Strona 1337 z 1347 PierwszyPierwszy ... 337 837 1237 1287 1327 1335 1336 1337 1338 1339 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,361 do 13,370 z 13465
Like Tree8199Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Minus 13 mój telefon pokazuje a za oknem -12, czyli coś koło -14 jest. Pan mąż cały przemartwiony,bo on większą część dyżuru na powietrzu spędza. No tak a później w pomieszczeniu farelka na pełną moc i efekt łatwy do przewidzenia.....
    Zima to zima i należy się przystosować.
    Też jestem ciekawa jak tam Staś się sprawuje. Leon bardzo lubi chodzić do przedszkola.
    Wczoraj jak go rodzice odbierali to się popłakał na ich widok,mimo że dłuższą chwilę obserwowali go przez szybę przy świetnej zabawie. Ot taka reakcja maluszka. Jutro dwa latka kończy. W domu chodzi bez pieluszki i odkąd kupili mu specjalny schodek żeby sam do wyłącznika świateł sięgał,sam wszystkie potrzeby na nocniczek załatwia.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No proszę jak ten czas leci,zapitala...Leon dwa latka..
    Mrozne Dzień Dobry...
    Pierwsza kawa i pierwsza zupa za mną...nie dałam się skusić małżu na ciastko i oby tak dalej.
    Potrzebuję wyjść z domu,a głupiego mrozu - 5 się boję,noo śmiech na sali
    Pięknie zakwitł mi koralowy grudnik,a drugi,biały,się do kwitnięcia szykuje...aż oko cieszą,przy tej zaokiennej,nie powiem też malowniczej,bieli...
    A poza tym nic na działkach się nie dzieje...
    Dobrego dnia...

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

...ojej właśnie sobie uświadomiłam,że jeden z moich wnuków od maja nastolatkiem będzie (duże oczy)...a ja od tego maja również wejdę w jedenasty rok "nicnierobienia"...o latach diabelskich nie wspomnę...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Wyszlam z gimnastyki za 5 godz 10, żeby na 11 zdążyć dojechac na zumbę. No zobaczmy jak zagustuję to pójdę z Kanią na fajfę jakąś.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Hi hi hi kilka lat temu zumba szalała na tym wątku co poprzednio byłam. Dziewczyny były zachwycone. Jedna z nich nawet na jakieś zawody jeździła.
    Jutro córcia przyjedzie,ponieważ mąż ma wolny weekend będziemy celebrowali 38 rocznicę ślubu co w czwartek 17 wypada.
    Piekę chlebek orkiszowy z ziarenkami i kilka cebularzy z makiem. Zazwyczaj piekłam bez mąki,ale wyczytałam w necie,że z makiem to jest specjał lubelski. Trzeba spróbować,tym bardziej,że mak sobie czeka. Kupiłam,bo miałam kiedyś robić tort makowy ale jakoś chęci się zmieniły.
    Chciałam Wam powiedzieć,że bardzo się rozsmakowałam w kawach odkąd kupiłam spieniacz do mleka. Kawa z ekspresu z tymi kapsułkami mleka w proszku niezbyt mi smakowały. Mam nadzieję,że to co piszą o wspaniałych właściwościach kawy choć w części jest prawdą. Teraz piję 3 kawy dziennie. Duuuużo,biorąc pod uwagę,że niedawno wcale nie piłam kawy. Może znudzi mi się za jakiś czas.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Oczywiście....zazwyczaj piekłam bez maku. Trudno by było upiec chleb czy inne pieczywo bez mąki. No chyba że ten chlebek życia z samych ziarenek.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Tak, a mnie kawę przyjdzie ukrócić chyba, tyle że ja ustrojstwa kapsułkowego nie posiadam i zwykłą rozpuszczalna lurę popijam ... ale i tej chyba trzeba będzie sie wyrzec, bo dzisiejsza gastroskopia jakieś przedziwne rzeczy we mnie odkryła ... mam mętne jeziorko, rumieniowa śluzówkę, obrzękniete fałdy i 3 nadżerki ... powiało grozą ... pobrali mi pół tuzina wycinków i mam czekać 3 tgodnie, co z tych wycinków wywróżą ...
    Rzeczywiście Tereniu, badanie przeżyłam całkiem nieźle ... choć to jeżdżenie ciekawskiego węża w środku, i dziobanie/ciągnięcie ścianek podczas pobierania wycinków ... to mało komfortowe odczucia ... Na razie wniosek brzmi: Zapalenie żołądka i infekcja H.Pylori ... no i mam iść do lekarza ... Ciekawoci, czy takie żoładkowo poszkodowane osoby na Ciechocińskie uciechy nadaja się?

A tak serio, to byłam bardzo zaskoczona ... wcale nie brałam do głowy, że może mi naprawdę coś być

Dzieci wnuczkowe nam rosną ... i ja się na trzecie urodziny młodszej wnusi wybierać w niedzielę będę ...
    Grażynce i W. gratulacje

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzięki , Kasiu.
    Mówiąc prawdę /tak na ucho/ w życiu sobie nie wyobrażałam,że z jednym chłopem tak długo można żyć.
    Jakoś te lata tak same zleciały i chociaż różne perypetie związek przechodził ,teraz na starość chyba się dotarliśmy.
    Może to kwestia przyzwyczajenia,a może zmiana charakterów. Nie wyobrażam sobie teraz innego życia a zwłaszcza takiego weekendowego jak poprzednio.
    Ciekawe co Ci lekarz powie.
    Podejrzewam,że proplazor zaleci. Wydaje mi się ,że na te nadżerki dobrze by zrobił propolis i sok z surowej kapusty. Tylko ten sok zaczyna się pić od 2 łyżek , stopniowo zwiększając do pół szklanki.
    No ale to tylko moje rady po leczeniu męża. On miał owrzodzenie ale w takim nieoperacyjnym miejscu. Gdybyśmy nie zaleczyli byłby problem.
    Trzymaj się Kasieńko

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja dziewczynki zaliczyłam wczoraj 2 gimnastyki, karmienie kotów działkowych i sprzątanie. Padłam zanim coś napisałam.Zumba mi się spodobała. W wykonaniu naszej instruktorki to był taki orientalny taniec w stylu Bollywood.Zacznę chodzić, nadązałam za choreografią i wpasowywałam się w rytm.Tylko falowanie biustem mi za bardzo nie szło ale to chyba z uwagi na braki w obfitości w tym rejonie.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tak myślałam,Tereniu,że Ci się spodoba zumba. Dziewczyny były zachwycone.
    Dzień dobry.
    Zero na termometrze i z drzew kapie. Nie wiem czy akurat taka mokrą pogoda jest dobra na jutrzejszą orkiestrę. Chyba lekki mrozik i sucho byłoby lepiej.
    Mało z krzesła wczoraj nie spadłam jak przeczytałam,że Kaczyński popiera orkiestrę.
    Po tych wiadrach pomyj wylanych,poszedł po rozum do głowy. Wiadomo wybory,trzeba zapunktować.
    Cebularze wyszły dobre i pięknie wyrosły. Jednak obie z Dorotką stwierdziłyśmy,że nam bardziej smakują bez maku.
    Może nawet nie o smak chodzi a o te drobinki makowe co wszędzie wchodzą./hi hi hi/
    Miłego weekendu w karnawale życzę.

Uprawnienia umieszczania postów