Strona 1382 z 1386 PierwszyPierwszy ... 382 882 1282 1332 1372 1380 1381 1382 1383 1384 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,811 do 13,820 z 13855
Like Tree8262Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ja dużo do wyboru nie miałam w związku z problemami z internetem, więc zmuszona zostałam wybrać to co dawało najmocniejsze połączenie.
    Nie żebym namawiała na Orange,ale jak wyżej pisałam potraktowali męża umowę wyjątkowo łagodnie schodząc z 50 na 30 PLN za abonament.
    Natomiast moja siostra, którą też wnerwili nagabywaniem na inne usługi,przeniosła się do
    PLUSZA. Tego z miśkiem,nie mylić z plusem. Za 25 PLN ma abonament na wszystko bez ograniczeń. Tam są jeszcze dodatkowe opcje,chyba gdybyś się przeniosła z TZ-tem za 2 abonamenty byście placili40.
    Może warto zadzwonić?
    W plusie ja za abonament też płacę 25 PLN,ale tam się zyskuje jak jest więcej usług.
    aisak102 lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Typowo marcowa pogoda.
    Raz słonko a za chwilkę deszcz ze śniegiem i tak w koło.
    Aż nie chce się wierzyć,że w niedzielę zapowiadają20°.
    Dzisiaj zrobiłam sobie dzień lenia.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja też dzisiaj się podłamałam i zawiesiłam karnety na gimnastykę.Tak się ucieszyłam, że znaleziony na znany lekarz fizjkterapwuta mi pomoże. Ale po bardzo mocnym masażu barku i stłuczeniu falą uderzeniową dolegliwości się powiekszyły. Do stłucznego barku nie mogę się dotknąć.Nie poszłam na umówiony tefmin i o dziwo pan mnie wydzwonił.Nie miałam do niego telefonu zeby odwołać wizytę. Rano wyciągnęłam numerek do I kontaktu i musze skierowanie do ortopedy wydobyć.Bo pewnie USG barku specjalista tylko może zlecić.Zaniedbałam forum i kocie sprawy, ale jak człeka ból w nocy budzi i sam już nie wie gdzie się obrócić to nie ma głowy do kontaktów z urzędnikami.
    W niedzielę mam do zrobienia obiad na 10 osób.
    No bo w Ypi parku są urodzinki Jasia. Po torcie zaprosiłam siostrę i siostrzenicę z męzami na obiad. Siostra chciała jeszcze włączyć w to Alę.Zgodziłam się
    .Ala zaprosiła ojca, macochę i braci. No to mam fajnie.Cieszę się jednak

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

No tak . Ja nigdy nie wierzyłam i nie wierzę w uzdrowicieli manualnych. Zawsze się bałam,że nieodpowiednim dotykiem można krzywdę zrobić . No ale każdy ma swoje przekonania. Nie wiem ,Tereniu, czy nie jesteś zbyt niecierpliwa.
    Jeżeli coś jest chore,to żeby przestało boleć musi się naprawić . Działanie laserem czy ultradźwiękami pobudza do regeneracji,ale na to potrzeba czasu. Mnie bark przestał boleć prawie 3 tygodnie po zabiegach a na początku ból był gorszy nawet. Pani mi tłumaczyła,że to właśnie jest efekt pobudzenia chorych tkanek. Ty chyba jeszcze nie skończyłaś serii,lub skończyłaś nie dawno i nie pozwoliłaś na naprawę a dołożyłaś manualną interwencję. Nie wiem może źle myślę ,ale takie jest moje zdanie. Oczywiście wizyta u ortopedy nie zaszkodzi. Jednak jeśli nic Ci nie wyszło na prześwietleniu,to nie wiem czy neurolog/neurochirurg nie byłby potrzebniejszy.
    Fiu fiu obiad na 10 osób to nie lada wyzwanie zwłaszcza z bolącym barkiem . Wymyśl coś prostego. Jakieś mięso duszone w kawałku do tego ryż lub kasza i misa surówki .

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Siedzę pod gabinetem i jest godzinne opóźnienie.Jak zwykle u mojej pierwszego kontaktu.Jeszcze jej nie zmieniłam bo chcę mieć skierowania które mi obiecała. Kupiłam rysik do klawiatury telefonicznej.Wygodniej się pisze. Podpatrzyłam u Grażynki jak byłyśmy w Zalubicach. Poprzedni post pisałam z tramwaju. Przepraszam za literówki.
    Zastanawiam się czy kapusty 2 kg kiszonej starczy na 8 dorosłych i 2 malców. Ale chłopaki jak im co smakuje też potrafią pojeść. Zwłaszcza Antoś jakby te pierwsze 3 miesiące karmienia dojelitowego nadrabiał. Jak tylko widzi jedzenie siadowi się w pobliżu i woła "am".Dużo nie mówi tylko mama, tata, tam i am.Ale wszystko rozumie. Zabawę w mumię przy ktòrej śmiał się do rozpuku na swøj sposób rozumiał, jak byli u siostry i ona z Jasiem wybierała się na spacer to gdy ubierała Jasia przyniøsł swoje buty i skafander. On też chciał iść.Ale siostra z dwójką nie podejmowała się poradzić.
    Grażynko ta fala udrzeniowa, którą mi zrobił ten młody pistolet to mi po prostu bardzo boleśnie obiła staw, kości i mięśnie. Jestem "obolała" jak po pobiciu.
    No a'propos pobicia opowiem wam jak wyglądała moja lekcja "samoobrony".Początek nie zwiastował zagrożenia.Duży facet w pumpach robił dziwne ruchy jak Jean Clod Van Dam rękami i nogami tylko nie wyglądał poetycznie ani apetycznie tylko dziwnie jak jednocześnie nawiedzony i znudzony. Te ruchy jak się zorientowałam miały imitować zasłonę twarzy, szyi, kopnięcia itp.Po różnych takich tańco walkach nast!pił czas nauki. Facet kazał się dobrać w pary. Jak zwykle jako nowa nie miałam pary. No i padło na mnie ćwiczenie z instruktorem.No i to nie było fajne. Ja byłam pierwszy raz wi÷c nie umiałam prawidłowo kopać, ustawić nóg żeby mnie nie podciął, był wysoki więc jak chciałam go złapać za klapy musiałam podskoczyć. Ale jak na mnie pokazał nowy chwyt z łapaniem za włosy i moją swiżą fryzurę z lakierem ugniøtł w bekształtnego Irokeza i jeszcze mocno mi nadepnął stopę miałam dość i zmienił parę po popatrzeniu na moją minę. Za udepnięcie przeprosił i pogłaskał mnie nawet po głowie møwiąc żebym się nie zrażała po pierwszym razie i pochwalił jak go ładnie kolanem trafiłam w żebra. Chyba pøjdę jeszcze.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Widzę, widzę walczącą Terenię.
    Moja Ty kochana wojowniczko.
    2 kilo kapusty/podejrzewam,że na bigos/ powinno wystarczyć .
    Zależy od wkładu mięsnego. U mnie jakoś tak wychodzi,że jest pół na pół. Mąż zawsze się śmieje,że ja robię gulasz z kapustą. No chyba ,że robię tzw
    kapustę zasmażaną to wystarczy tylko ładny paseczek żeberek. Zainspirowana filmikiem jaki wstawiła Hahanka na FB ,jeszcze więcej ćwiczę/trenuję z Mimi. Niestety moja praktyka pedagogiczna jakoś nie pomaga . Przecież nie ma dnia żebym kilka razy po kwadransie nie poświęcała na naukę a skutek jest mizerny. Dopiero siad jest opanowany.
    Waruj wychodzi tylko wtedy jak widzi w ręku nagrodę. Fakt,że najwięcej czasu poświęcam na przyzwyczajenie do szczotkowania. To była masakra od początku. Na widok szczotek czy grzebienia Mimi do sufitu podskakiwała i w najciaśniejszy zakątek się chowała. Teraz już przychodzi i kładzie się koło tych strasznych przyrządów a nawet pozwala grzbiet wyczesać bez nagrodek. Inne części ciała jeszcze wymagają nagradzania. Natomiast za osiągnięcie uważam,że przychodzi na zawołanie nawet jak jest czymś bardzo zajęta. Nie podejrzewałam ,że będę musiała tyle uwagi poświęcić na naukę. Wiedziałam,że jest to rasa potrzebującą pracy i współpracy co przy moim nadmiarze czasu wolnego nie jest problemem,ale myślałam,ze wzorem poprzednich szczeniaków,nauka będzie łatwiej szła ,tym bardziej,że jest to bardzo inteligentna rasa.
    Wydaje mi się ,że jakieś błędy zostały popełnione u hodowcy.
    Ona jest strasznie lękliwa. Do tej pory kuli się na widok W. Mimo,że widać jak go pięknie wita,czy płacze jak odjeżdża.
    Nigdy nie została u nas skarcona,nigdy na nią nie krzyczymy,nawet jak nabroi kiedy sama zostaje w domu .
    No cóż .....chciałaś to masz.
    Każde dziecko ma inny charakter i identycznie jest z pieskami. Widocznie poprzednio trafiały mi się wyjątkowo pojętne egzemplarze mimo,że bardzo mnie ostrzegali psiarze przed Moskiewskim Stróżującym wszystko poszło gładko.
    Czy Rasti,Czarny Terier Rosyjski,który jest na liście groźnych ras,same widziałyscie,że to była jedna wielka łagodność /moja kochana/.
    hahanka lubi to.

przemo007 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Siedlce

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Wydaje mi się ,że jakieś błędy zostały popełnione u hodowcy.
    wiesz co? sama piszesz, że ledwo możesz przejść od samochodu do domu, chłop pracuje na kilka zmian i nie ma go w domu, więc zadam pytanie-z kim pies chodzi na codzienne dwugodzinne spacery, których ta rasa wymaga??Szybkie, intensywne spacery, z aportowaniem, węszeniem, poznawaniem nowych zapachów.poczytaj sobie,że wypuszczanie psa do ogrodka,to nie jest spacer!
    już pisałem,to się wielce obraziłaś,że wziełaś sobie mega wymagającą rasę,zarzekałaś się, że ją znasz i nie popełniasz błędu,po czym opisujesz zachowanie psa wynikające z niewlasciwego potraktowania potrzeb tej rasy i jeszcze masz czelnosc zwalac odpowiedzialnosc za hodowcę?to jest męczenie psa dla własnego widzimisię i snobizmu, bo rasowy,to muszę mieć.tylko że od początku było wiadomo,że nie masz odpowiednich warunków do trzymania takiego zwierzęcia w domu.ten pies powinien chodzić na minimum jeden dwugodzinny spacer z nowymi bodźcami.inaczej będzie tchórzliwy, lękliwy, bedzie niszczył w domu. i wszystko to masz. ale nie,mądruj się dalej..............ze wiesz wszystko najlepiej,a ja się czepiam.psa tylko szkoda.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Grażynko zamøwiłam polędwicę wołową w prywatnym sklepie , droga ale taka na zamówienie jest po 65 zł kg w mięsnych po przeszło 90. Pampuchy kupię w Grocie. Moim bardzo smakują po odparowaniu. Gotuję kapustę tzw piszczącą. No bardzo kwaśną, okraszoną słoninką dla złamania ostrości po ugotowaniu na miękko doś mocno cukrzę.Podobna do zasmażanej ale łatwiejsza w przyrządzaniu bo nie grozi przypalenie oczywiście jak się dolewa wody.Tak u nas jadane były kopytka i pampuchy w domu rodzinnym tzn wołowina w czarnym sosie( ja jak upróże mięso i rozpadnie się cebulka zagęszczam sosem ciemnum Winiary).Wiem ,że to sztuczność ale tak jak z tą twoją solą do grilla bardzo dodaje smaku.Ten obiad uwielbiała Kinia, moja siostrzenica jak u mnie mieszkała na studiach.I głównie dla niej taki robię.A reszta rodziny chętnie się załapuje. Masz rację z moją niecierpliwością co do efektów rehabilitacji.Ale służba zdrowia każdego nauczy cierpliwości.Dostałam skierowanie do ortopedy, zapisałam się.Termin mimo napisu Pilne! na 25 kwietnia.
    Ten rehabilitant zadzwonił do mnie, żeby się dowiedzieć jak się czuję i dlaczego nie przyszłam. Powiedział, że jestem obita i tak ma być.Ale ja chyba jednak wolę mniej radykalne metody działania.Dzisiaj po nocy z plastrem z diclofenakiem naklejonym na bark czuję się zauważalnie lepiej. Ale idę fylko na zumbę i angielski.Trochę wzięłam na wstrzymanie z aktywnością.Niestety nie jestem "niezatapialna".

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Grazynko na forum jest opcja ignorowania postów osób których nie chcemy widzieć.Po prostu na nieproszone i agresywne komentarze myśl÷ że to najlepsza metoda. Ja zastosuję.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Są ludzie,którzy zanim kupią poczytają troszkę o rasie i jej potrzebach.
    Dziwi mnie,że osoba "znająca" się na rasie zaleca owczarkowi australijskiemu 2 godziny spacerów. Ten pies potrzebuje się wybiegać , aportować , szukać zabawek i smaczków sprytnie schowanych.
    Owczarek australijski jest rasą psów pracujących, pasterski czyli w ruchu caly czas. Chyba czytania jednak nie było lub bardzo mało.

Uprawnienia umieszczania postów