Strona 1162 z 1293 PierwszyPierwszy ... 162 662 1062 1112 1152 1160 1161 1162 1163 1164 1172 1212 1262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,611 do 11,620 z 12921
Like Tree8095Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

kANIU, nie myli się tylko ten co nic nie robi/mówi/pisze

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Anusiu-ja taka madra jak fladra jestem, bo tam bylam. A gdyby mnie wczesniej zapytac to tez bym nie wiedziala!
    Dowiedzialam sie np , ze bylam na Cykladach...
    ...ale cykad nie bylo! I winogrona tez nie byly slodkie, bo jeszcze nie dojrzaly! Ale za to pomarancze byly slodziutkie! Bylismy na Krecie w ogrodzie botanicznym, gdzie drzewa uginaly sie pod ich ciezarem. Jak u nas jesienia jablonie.

Awatar aisak102
    aisak102 jest teraz aktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dzień dobry

Słonko świeci, przyjemne ciepełko ... upału nie ma, a mnie jakis dół dopadł zupełnie znienacka ... wczoraj mi sie tak stało ... chyba popołudniu ... dziwne ... Mam nadzieję, ze jak dół przyszedł, tak i pójdzie ... bo ja bardzo nie lubie byc w dole

Plener zbliża się wielkimi krokami ... jakos mnie to nie cieszy tak, jak zwykle cieszyło ... pewnie przez ten dół ...

Sorki, ale zrzucilam część dołowego balastu na Was Kumcie i teraz będę czekac na poprawę

Udanego dnia życzę

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie też bardzo przyjemnie było wczesnym rankiem.
    Słonko świeciło ,ale nie było bardzo gorąco , bo milutki wiaterek powiewał.
    Teraz niebo poszarzało,chmurami się zasnuło i ten milutki wiaterek w zimny wiatr się zmienił.

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    mnie jakis dół dopadł zupełnie znienacka ... wczoraj mi sie tak stało .
    Myślę,że jak dopadł to i odpadnie ,byle tylko za bardzo o nim nie myśleć.
    Co do pleneru to może dobrze ,że cię bardzo nie pociąga.Zazwyczaj takie wyjazdy bez specjalnego przekonania ,okazują się wspaniałe.
    Będzie dobrze....... zobaczysz.
    Do mnie wczoraj Monisia zadzwoniła. Jest cała w skowronkach,po prostu zachwycona miejscem , mieszkaniem , ludźmi.....
    Do sklepu na L ma 5 minut spacerkiem a do typowo polskiego 8 minut. Twierdzi,że życie jest tam bardzo tanie,bo robiąc zakupy dla całej trójki na 2 dni wydała 8 funtów/Tomek zarabia 10 f/godz/ . Najbardziej ją ucieszyło,że produkty dla wegan sa dużo tańsze niż u nas . Jak ja nazywam sztuczne mleka/migdałowe,sojowe,ryżowe/ są tańsze od mleka prawdziwego. Tylko arbuzy ,które uwielbia Leon są bardzo drogie w porównaniu do innych owoców /3 funty /kg/. Leon patio uważa jako część mieszkania i strasznie się awanturuje widząc zamknięte drzwi balkonowe.Musi jednak bardzo uważać,bo choć patio jest ogrodzone,ale w ogrodzeniu jest furteczka ,którą spryciarz już się nauczył otwierać.
    Koniecznie muszą jakoś zabezpieczyć tą furtkę.
    Na razie jeszcze nie może pracować bo nie ma nadanego numeru/coś jak u nas PESEL/ a to trwa do 3 m-cy..
    Będzie dobrze,tak myślę.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry,bezsłoneczny...ale i takie dni są potrzebne...

Mam za sobą mocno umęczoną noc;zasnęłam już o jasności,po zjedzeniu "kolacji/śniadania",kilku kostek czekolady z orzechami
    oraz tabletki p.bólowej...jak ja się będę po tym Wrocławiu włóczyła to doprawdy nie wiem

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    pomarancze byly slodziutkie! Bylismy na Krecie w ogrodzie botanicznym, gdzie drzewa uginaly sie pod ich ciezarem. Jak u nas jesienia jablonie.
    widziałam na własny ócz owocujące drzewka pomarańczowe,zaś ale nie w takiej obfitości i wielkości (kręci głową)

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Sorki, ale zrzucilam część dołowego balastu na Was Kumcie
    ...myślę,że po to między innymi jesteśmy

Co do pleneru to może dobrze ,że cię bardzo nie pociąga.Zazwyczaj takie wyjazdy bez specjalnego przekonania ,okazują się wspaniałe.
    Będzie dobrze....... zobaczysz.
    DOKŁADNIE!!!...pamiętacie jak zupełnie mnie nie nęcił ciechociński wyjazd,nęciłwręcz zła byłam przeca...

Monisia zadzwoniła. Jest cała w skowronkach,po prostu zachwycona miejscem , mieszkaniem , ludźmi.....
    ...bo to jest prawdziwa Europa,a nie ten nasz zaścianeczek,gdzie człowiek człowiekowi wilkiem,a sąsiad w porannej/wieczornej modlitwie,
    albo jako życzenie do złotej rybki,o niepowodzenie twoje zabiega...

w ogrodzeniu jest furteczka ,którą spryciarz już się nauczył otwierać.
    Koniecznie muszą jakoś zabezpieczyć tą furtkę.
    ...może by tak "elektroniczny" zamek jak na moje wnuczki,pozostałość po dzieci moich zabezpieczeniu przez
    tatkę mego wykonany,w postaci pętelki z kawałka linki na szczycie bramki,zakładanej na pierwszy słupek ogrodzenia
    RASTI4949 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

a cużem ja Was kuny tak wystraszyła,że zanim posta dopisałam pouciekałyśta ode mła
    To narka uciekam i ja
    RASTI4949 lubi to.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Przybieglam ... poczytałam ... i lecę dalej, bo na mnie stomatolog "oczekuje się" ...
    Całuję Was, Kumy miłe

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Wieczorne heloł

Widzę, że "mało nas, mało nas do piecznia chleba ... tylko nam, tylko nam Ciebie u potrzeba .... każda Kumo nieobecna
    Nu, ale Kumy nieobecne poobrażane ... jak, nie przymierzając te sklepy z "co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" ... a może calkiem inaczej ...
    RASTI4949 lubi to.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór,
    chłodniejszy i bardziej rześki.

Grażynko, super że wnusia taka zadowolona. Będzie dobrze...jak zwykle babcia miała rację, że do wyjazdu nie zniechęcała, a jak córa daje sobie radę z "samotnością"?

kANIU, a cóż to się z Tobą dzieje... pokrzywka, teraz jakieś bolaki (co Ci dokucza? kolana, kręgosłup, czy może coś innego?). Badałaś może sobie poziom witaminy D?

Wspaczku, te częste wizyty u przystojnego, jak mogę się domyślać, pana stomatologa, to zapowiedź uśmiechu podobnego do Piaska lub znanego prezentera Krzysztofa I. (więcej pisać się boję, RODO czuwa)

A jak tam u Was Drogie Panie z dietą i odchudzaniem? Co dziś jadłyście, czym grzeszyłyście?

Ja dziś na śniadanie zjadłam pomidory z cebulką, garść rukoli polanej oliwą z oliwek i posypanej pestkami dyni, 3 plastry białego sera posmarowane pastą z suszonych pomidorów. Na obiad zrobiłam pyszny chłodnik z botwinki, na kefirze, z dużą ilością koperku, ogórków, i szczypiorku z jajkiem na twardo. Na kolację był gotowany na parze brokuł polany olejem lnianym i posypany sezamem.
    Dzień jak zwykle rozpoczęłam od pół litra ciepłej wody z sokiem z cytryny, potem piłam wodę, zieloną herbatę i kupioną w Rossmanie herbatkę z kurkumą
    A przed snem będę wizualizować, jaka to niedługo będę zgrabna i śliczna

Korowych snów

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja wczoraj testowałem albańską kuchnię. Dobrze,że po kolacji i ogromnym spacerze plażą wzięłyśmy brandy z lodem bo chyba bym się rozpukła.
    Plaża bardzo piękna jak w Polsce czy Złotych Piaskach,drobny piaseczek,szeroka, wyczesana morzem.
    Uczyć się angielskiego muszę jeszcze długo, a długo. Nijak się porozumieć.Dobrze, że w hotelu sami Polacy .Dobrze i nie dobrze bo cały prymitywizm rozmów po alkoholu dociera wszystkie "K"itp słówka ulubione panów. No ale cóż naród jaki jest każdy widzi . Pogryzły mnie komary i nie mogę się dodzwonić telefonem i nie wiem co u niutków.
    kania79 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów