko dojazdu nie ma trzeba dotrzeć pieszo
    -mój pomagier od działki albo zmiękł, albo się rzeczywiście pomylił bo zadzwonił z kosztorysem okładania trawnika kostką dokładnie 1/2 tego z którego zrezygnowałam, no to się zdecydowałam, zwłaszcza, że pierwszy miesiąc życia z emerytury zdałam pomyślnie i pareset zł zaoszczędziłam z tym co zostało z pomnika będzie na kostkę i aerację trawnika.
    Ale zaczynają pojutrze i muszę kupić kostke, cement i zorganizować transport
    -jutro o 10-11:30 mam angielski
    -muszę wcisnąć się na rehabilitację między 8-10 , żeby zdążyć przed angielskim bo o 11:30 przyjeżdża po mnie Agata z Antosiem bo muszę z nim zostać jak ona pójdzie do lekarza, żeby mały znowu się czymś nie zaraził
    - po pobycie w Zgierzu z Antosiem muszę załatwić tą Castoramę i kostkę i jeszcze cement, a tak sobie myslę czy nie załatwić i piachu do zasypania piwnicy.
    - w sobotę mam kijki i walne zebranie na działkach, kota i te roboty budowlane , ale skończę rehabilitację
    No chyba się rozpuknę. Musiałam najeść się lodów na zapas, żeby zebrać siły i się nad sobą zanadto nie rozczulić.
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 15-04-2018 o 21:13
    RASTI4949 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Witam ...

Przepraszam, ze troche mnie nie bylo. Chyba przechodze jakies forumowe zmeczenie materialu...
    ...znam ból...osobiście przechodzę jakieś ogónlowiosenne zmęczenie tegoż!...małż jest działający,a ja robię prawie NIC...
    pozwoliłam zasiać trawę na miejscu warzywnika i tym samym tak jakbym symbolicznie przyznała się do starości i zniedołężnienia

Ja myślę o własnej diecie i rozpisuję sobie w zeszycie
    ...myślę,zapisuję co jem,albo myśleć przestaję zupełnie zapisując jedynie coraz wyższe wskazanie wagowe...

Dieta natomiast leży i kwiczy, a odbicie w lustrze coraz bardziej straszy... niestety nie mogę dołączyć do naszej Pieczareczki,
    ja mogła bym,zaś ale jakoś na myśl o Dukanie sierść mi się jeży...WO się przed wyjazdem do sanatorium nie opłaca
    ...więc staram się MŻ z naciskiem na staram i tylko zazdraszczam i zawiszczam ludziom,co im się udaje

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    ESTEM ŁAKOMIEC, KOMPULS i WOŁODUCH.
    Jak taki człek może mieć koty niejadki????
    ...aż sobie tegoż "wołoducha" wygglowałam,bom nie znała określenia;no więc wszystkie trzy słowa charakteryzują mnie
    właśnie dokładnie tak...

Grażynko, współczuję Ci, że masz problemy z poruszaniem się. Ja jakoś specjalnie na tych spacerach się nie męczę, nie pocę - ale mimo wszystko jakoś mam wrażenie, że w jakiś sposób pracuję nad minimalną chociaż kondycją.
    łojessu a cóż to jest kondycja

dosłownie z minuty na minutę robi się coraz bardziej zielono. Dziś, po wieczornej burzy, prawdziwa wiosna...
    Przy tak sprzyjających okolicznościach przyrody, trzeba zacząć działać i zawalczyć o zgrabną figurę...
    ...no święte słowa,żebyż jeszcze chciało się chcieć

będzie pewnie jeszcze optymistyczniej,bo musi,zaś ale natenczas to nawet takie kffiatuszki wychwytuję i się wq

- Chciałbym, by na gruncie nowej konstytucji wprowadzono głosowanie rodzinne - tak, by rodzice wychowujący małe dzieci dysponowali nie tylko głosem własnym, ale też głosem swoich dzieci – postuluje wicepremier Jarosław Gowin.
    TinnGO and RASTI4949 like this.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Zgodnie z zapowiedziami pochmurno ale ciepło jest u mnie.
    Lubię to" w poście KAni NIE DOTYCZY tego zdania:

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Chciałbym, by na gruncie nowej konstytucji wprowadzono głosowanie rodzinne - tak, by rodzice wychowujący małe dzieci dysponowali nie tylko głosem własnym, ale też głosem swoich dzieci – postuluje wicepremier Jarosław Gowin.
    Czego oni jeszcze nie wymyślą????Pewnie zalążki jednodniowe też będą jako osoba głosująca.
    Na początku całej tej zawieruchy byłam bardzo przeciwna " majdanowi" czyli ostrej reakcji.Teraz gotowa bym była sama wziąć udział.
    Szkoda nerwów,ale to tylko tak łatwo się mówi a w środku człowieka telepie.

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    No chyba się rozpuknę. Musiałam najeść się lodów na zapas, żeby zebrać siły i się nad sobą zanadto nie rozczulić.
    No faktycznie niesamowite plany.Widzisz.... a Ty się bałaś,że będziesz się nudziła na emeryturze.
    Zawsze czasu jest za mało
    Tomek zdał egzamin z jazdy,nawet został pochwalony i jako wzór stawiany.
    Troszkę się martwi,że tam jest całkiem inne podejście.U nas mieli nakazane jeździć ostrożnie,bez ostrego hamowania żeby pasażer nie ucierpiał.Tam jest stawiany na pierwszym miejscu pojazd ,żeby nie został draśnięty a pasażer może latać po autobusie robiąc sobie krzywdę.
    Tak coś mi się widzi,że oni zbyt długo w Anglii nie będą.
    Cały czas między wierszami Irlandia się przewija.
    Leon już się przyzwyczaił,że tatusia nie ma fizycznie w domku,ale można go zobaczyć i posłuchać w laptopie.
    Już do rytuału należy czytanie bajeczki przez tatusia przed spaniem
    Grillowanie udało się .Wszyscy byli zadowoleni,tylko pana męża w niedzielę głowa bolała. No cóż..........
    Faktycznie pogoda dopisała a mięsko ,które sama przyprawiłam wyszło wyjątkowo miękkie.
    Trzymcie się kochane moje.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Cześć skarbeczki drogie. Wróciłąm do dom dumna i blada, ogarnęłam temat.
    No i wszystko się ślicznie składało.
    Na rehabilitacji nikomu nic nie mówiąc z której jestem godziny wsmyknęłam się na masaż i podwieszki mimo ogromnego oblężenia, z 10 min diadynamika zrezygnowałam, ale podpisałam , że wzięłam , przecież w tym chaosie nikt nic nie wie. Na angielski zdązyłam idealnie.
    Agata była po mnie 10 min przed końcem lekcji, ale mały spał i nawet mi nie dzwoniła tylko zaczekała na parkingu. Do Zgierza dotarłysmy na 12:20 naszykowała małemu jeść , ja go nakarmiłam i pilnowałam godzinkę .
    Później pojechałam do Castoramy.
    Tutaj doprowadziłam do zgrzytania zębami kilku panów z obsługi zanim nabyłam to co chciałam.
    Miałam nawet duże szczęście bo ktoś zwolnił duży samochód HDS z terminem na jutro do 13 (chyba tak to się pisze).
    Przy okazji transportu kupiłam regał metalowy do komórki za 89 zł bo muszę lepiej zorganizować przestrzeń.
    No podłogi nie mam za grosz, a ściany puste aż się prosi o półki.
    Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    - Chciałbym, by na gruncie nowej konstytucji wprowadzono głosowanie rodzinne - tak, by rodzice wychowujący małe dzieci dysponowali nie tylko głosem własnym, ale też głosem swoich dzieci – postuluje wicepremier Jarosław Gowin.
    Przerażające, ja nie słucham i nie oglądam tego właśnie, żeby sie nie wnerwiać. Wystarczy mi szwagier osobisty do podnoszenia ciśnienia.Nawet nie chce mi się opisywać co znowu uślunił. Biedna ta moja siostra.
    Ale ja przynajmniej całe życie patrząc na nia i tą jej kule u nogi i krzyż pański to nigdy nie nabawiłam się kompleksu kobiety niezamężnej.
    Zawsze mnie to cieszyło, że mi żaden męski kretyn głupot nie gada.

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Faktycznie pogoda dopisała a mięsko ,które sama przyprawiłam wyszło wyjątkowo miękkie.
    Trzymcie się kochane moje.
    No jakżeby mogło być inaczej. Twoja ręka do potraw jest jak czarodziejska różdżka.

No na jutro umówiłam się też na działce do montażu kranów i mam pewne zakusy na montaż tego regału.
    Na razie dumam czym zasypać piwnicę.
    Wdzięczna będę za pomysły.
    Ja wpadłam na:
    -piach
    -gruz+piach+puste butelki PET zakręcone z powietrzem.
    -styropian odpady
    Mój wykonawca:
    -kompost
    -wykopaną darń.???????????????????

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry...

piękny deszczyk pada na naszą zasianą trawę...deszczyk wdług mnie powinien się nazywać
    nieboszczyk,bo z nieba szczyka,natomiast odwrotnie,denat - deszczyk,bo z reguły jak ten Jasiek
    na desce leży...

Odnośnie do wypełnienia piwniczki nie pomogę,bo nie wiem,nie znaju,zaś ale skłaniałabym się
    ku ekologii i pet'ów w ziemi nie zagrzebywała...

Z wytrzymaniem w Anglii to tak właśnie jest,że nie każden się nadaje na poddanego królowej Eli,
    moje dzieci każde z różnych względów popowracały;ja gdybym była młoda i znała język...hmm
    chociaż sama nie wiem czy nostalgia jednak! nie wezwała by mnie do powrotu...ze wszystkich
    miejsc jakie w życiu widziałam najbardziej (po moim mieście,Trójmieście,Wrocłąwiu i Krakowie)
    podobała mi się Barcelona,zaś ale niekoniecznie jako miejsce stałego zamieszkania...

Waga mało-wiele odpuściła,mimo,że ja za wiele w tym kierunku nie zrobiłam...gospodarka wodna
    paradoksalnie tylko troszku mniej wypijam waga szybuje w górę,bo z tego trochę organizm większość
    zatrzymuje...

Cóś jakoś Asia i Monia z "dukanów" swoich nie spowiadajo'się

No to miłego fftorku
    RASTI4949 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów