Strona 1163 z 1293 PierwszyPierwszy ... 163 663 1063 1113 1153 1161 1162 1163 1164 1165 1173 1213 1263 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,621 do 11,630 z 12922
Like Tree8095Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzien dobry!
    Pieknie optymistyczny ten twoj wpis Moniu! No i jedzonko prima sort!Ach zeby mi takie ktos chcial przygotowac.
    A ja zjadlam na sniadanko dwa tosciki z moja ukochana truskawkowa marmoladka, jaka sama uczynilam. A do zlamania smaku jak zwykle kawalek zoltego serka...Zyc nie umierac!
    Aisaczku-prztulam w tych duszy bolakach! Oby jak szybko przyszly tak i szybko poszly kochana!
    Aneczko, Grazynko i was przytulam, bo dolegliwosci duszy i ciala sa widze i u was ciut rozbudowane. Ja po mym urlopie tryskam zdrowiem i optymizmem...

Tereniu- daj spokoj telefonowi i tym swoim Niutkom. Sprobuj przez tydzien skoncentrowac sie na sobie, slonku i morzu. A swiat wokol (rodacy, skromnosc hotelu etc), widziec przez przydymione rozowe, wczasowe okulary!
    Dobrego dnia dla wszystkich
    RASTI4949 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ja szybciorem,z "telefonu"...Dzień Dobry...
    Moniu mnie najbardziej dolega PESEL pewnie i cielsko,które biedny kręgosłup obliczony na około 60 kage dzwigać musi...aże zawyłam ze zazdrości jak Twój wczorajszy jadłospis przeczytałam...
    No ja cóż? I cały dzień średnio dietetyczny i wieczór przesadzony deczko z pigwową nalewką babuni oraz ze słodyczmi rodem z Dubaju ,no wezże i nie spróbuj! oparłam się jedynie propozycji wzięcia na wynos...
    No i waga od razu wytknęła "wody zatrzymanie" (śmiech)...
    Tereniu super,że jest fajnie...a co do naszych rodzimych przerywników/ozdobników językowych nie trzeba panów,coraz częściej słyszę młode dziewczęta nagminnie używające wulgaryzmów,jeszcze trochę i będą to normalne,słownikowe wyrazy;sama zresztą lubię sobie pozwolić siarczyście zaklnąć (śmiech)...
    Wracam na trzy dni na drogę jedzeniowej cnoty,bo na wycieczce ziaruję żyć jak żyją normalne człowieki-trudno,najwyżej po przejdę na WO...na serio by mi się ona przydała,żeby oczyścić organizm...
    No miłego czwartku....czy któś jeszcze pamięta proto?pytanie retoryczne...
    RASTI4949 lubi to.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Pogoda w porzo jak to młodzież mówi.
    Skoro świt pojechaliśmy do sklepu z owadem/chrząszczem po co miesięczne zakupki.
    Trzeba było" sklepik"domowy uzupełnić.wyobraźcie sobie,że przed 7 stało już 9 samochodów pod marketem.
    Akurat w tym tygodniu były promocje na potrzebne mi artykuły w tym najważniejszy cukier/poniżej 2 zł/
    Kasiu Wspaczkowa,niestety mało nas już zostało na wąteczku a z obrażonych to tylko jednej Kaaasi brakuje.
    Powiem Wam,że chyba tylko nasz wąteczek, z takich starych powyżej 8 letnich ,ostał się w okrojonym składzie.
    Sama śmietanka została , wiernych Dukanowi
    Monka,jeśli chodzi o mnie to tak ściśle nie dietuję,ale obecna pora roku bogata w warzywka nie powoduje dramatycznych skoków wagi.
    Ja uwielbiam pomidory ,ogórki ,sałatę lodową , więc gdybym tylko wyrzuciła pieczywko mogła bym chudnąć bez problemu.
    W sobotę zanosi się na grilla , bo przyjedzie Dorotka i kolega Wojtek/brat zmarłego Olka/.
    Zamarynuję karkówkę ,piersi na szaszłyki ,i do tego największa misa sałat z łososiem i sosem winegret.
    Chyba będę musiała ciasto upiec bo mam dużą misę czereśni a już nam się przejadły.Wydryluję i do ciasta dodam
    Teraz przyszedł czas na bób .Mój mąż zjada dziennie 2 kg /do momentu aż go żołądek rozboli/ , więc o obiad nie muszę się przejmować.
    Byle jakaś lekka zupka była dla odmiany , to jest zadowolony.
    Tereniu,dobrze Ci radzi nasza Kwiatuszkowa. Nie myśl o dzieciach , relaksuj się.
    Co do angielskiego to jest problem z porozumiewaniem się z ludźmi ,którzy tak jak my uczyli się angielskiego.
    Ja po powrocie z USA miałam problem ze zrozumieniem co do mnie siostra po angielsku mówiła,choć miała państwowy egzamin z tegoż języka. Mimo,że już tak dawno nie używałam angielskiego , jeszcze dzisiaj jak słyszę tą mowę to bezbłędnie odróżniam z jakiej części świata jest osoba rozmawiająca.
    Trzymcie się kochane moje.
    kania79 lubi to.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    ... chyba tylko nasz wąteczek, z takich starych powyżej 8 letnich ,ostał się w okrojonym składzie.
    Rastuniu, w jeszcze bardziej okrojonym składzie, ale jednak!, ostało się też DNO.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie
    kania79 and RASTI4949 like this.
    Dukan: VIII 2009 (100 kg) - V 2010 (77 kg)
    Jo-jo: VI 2010 (80 kg) - IV 2013 (100 kg); III 2018 (105,5 kg)

+/- 1500 kcal od 3 III 2018 do...... ?
    Półmetek: 14 VIII (89 kg)

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez hahanka Zobacz posta
    Rastuniu, w jeszcze bardziej okrojonym składzie, ale jednak!, ostało się też DNO.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie
    No fakt , zapomniałam o koleżankach , sorki
    Jeszcze chyba jest czwarta faza,tam jest Sonia......może i jakieś inne się ukrywają z tych starych wątków.

Awatar kania79

Wejszłam przez komputer coby wywiązywanie się mego stypendysty ze zobowiązać zbadać i z przekazanych pieniążków
    częściowo podzielić się z telefoniarzem,śmieciarzem i wodno-kanalizatorem...Pan Bozia kazał sie dzielić wszak....

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Tereniu- daj spokoj telefonowi i tym swoim Niutkom. Sprobuj przez tydzien skoncentrowac sie na sobie, slonku i morzu.
    o!!! właśnie tak

mało nas już zostało na wąteczku a z obrażonych to tylko jednej Kaaasi brakuje
    ...noo jeszcze Pieczarkosia chyba,bo reszta uporczywie niebywających to po prostu...nadszedł był ichni przystanek...chiba

Cytat Zamieszczone przez hahanka Zobacz posta
    w jeszcze bardziej okrojonym składzie, ale jednak!, ostało się też DNO.
    ...i całkiem nieźle to/te DNO chudnie ... jeszcze raz gratulacje
    A może by tak,jeszcze raz ponowię propozycję,połączyć te dwa okrojone JestemFitowe światki ...
    ...z nazwą dajmy na to...CEL-DNO

Zapisałam się do fryzjerki,ale do innej,bo "moja" ma dzisiaj wolne,a potem brak czasu do przyszłego tygodnia,
    a przeca jak mnie najdzie,to nic ino rzucać kosę i pisać wiersze,tak pili...no obaczymy...

A suszy mnie po porannym śledziu korzeniowym,zupełnie nie wymoczonym,że szok...
    hahanka and RASTI4949 like this.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    suszy mnie po porannym śledziu korzeniowym,zupełnie nie wymoczonym,że szok...
    Aż się śliną zakrztusiłam,taka mnie ochota na śledzia naszła.
    Pamiętam,jak chodziliśmy z rodzicami na góry piachu z Wisły wyciągane, mama brała w słoiku sałatkę śledziową z pomidorami,cebulką i ogórkami surowymi i kiszonymi.Mniam , mniam jakie to dobre było.
    skleroza jedna..... zapomniałam o naszej Pieczareczce.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

RASTI, dziękuję że pamiętałaś, jest jeszcze Goldi, Brida i wpadająca co jakiś czas cbasia .
    Ja tak ni z gruszki, ni z pietruszki bo wpadłam tylko na moment .
    Zdrowia dla kosteczek i pozostałych części ciała życzę .
    RASTI4949 lubi to.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar kania79

mama brała w słoiku sałatkę śledziową z pomidorami,cebulką i ogórkami surowymi i kiszonymi.Mniam , mniam jakie to dobre było.
    ...hmm...ciekawe połączenie takie dwie postaci ogórków,i coto wsio...z olejem,majonezem,ziemniakami

Z mojego rozlewiska w niedzielę wyłowiono ciało młodego człowieka z raną w głowie,niewykluczone,że od kuli...
    a my przechodząc/przejeżdżając myśleliśmy,że panowie strażacy manewry jakoweś mają...noo nie chciała bym
    być w skórze kobietki,która dokonała odkrycia...
    Sorki,że tak z wieczora walę wiadomością,ale jakoś tak przetrawić nie mogę...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Może głupio po ostatnim wpisie witać się zwyczajowym DOBRY WIECZÓR, ale... gdybyśmy po wszystkich nieszczęściach i niegodziwościach tego świata żałobę ogłaszały to w czerni i smutku całe życie byśmy spędziły...

Teresko, mam nadzieję, że po powrocie opiszesz nam nie tylko Albanię ale także jej kuchnie - co jadłaś, co piłaś, co Ci smakowało, a co nie... o Szczęścia się nie martw, jak kochają to poczekają, mamy muszą czasami odpocząć i tak do tego podejdź.

Wspaczek dziś się nie meldował, chyba go stomatolog nie porwał do zębokrainy

kANIU, Ty już nas tu PESELEM nie czaruj... cukier w połączeniu z tłuszczem odstaw, a różnicę poczujesz

Kasiu Kwiatkowa, nie masz czego zazdrościć jak domowe, własnego wyrobu marmoladki/konfiturki jesz

Co do ilości aktywnych na wątku osób, mogę tylko napisać... nie liczy się ilość tylko jakość

cdn...

piszę z komórki, więc za błędy i literówki bardzo przepraszam

Uprawnienia umieszczania postów