Strona 1299 z 1432 PierwszyPierwszy ... 299 799 1199 1249 1289 1297 1298 1299 1300 1301 1309 1349 1399 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,981 do 12,990 z 14318
Like Tree8287Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Chora jestem ... gardło boli, kaszel męczy, głowa boli ... Buuu ... jestem nieszczęśliwa ....

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Kasiu,czosnek, miód,Wit C i gripeks. Dużo picia najlepiej woda z miodem,Wit C i imbirem. Tak leczyłam W i po dwóch dniach na nogi stanął. Jeszcze kaszle,ale podobno kaszel do miesiąca do utrzymuje. Na gardło bolące coś do ssania i płukać wodą z sodą. Oj bidulko zdrowiej szybko.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Mnie też katar i bieganie do sikalni spać nie dało.Zapodałam sobie podobne środki. Najgorzej z tym piciem.
    Chyba mnie przewiało. U nas zimne wiatry i cugi.Oj jak nie urok to "sr.....".
    Ale dobrego

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Chciałam życzyć dobrego dnia.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Naszym chorowitkom zdrowka zycze! Acha! I polecam tradycyjnie parowke! Do garnka z wrzatkiem troche masci mentolowej, glowa pod recznik i wdychac i wdychac i wdychac! Cudnie przeczyscza zasmarkane noski!

Dobrego dnia kumciom milym zycze!
    kania79 and RASTI4949 like this.

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie dzisiaj 4 stopnie mrozu ale słoneczko za lasem widać, więc będzie przyjemnie.
    Nie wiem dlaczego pisząc w telefonie nie mogę dać ani Kubusia ani emotki. Chciałam Kasi Kwiatkowej wstawić,bo bardzo mi się mem podobał.
    Dzisiaj będę gotowała kapustę z grzybami. Tak wcześnie,bo chcę ją 3 dni pasteryzować żeby mieli na wigilię w Londynie. Tą dla nas zamrożę,bo nie chce mi się 2x gotować. W dalszym ciągu nie czuję magii świąt. Nie mam nawet w głowie ułożonego jadłospisu.Jednak święta są najfajniejsze jak dzieci są w domu. Nawet takie już wyrośnięte jak Monika . Jak same stare dziadki zostają to już nie ma uroku.
    Wczoraj dzwonił mój kolega,ten co niedawno brata pochował .
    Robił badania,bo w końcu zdecydował się usunąć kamień z nerki. Okazało się,że musi zabieg odłożyć,bo trzeba w pierwszej kolejności zająć się guzem na nadnerczach. Potwornie się boi. Czeka jeszcze na dokładniejsze badania. No tak a matka 92 lata ma się dobrze w ośrodku. Nic poza demencją jej nie dolega.
    Całe życie była chora,ciągle do specjalistów latała. Całą furę leków łykała. Teraz tylko insulinę dostaje i nic poza tym i świetnie się trzyma.
    Takie to życie jest dziwne.
    Trzymajcie się kumcie miłe i wracajcie do zdrowia.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Plaga jakowaś???Dzień dobry,mimo wszystko...
    Ja nie mówię (ramion wzruszenie)...jak nic panie na rehabilitacji mi/mnie to zrobiły,okno w zeszłym tygodniu uchylając,a ja/my w tym chłodku ćwiczyliśmy(zły)...a teraz chodzę na prądy i ultradzwięki...RODO po całości,bo nie wiem czy wychrypię jak się nazywam (śmiech z gatunku gorzkich)...waga oczywiście poszybowała w górę...wrrrr
    Świąt tradycyjnie od lat nie lubię i nie pomaga dzieci obecność.
    Miłej środy

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Ło matulu,jeszcze raz czytam dobre rady w kierunku uzdrowienia Wspaczka kierowane i czytam "bimber" w miejsce "imbir" (hłe,hłe,hłe)...a skąd mnie bimber brać?

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Ło matulu,jeszcze raz czytam dobre rady w kierunku uzdrowienia Wspaczka kierowane i czytam "bimber" w miejsce "imbir" (hłe,hłe,hłe)...a skąd mnie bimber brać?
    Mogę Ci podesłać Nie wiem skąd w mojej spiżarni pojawiają się butelczyny i nie ma chętnych do degustacji. Ewentualnie do jakichś nalewek do użytku zewnętrznego trzeba będzie wykorzystać .
    Ja tym razem już miałam poważne obawy,że W. mnie poczęstuje wirusem.Czułam już w gardziołku drapanie i mokro w nosie.
    Na szczęście chyba witC ,miód i imbir pomogły.Dzisiaj czuję się dobrze.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Hej, pratycznie odżywiam się imbirem ... u mnie nie tyle katar, co ból gardła i kaszel ... może czas na katar jeszcze nie przyszedł ...
    cmokaski wirtualne, coby paskudztwa po wątku nie rozprzestrzeniać

Uprawnienia umieszczania postów