Strona 1336 z 1870 PierwszyPierwszy ... 336 836 1236 1286 1326 1334 1335 1336 1337 1338 1346 1386 1436 1836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,351 do 13,360 z 18691
Like Tree8560Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

W tych materiałach od Moni z Pepsi eliot i Akademii Witalności poszukaj Kasiu naturalnych metod na helicobacter.Kolejnym antybiotykiem a raczej dwoma załatwisz sobie do końca florę jelitową.Może masz sensowną lekarkę i sama nie będzie cię pchała w antybiotyk.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Tereniu "orzeł wylądował"...znaczy się bilet doszedł nie'martwi'sia...

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Straszne!!!!!
    Prezydent Gdańska zaatakowany przez nożownika . Do czego ten nasz świat zmierza.
    Massakra to jest...

Witająca się jestem...u mnie jakby kwiecień...bo są piękne przebłyski słońca,a zaraz zamieć i zawieja śnieżna...na tyle zawiewa,
    że nam kratkę wentylacyjną do wanny wewiałło

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    może lepiej lekarzowi w sanatorium powiedzieć o moich delegliwościach i jemu pozostawić dobór odpowiedniej diety ... ale czy jak się przyznam, żem żołąkowo zainfekowana, to czy mnie kurcgalopkiem do domu nie odeślą?
    ...ja bym tak tylko nieobowiązująco wspomniała,ot,żeby dietę lekkostrawną dostać...
    i tak jak Terenia radzi odpuściła bym sobie i antybiotyk i tabletki z inhibitorem pompy protonowe - to jest zwyczajowe "leczenie"
    bakterii,którą każdy posiada i posiadać powinien...jestem za osłonowymi kisielkami z siemienia,albo babki płesznik,noo za tym
    sokiem z kapusty ewentualnie,chociaż sama nie stosowałam....
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 14-01-2019 o 14:40

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Właśnie mąż mnie poinformował,bo oglądał wiadomości (*)

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

straszne to

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Nie rozumiem jak ten nożownik może nie przyznawać sie do winy.
    Chyba, że chce udawać wariata nie zdającego sobie sprawy z tego co robi.
    Działanie przecież było z premedytacja, Zdobył plakietkę prasową, czekał na godzinę kiedy będzie "światełko do nieba".
    No i teraz te wszystkie firmy ochroniarskie zatrudniające każdego kto sie nawinie i ma jeszcze najlepiej grupe inwalidzką.
    Ja chodziłam do lekarza w wojskowej przychodni i ci z badań do służb ochroniarskich wchodzili bez czekania do psychiatry to była to taśma produkcyjna, może 30 - 40 sek byli w gabinecie i dostawali pieczątkę.
    To, że sie kogoś ubierze w czarne ubranie nie oznacza, że ci ludzie znają się na ochronie imprez masowych.
    Czuję sie tak jak po 13 maja zamachu na naszego papieża, albo po WTC.Smoleńsk był też wstrząsający, ale ja zawsze to uważałam za wypadek nie zamach.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Taaaak,masakra i obłuda.
    Wspaniałe podsumował to Kalisz."to był mord polityczny.Siedzial bandyta w więzieniu i słyszał całą nagonkę na sędziów. Wydumał,że skoro ci sędziowie nie powinni sądzić czyli ja niesłusznie zostałem skazany......"
    Dlaczego jeśli mieli wątpliwości i pod koniec odbywania kary badali go psychiatrzy,którzy stwierdzili nawrót poważnej choroby,nie został poddany leczeniu? Teraz bandzior może bazować na chorobie psychicznej.
    Szkoda słów...

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Nie wiem czy wiecie, ale mamy 4 osobę do jazdy do Kołobrzegu.Zdecydowała sie na wyjazd jedna z dziewczyn z Zawzietasek.
    Ma ona dodatkowy plus, że mieszka niedaleko.
    Uda nam się więc nie dokładać niepotrzebnych pieniędzy.
    Jednocześnie koleżanka jest zmotywowana i zdeterminowana i już w tym tygodniu zaczyna sport i dietę.
    No Aneczko ogłaszam mobilizację na Celowniku.
    Jednocześnie trzymam kciuki za jutrzejsze badanie Aisaczka i dzisiejsze przygotowanie, bo to nie jest miłe.
    Cieszę się, że orzeł wyladował.Rozliczymy się na miejscu, nie rób mi przelewu.
    Ale u mnie bidnie w portfeliku na tej emeryturce, oj bidnie. Odwykłam już od konieczności takiego patrzenia na każdy grosz, ale mus mi sie ogarnąć bo ciagle przekraczam budżet.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Cieszę się, że wakat jaki uczyniłam, ma szansę być wypełniony.

Odnosnie do badania, to właśnie wypiłam ostatnią szklankę z tych 4 litrów, jakie miałam zadane ... o efektach wywołanych przez ten napitek nie będę pisać w szczegółach ....

Na razie nie denerwuję się badaniam ... zobaczymy, czy tej zimnej krwi starczy mi do jutra Musze sobie policzyć do kiedy moge pić ...
    Głowa mnie teraz bardzo rozbolała ....

Udało mi sie jeszcze uwówić na jutro popołudniu do pierwszego kontaktu ... zaprezentuję jej wyniki i zobaczę co zarekomnduje ...
    dzieki Teresko za zwrócenie uwagi na możliwość leczenia bez antybiotykoterapii ...

ależ mam dreszcze ... marznę ...
    aby do jutra ...

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Trzymaj sie Kasiu! Bedzie dobrze. Jestesmy z toba jutro przy tym paskudnym badaniu...
    Zobaczysz pojdzie raz dwa...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Niestety bardzo nieprzyjemne to są badania. Jednak dla własnego spokoju trzeba je zrobić. trzymaj się Kasieńko.

Uprawnienia umieszczania postów