Strona 1191 z 1740 PierwszyPierwszy ... 191 691 1091 1141 1181 1189 1190 1191 1192 1193 1201 1241 1291 1691 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,901 do 11,910 z 17392
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ze sklepu powróconam,mokrusieńka,mimo,że prawie cały czas szłam w cieniu ekranów dźwiękochłonnych oddzielających moją dzielnicę od ruchliwej,przelotowej,najdłuższej w moim mieście ulicy...

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Od dzisiaj miało nastąpić ochłodzenie do......poniżej 30 stopni
    Tym czasem w mojej tv to ochłodzenie przenieśli na przyszły tydzień.
    ...u nas i w internecie również zmieniają zeznania...już już po jutrzejszym apogeum będzie chłodniej,
    a to jutro nie nadchodzi...miałam nosa rezygnując z warzywnika,te dwie cukinie,2 dynie i 2 krzaczki
    ogórków małż polewa z basenika dziewczynek,co wodę mus wymieniać coby nie zaśmierdziała się...
    wczoraj wieczorem jak podlał to taki dziwny,pleśniawy zapach na balkon doleciał był...

Sunia jest cała szczęśliwa po ostrzyżeniu,jest jej wyraźnie przyjemniej
    ...swoją sunię przy upałach zawijałam w mokry ręcznik...więc jednak były upały...jak mój syn się urodził
    na przykład lato było cieplusienieczkie,po mroźnej zimie stanu wojennego...było tak ciepło,że wieszając ostanie
    pieluszki,pierwsze mogłam już ze sznurka zdejmować...a chłopiec w zasadzie spał tylko w pieluszce...

Aniu,może na wszelki wypadek zaopatrz się w wachlarz .
    ( w głowę się stuka)...przecież mam i teraz użyłam...ojej!!! jak lżej ...tenks!...piję też ciepłą herbatę,bo
    powiadają,że bardziej chłodzi niż zimne napoje...tak samo prysznic biorę ciepły,no może nawet gorący bardziej...

Oj Grażynko! jeszcze raz dzięki za wachlarza przypomnienie...a stał "na oczach" tuż koło ekranu komputera
    jaki to jednak człowiek tępy i nierozgarnięty jest...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry,

u mnie też gorąco, ale pomyślmy, że w szare, jesienne, zimne dni, jeszcze zatęsknimy za słońcem i upałami. Ja ratuję się szybkimi prysznicami i staram się nie przejmować, przecież wszyscy są spoceni... gorzej z pracą, głowa nie tak sprawna i chwilami odmawia współpracy marząc o urlopie...

Trzeci dzień*diety zaliczony, znów na lekkim głodzie, ale z przyjemnym uczuciem lekkości... wypiłam: 4 litry wody, 2 czarne kawy, kubek zielonej herbaty, zjadłam: na śniadanie 1 ananasa, na obiad 4 ogórki kiszone, 3 pomidory, pęczek szczypiorku, na podwieczorek 2 świeże ogórki, na kolację gotowane brokuły (główka), 1 pomidor z cebulką, 2 utarte marchewki.
    Jestem ciekawa, co w poniedziałek rano, po 7 dniach pokaże waga, mam nadzieję, że nie będę rozczarowana... no i powoli muszę zacząć się zastanawiać co dalej...
    Dziś*dzień*bananowo - mleczny...

Kwiatuszkowa, trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i pozbycie się bólu...
    Grażynko, a do kiedy/ile planujesz pociągnąć Dukana?
    kANIU, czy tak jak planowałaś wagę do piwnicy wyniosłaś, czy nadal codziennie na nią wskakujesz?

miłego dnia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witajcie upalnie kuneczki!
    Ach czlowiek by to futro tez z siebie zdjal i polozyl obok...
    Fajnie Grazynko, ze sunia ciut lepsza...
    Oby jak najdluzej!
    Kanusiu! Wcale nie jestes nierozgarnieta czy tepa...ot po prostu sks...
    Ja tez juz mam podobnie...
    Dzisiaj lody dla ochlody! Jakie sobie zyczycie? owocowe czy czekoladowe? ja lubie ajerkiem sobie polewac...
    Moniu zamknij oczy...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Grażynko, a do kiedy/ile planujesz pociągnąć Dukana?
    Oj muszę się zabrać za zrobienie paseczka!!!
    Czasowo nie planowałam,marzy mi się wrócenie do wagi dukanowej czyli 75 kilo.
    To i tak jest bardzo dużo dla moich kosteczek ,ale jest to waga ,którą miałam najdłużej po osiągnięciu SAMOISTNYM spadku z SETKI.
    Na dukana wchodziłam z wagą 93 kilo i po osiągnięciu 75 stanęła jak uparty osioł. Zakończyłam więc dukanie pilnie przeprowadzając 3 i 4 fazę.Później chciałam jeszcze zrzucić do 70 .Najniżej udało mi się zobaczyć 72,ale piorunem na 75 wracało więc dałam sobie spokój.
    Mnie gubi miłość do pieczywa. Ja nie mam kompulsywnych napadów,potrafię żyć bez tzw "duporostów" słodkich , ale pieczywo jest dla mnie rarytasem Już nawet przestałam sama chlebek wypiekać ,ale kupne też jest pyszniutkie

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Dzisiaj lody dla ochlody! Jakie sobie zyczycie? owocowe czy czekoladowe? ja lubie ajerkiem sobie polewac..
    Od ubiegłego roku w moim domku je się tylko własnej produkcji lody. Tyle tylko , że jestem wredna dla samej siebie i tych z produktów dozwolonych na Dukanie nie chce mi się robić. Ot taki rodzaj lenistwa .

To dopiero można poszaleć z szejkiem i sorbetem. Pamiętaj,że jedzenie zimnych / mrożonych produktów powoduje większą utratę wagi.
    Maszkuleczka robiła taki eksperyment ,jadła cały dzień tylko lody śmietankowe/waniliowe i pięknie jej waga spadała.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Chyba się udało z paseczkiem.Mam nadzieję,że nie zniknie

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Trzeci dzień*diety zaliczony

...znaczy*się tak mniej więcej połowinka

kANIU, czy tak jak planowałaś wagę do piwnicy wyniosłaś, czy nadal codziennie na nią wskakujesz?
    a żeby tak tylko raz dziennie

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Dzisiaj lody dla ochlody! Jakie sobie zyczycie? owocowe czy czekoladowe? ja lubie ajerkiem sobie polewac...
    ostatnio mi koleżanka tym jajcochem lody polała i nie powiem wkusne były...ze smaków najbardziej lubię:
    malaga,bakaliowe,solony karmel (w Kłodzku),migdałowe w MiniEurolandzie w Kłodzku...przy wejściu do mojej
    biblioteki wojewódzkiej handlują lodami w smakach selera,pietruszki itd.nie odważyłam się:solony karmel,czy
    opisane jako smak lat 50-tych nie porwały mnie...spowszechniały również/pogorszyły te w Zaułku Stawki
    Większej Niż Życie...nie masz na mieście dobrych lodów,nie jadam więc;mam zapas pudełkowych w zamrażalniku
    ...i też nie jem...na razie nie jem...

Na dukana wchodziłam z wagą 93 kilo i po osiągnięciu 75 stanęła jak uparty osioł.
    ja ze 103,500 doszłam do 83 po pierwszym oleckowym zlocie i również za diabła niżej zejść nie chciało...na dziś mam
    dokładnie przeddukanową wagę,fest mocno utrwaloną,albowiem + - mam taką od ponad roku i mus cóś z tym zrobić

Maszkuleczka robiła taki eksperyment ,jadła cały dzień tylko lody śmietankowe/waniliowe i pięknie jej waga spadała.
    ...ło taka dieta lodowa to by mnie satysfakcjonowała...odnośnie do chlebka,zaś i pieczywa to jak nie tykam to nie tykam,
    zaś ale jak już tknę to bójta się narody

Chyba się udało z paseczkiem.Mam nadzieję,że nie zniknie

Odpoczęłam ździebko,szklanicę herbaty machnęłam i ...do pracy z powrotem mus - ogarniania mieszkanie znaczy'sie
    gotowanie zostawiam na godziny późnowieczorne podobnie jak wczoraj...zrobiłam pyszne cukiniowe leczo z dodatkiem
    dyni,teraz tylko podgrzewam i mam;chłopca mego dzisiaj nie ma w domu więc nic nie muszę...

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł ... wieczorową porą

Właśnie skończyłam gotowanie i ja, chociaż wydowałoby się, ze ja nic a nic nie muszę, a jednak kilogram mielonego na pulpety w sosie wlasnym przerobilam ...
    Jutro jadę z TZ do jego mamy na 4 dni i będziemy jej te pulpety obiadowo serwować (sobie też zresztą) ... taka uroda ... co roku TZ do mamy jeździ na czas krotkiego urlopu jej stałej opiekunki ... siłą rzeczy, jadę i ja ....

A ja własnie dziś skończyłam tydzień babciodyżurow ... słodkie są wnusie, ale mocno niewyspana jestem i swoje sprawy mam niepozalatwiane (fryzer i manicure )
    Nu, ale wstawanie o 6 rano pozwolilo mi odkryć, że układanie wlosów jest zupełnie zbędne ... wystarczy po wyściu spod prysznica włosy rozczesać, wetrzeć piankę i wygnieść w dłoniach i wyjść z domu z mokrą głową ... jak wyschną mam na głowie niekoniecznie porywające, ale dość malownicze skręty i fale ... może niewiele to ma wspolnego z elegancją ... ale jakie to wygodne!

No, idę troche odetchnąć pod prysznicem i przerwac pocenie ... jesli sie uda ... ostatnio sypiam nago, ale niewiele to pomaga ...
    TinnGO lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    pan mąż zaopatrzył mnie w 2 wiadra ogórków.
    Mus było się udać w poszukiwaniu kopru do kwaszenia
    Baran,nawet okien w samochodzie nie zostawił otwartych więc była tam sucha sauna.
    Zanim się schłodziło myślałam ,że zejdę.
    Na szczęście koper dostaliśmy z zaplecza, w zaprzyjaźnionym sklepie na wsi.
    Przyszła dzisiaj przesyłka z pokrowcem,rysikiem i szkłem na nowy telefon.
    /kurcze , może się obrazi,że mówię o nim telefon......./
    Rysikiem pisze się fantastycznie ,jestem zachwycona,że mnie uświadomiono o takim ustrojstwie.
    Futerał też pasujący idealnie ,już został założony.
    Największy problem ze szkłem. Muszę poczekać na Dorotkę. Niestety jak komuś łapki się trzęsą jak staremu pijusowi,to nie może wykonywać prac polegających na dokładnym/równiutkim umieszczeniu cieniutkiego szkiełka z dopasowaniem do odpowiednich mini otworków nic to nie pali się,poczekamy.
    Waga w dalszym ciągu constans
    Rastinka czuje się dobrze jak na tą pogodę.Nawet zaczęła wracać do dawnych przyzwyczajeń.
    Bardzo się cieszę , bo już jej stan był fatalny.
    Teraz to już każdy miesiąc,tydzień jest dla nas prezentem ze strony psinki , a może natury......
    Trzymcie się chłodniutko kuneczki kochane.
    TinnGO and kasiaogrodniczka like this.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Przyszła dzisiaj przesyłka z pokrowcem,rysikiem i szkłem na nowy telefon.
    /kurcze , może się obrazi,że mówię o nim telefon......./
    Rysikiem pisze się fantastycznie ,jestem zachwycona,że mnie uświadomiono o takim ustrojstwie.
    Widzisz Grażynko, a ja o rysiku nie pomyślałam, a też robie pomyłki.
    A telefonik mogłabyś nazwać.To jest inteligentne stworzenie i jak go oswoisz to się zaprzyjażnicie.
    Ja dzisiaj miałam burzę ale bez deszczu po której schłodło ociupinkę. Później zaczęły się telefony od dawno nie słyszanych ui widzianych osób: moja dawna szefowa z poprzedniej pracy oraz kolega z klasy licealnej.
    Z szefową, która świeżo owdowiała, gadałyśmy 1,5 godziny.
    A miałam silne postanowienie wejść na wątek.No i weszłam, ale oczki mi sie już zapluszczają.
    Dziewczynki czy mogłybyście mi podrzucić przepis na chłodnik.
    Mam gościa w poniedziałek.A temperatura ciągle jest wysoka, tak się po tym karczku na grilla poczułam zdolne zabłyskiwać kulinarnie. Wy wszystkie w kucharzeniu zdolne.
    Grażynce gratki za Dukana. Ja na szczęście nie tyję na potęgę, ale mam dużo pracy na działce.
    RASTI4949 lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    zostało mi ze 4 kilo sporych ogórków i głowię się co z nimi zrobić.
    Zazwyczaj jak miałam swoje to kroiłam w plasterki i zamrażałam,ale szkoda mi miejsca w zamrażarce na ogórki.
    Trzeba jakąś sałatkę wymyślić,tylko......tak mi się nie chce pasteryzować później.
    Tereniu chłodnik kazdy robi w/g własnego smaku,przepisów jest mnóstwo,co kraj to obyczaj
    Ja gotuję pęczek botwinki w niewielkiej ilości wody /z zielem i listkiem,które później wyjmuję/
    Ogórki kroję w drobną kosteczkę,solę i odstawiam żeby sok puściły.
    Gęsty jogurt mieszam dokładnie z wystudzoną botwinką, dodaję odsączone ogórki,kilka jajek pokrojonych w kostkę dużo drobnego szczypiorku.Solę do smaku ,dodaję troszkę cukru,pieprzu .Niektórzy dodają jeszcze rzodkiewki drobniutko posiekane.
    Kiedyś jak nie było dobrych gęstych jogurtów i robiłam z kwaśnego mleka to dodawałam jeszcze śmietany,teraz z samego jogurtu robię.
    Moje słoneczko kochane wczoraj dawało mi buziaki przez telefon,przybijało żółwika i piątkę.Lepiej mnie dziecko widziało niż za pośrednictwem lapka.Pokazywał na komodzie stojące zdjęcie i mówił baba.Strasznie to było miłe,tym bardziej jak zobaczyłam swoje zdjęcie stojące w dalekim Londynie na honorowym miejscu.
    Trzymcie się chłodno kuneczki kochane.

Uprawnienia umieszczania postów