Strona 1188 z 1740 PierwszyPierwszy ... 188 688 1088 1138 1178 1186 1187 1188 1189 1190 1198 1238 1288 1688 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,871 do 11,880 z 17392
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Po pełni więc woda od jutra z pęcinek i rączek zlewać się powinna zacząć i zniżki wskazań wagowych (uśmiech)

Awatar kania79

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Awatar kania79

Momentami mi ten księżyc znakiem euro wydaje się być :-)

Awatar kania79

Awatar kania79

Te puste posty to usiłowanie przesłania emotikonu uśmiechu,przez yelefon oczywizda...
    RASTI4949 lubi to.

Awatar kania79

Sama nie wiem czy się witać,skoro się nie rozwitowywałamzaś ale dobre wychowanie nakazuje chociaż chrumknąć,a skoro codziennie niezmiennie witam się z małżem,z którym mieszkam i niekiedy nawet sypiam
    witanie się codzienne miewam za sprawą tatusia,któren zawsze powtarzał,że nawet świnia do świni w chlewiku mówi na przywitanie "chrum,chrum"....więc Dzień Dobry

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    na Dukanie codziennie piłam 3 litry wody plus zieloną herbatę, napar z pokrzywy, no i cole zero% której, ani wcześniej, ani później już do ust nie brałam.
    u mnie z colą 0% to jest tak,że jak nie tykam to nie tykam,a jak już wejdę w cug to nie ma zmiłuj...widać mnie zawarta w niej tablica Mendelejewa uzależnia...

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Dla mnie liczenie kalorii jest jak najgorsza kara, nie lubię, nie umiem, nie chcę...
    tuś mi siostrą bliźniaczą...również nie umiem i czasu mi szkoda,no zaś ale Hahania efekty ma a ja nie

Cytat Zamieszczone przez hahanka Zobacz posta
    Swoim zwyczajem liczę kalorie, nie rezygnując z niczego. Już prawie 5 miesięcy.
    Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Zamieszczone przez hahanka
    Swoim zwyczajem liczę kalorie, nie rezygnując z niczego. Już prawie 4 miesiące.
    No i to są efekty konsekwencji - brawo!

No to obejrzałam sobie wczoraj bajkowy spektakla najładniejsze zaczęło się grubo po godzinie 23-ciej
    jak srebrny glob zaczął wychodzić z cienia...najpierw jakby brylant jakowyś w oczku pierścionka nieśmiało zaświecił
    a potem srebra zaczęło narastać aż do rożka jak przy nowiu,który się powiększał i gdyby nie chmury,które naszły
    pewnie w ciągu pół mniej więcej godziny,zobaczyła bym wszystkie fazy Księżyca...ale i z tymi chmurami było cudnie,
    albowiem na tle jasnych przez księżyc oświetlonych ukazywały się zmieniające ciemnogranatowe o kształtach,że
    a srebro satelity prześwietlało się tu i ówdzie...pojawiło się na przykład na szyji rumaka w galopie z rozwianą grzywą...
    dolna część nieba natomiast była bezchmurna a niej jaśniała cały czas gwiazda,co się okazała nie gwiazdą jeno Marsem
    gołym okiem widocznym...jezdem usatysfakcjonowana...
    Miłej soboty życzę
    hahanka and RASTI4949 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Krwawy ksiezyc, krwawy ksiezyc... Wszyscy o tym samym.
    Ogladalismy go razem z przyjaciolmi u nich w ogrodzie. Bylo mokro i wesolo...mimo 26°C o 22:00...
    A snilam po tym ksiezycu, ze wstyd sie przyznac...

RASTI4949 lubi to.

Awatar kania79

Nie żyje piosenkarka i poetka Kora Jackowska.Miała 67 lat.

(*)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar aisak102
    aisak102 jest teraz aktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Nie żyje piosenkarka i poetka Kora Jackowska.Miała 67 lat.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Smutną wiadomością dzionek mnie powitał.
    Bardzo lubiłam Korę
    Księżyca nie oglądałam , bo o 22 jeszcze spoza wysokich drzew się nie wyłonił,a jak się położyłam na chwilkę to o 2 się zerwałam.
    Wtedy już był po lewej stronie mojej działki cały srebrzysty.
    Ufffff, nie wydolę chyba.
    Nawet na targ nie pojechałam , samego męża wysłałam.
    Miłego weekendu kochane moje.

kolejne podejście lipiec 2018

Uprawnienia umieszczania postów