Strona 1282 z 1293 PierwszyPierwszy ... 282 782 1182 1232 1272 1280 1281 1282 1283 1284 1292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,811 do 12,820 z 12922
Like Tree8095Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

...ano mądrego i dobrze posłuchać;takie mam wrażenie jakbym lepiej się czuła po odstawieniu słodkiego - no nie tak zupełnie,
    bo nie śledzę etykiet w celu cukru zawartości wykrycia,wypijam jakiś tam sok z udziałem cukru i zdarza mi się dżemu
    własnej produkcji posmakować,czy aby nie za mdły...poza tym łykam witaminę B,co mi ją pierwszy kontakt przepisała w celu
    ulżenia boleściom...
    w menu przeważa zupa jarzynowa,którą wzbogacam tym co akurat jest na podorędziu,wczoraj ugotowany w osolonej wodzie pstrąg,
    dzisiaj resztka golonki z tym sosikowym smaczkiem,co go ze względu na DNĘ omijać powinnam szerokim łukiem
    ...do drugiej zupy dodałam siemia lnianego i orzechów włoskich

Moniu się mnie chyba pytałaś gdzie na turnus jadę z klasa,otóż dokładnie do tego samego sanatoria w Kołobrzegu
    tylko bliżej wiosny,bo na koniec marca...

No idę obadać jak tam mój pasztet jako "surowizna" bardzo smaczny był,a składa się z kalafiora,kaszy jaglanej,
    pestek dyni i słonecznika,orzechów włoskich i przypraw (sół,pieprz,suszony lubczyk,pietruszki nać i czosnek również suszony)

Awatar aisak102
    aisak102 jest teraz aktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Heloł Kumcie

Powróconam ... przejrzałam wpisy coście w tzw. międzyczasie uczyniły

Mimi na fb widziałam ... śliczności i słodyczka taka ... Gratulacje Grażynko ... wysmienicie, że masz psie dziecko do kochania

Policzyłam i ja swoją wagę właściwą, według alfabetycznego wzroru i wyszło mi 78,5. co nie wydaje się nieosiągalne ... dzis rano weszłam na wagę i zobaczyłam tam 82,8, czyli prawie 83 kg ... pocieszam sie, że to wynik popodrózny ... ale jednak trwogę poczułam i dziś nie jem ... tylko piję ... nie zaszkodzi mi to, bo na wyjeździe funkcje wydalnicze mojego organizmu zanikły ...

Ateny podobały mi się, chociaż jako miasto, nie są zbyt urodziwe, ale mogłabym tam żyć. Tylko na jezdni (a czasem i na chodniku) trzeba uważać, bo samochody nie przepuszczają pieszych i w zasadzie, niezależnie od sygnalizacji świetlnej, pieszy musi umykać, czasami też musi umykać na chodniku, bo wszechobecne skutery i chodnikiem skracają sobie drogę ... Ateny, trochę eleganckie, ale bardziej brudne i nieporządne, wydały mi sie swojskie i bezpretensjonalne, a
    Nie widziałam wcześniej Akropolu ... jestem pod ogromnym wrażeniem ... nie wyobrażałam sobie, że to taka wysoko wyniesiona twerdza ... Oglądałam też Pireus ... i teraz lepiej rozumiem, że Grecy to morski naród ...
    Mielismy piękną słoneczną pogodę i 20 stopni ciepła ...

Trochę stropiona jestem tym styczniowym wyjazdem prozdrowotnym ... Kumy juz jakies zaliczki poczyniły, a ja nic nie wiem ... czy coś przegapiłam?

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!
    Aisaczku spokojna glowa. Aneczka ciebie "oplacila" zadatkiem w jednym pokoju, a ja Tereske ze mna w drugim. Teraz tylko aby nic nie wyskoczylo wbrew...to zabaczymy sie 19go stycznia nad polskim morzem.
    Poza tym u mnie stara bida, a troski dnia dzisiejszego (jak np kolejna utrate pracy przez Radusia, czy bol duszy mej siostry po stracie jej kotki) staram sie spychac na brzeg swiadomosci...i mowic sobie, ze to nic, ze jakos sie ulozy, ze podzialo sie to po cos i ze to co nastapi bedzie lepsze od poprzedniego.

Dobrego dnia dziewuszki!

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Masz rację Kasiu. Niech nie dzieje się bez przyczyny. Gdybym ja nie chciała pokazać rodzince jakiego psa mogę ewentualnie w przyszłości kupić,gdyby nie wyskoczylo ogłoszenie,gdyby Mimi urodziła się ze zdrowym ogonkiem...... Widocznie tak miało być,tak było zapisane.
    Potwornie się wczoraj zestresowałam widząc sparaliżowanego prof.
    kardiochirurga, który jeszcze tak niedawno był ministrem zdrowia. Sposób w jaki opowiadał o konieczności mierzenia ciśnienia na długo zapadnie w mojej pamięci. No i na dodatek nasz wspaniały mistrz Szurkowski. Tragedia.
    Boję się niedzieli. Wszystkiego można się spodziewać w stolicy . Nie potrafię zrozumieć dlaczego nie można zatrzymać na granicy tych co anonsują swój przyjazd a wiadomo jakie mają poglądy i w jakim celu jadą. Jakoś motocyklistów potrafili zatrzymać i był spokój.
    Oj ..... mimo wszystko miłego weekendu Wam życzę.

Awatar kania79

Hmmm...
    Witam,nic nie dzieje się bez przyczyny,powiadacie kumo Grażynko?napiszę więcej:kto wie czy nie żyjemy w jednym wielkim Matrixie i jesteśmy sterowani wręcz ...
    Wspaczku jest tak jak jak napisała OgródkowaKasia,zadatek czy tam inna zaliczka zapłacona,a jeśli wypadnie Ci sanatorium w tym czasie,o czm pewnie dowiemy się przed świętami,będziemy się martwić kim zapełnić drugi pokój...chociaż Jezeryn mnie świadkiem,że wolała bym być z Tobą...czas i Matrix/Wszechświat pokażą...
    U mnie dzisiaj piękne wskazanie wagowe,aż szkoda,że na grilla kllasowego się udaję (czytaj wielkie żarcie),ponieważ alkohol zatrzymuje mi wodę na prawie tydzień,to kupiłam sobie na popitkę Lecha free procent z limonką;już kiedyś go piłam w jakiejś knajpce i baardzoo mi smakował...się też postaram być nieobżarta,a na pewno nie ruszę słodyczy,bo mam to już przetrenowane...na jutro natomiast z premedytacją zaplanowałam zjedzenie lodów,które również już zakupiłam w sklepie na L.
    A w ogóle mus jakieści zapasy porobić w związku ze związkiem dwóch wolnych od handlu dni,od biblioteki,od szkoły,przedszkola,lekarza...
    Bywajcie (cmok,cmok) i miłego dnia

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

No wiesz Aniu, dopiero po Twoim wpisie doszło do mnie,że jutro trzeba więcej pieczywa dla pana męża kupić. On pracuje w niedzielę i we wtorek to na same kanapki prawie dwa bochenki chleba krojonego .

Awatar kania79

Ot...i przydała się na cóś...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja zaś powitam Aisaczka na polskie łono przywróconego.
    Wpadam przelotem bo jak to ustaliłyście nie ma przypadków. Wczoraj powstrzymałam się od przejścia ulicy w niedozwolonym miejscu i poszłam do pasów. Nagfodą był brak mandatu bo pierwszy samochód zasłaniał mi straż miejską, a ona nie poucza tylko soli mandaty. No a na przejściu spotkałam koleżankę z dawnej gimnastyki
    Dostałam namiar na tanią bo 50 zł 9 wejść, niedaleko i o 9 i 10 godz. Polecialam rano, mam karnet .Warunki i prowadząca świetne. Zaraz potem pobiegłam do Kauflandu na zakupy.A teraz wybieram się do Jasia na występy w przedszkolu w Zgierzu.
    Całuskuję kumcie serdecznie. No dietowanie idzie mi powoli ale jak włączę ruch może będzie się czym chwalić.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

No fakt,ja nie powitalam powróconej Kasi na celownicze łono. Witam Cię cieplutko.
    Aniu,ten pasztet z kalafiora jak robisz to długo kalafiora pieczesz? Później miksujesz czy tylko widelcem gnieciesz?
    Kaszę surową dodajesz? Całkiem bez jajek? W połowie grudnia Dorotka będzie wysyłała świąteczną paczkę Monice. Chcę jej kilka słoiczków podesłać. Ostatnio wysłałam pasteryzowany 3x pasztet selerowy i bitki dla Tomka . Byli zachwyceni. Teraz chcę zawekować wigilijną kapustę z grzybami i pasztety .
    Przecież ani pierogów ani ciasta im nie prześlę. Z samej Warszawy paczka idzie 36-48 godzin w zależności jak się na prom załapią. Problem jest z dowiezieniem do W-wy przez dyżury W . Nie mam pomysłu co by można jeszcze świątecznego im wysłać. Boję się,że ryba po grecku ze względu na cebulę może się zepsuć.

Awatar aisak102
    aisak102 jest teraz aktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumy

Dziękuję za powitania i za wyjaśnienie kwestii prozdrowotnego wyjazdu w nowym roku

Wczoraj tylko piłam i wyszło mi to na dobre ... straciłam ponad kilogram i dzis rano było mnie 81,5 kg obywatela ... jesli uda mi się utrzymać tę wagę, to do stracenia mam tylko 3 kg, co naprawdę wydaje się do osiągnięcia ... to taki optymistyczny wariant

Oddałam sie malowaniu, to nadal ogromna przyjemność ... musze się w niej ponownie rozsmakować ...

Uprawnienia umieszczania postów