Strona 1398 z 1467 PierwszyPierwszy ... 398 898 1298 1348 1388 1396 1397 1398 1399 1400 1408 1448 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,971 do 13,980 z 14661
Like Tree8310Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Hmm ... wolnowar dobry jest powiadacie? Poczytam, bo choć ja już mięska mniej jadam, to może jednak jest to coś, o czym powinnam pomysleć?
    Szynkowar nie porwał mnie, ale przy moim słomianym zapale, mozna to było pewnie przewidzieć

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Szynkowar nie porwał mnie, ale przy moim słomianym zapale, mozna to było pewnie przewidzieć
    Kasiu, żeby zrobić coś fajnego w szynkowarze, trzeba się sporo napracować przy przygotowaniu wsadu i zabiera to dużo czasu. Wolnowar jest
    o tyle lepszy, że wkładasz do środka składniki, włączasz maszynę na najniższy poziom i na parę godzin możesz o nim zapomnieć. Nie ma ryzyka przypalenia czy wygotowania się wody/sosu. Przy wyższym poziomie, który uruchamiasz pod koniec, warto już zaglądać przez szybkę do środka, ale nie ma obawy, że np. wykipi, bo temperatura nie jest bardzo wysoka. Dla mnie to urządzenie jest w sam raz. Tylko te zapachy...
    Ale jak się ociepli, to będę szerzej otwierała okno i po kłopocie.
    Dukan: VIII 2009 (100 kg) - V 2010 (77 kg)
    Jo-jo: VI 2010 (80 kg) - IV 2013 (100 kg); III 2018 (105 kg)

+/- 1500 kcal od 3 III 2018 do...... ?

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka

za oknem coś na kształt śniegu pada, ale ziemi juz w formie deszczu ląduje ...
    ...u nas natomiast cały dzień całkiem ładna pogoda była,słoneczna bezwietrzna...w związku z czym dosyć aktywna
    pozakoszarowo byłam:z samego rana pojechaliśmy z chłopakami wreszcie wiosenne porządku u przodków zrobić...
    potem na piechotkę poprzez park do centruma do biblioteki się udałam,wreszcie po południu sklep osiedlowyt na L.
    odwiedziłam,bo mnie Asia uświadomiła,że już się kończy akcja zwierzątkowa,więc stwierdziłam,że nie ma co czekać
    na dalsze "zdobywanie" naklejek i pobrałam samotnego tygrysa

co do odchudzania, to wmówiłam sobie, że odchudzać sie nie muszę i jest mi z tym wygodnie
    moje zdanie jest,że ffcale nie musisz sobie wmawiać,bo wyglądasz modne określenie jest,że jak milion dolarów

Cytat Zamieszczone przez hahanka Zobacz posta
    Chciałam się pochwalić, że kupiłam wolnowar
    Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    na ten wolnowar też ostrzę sobie zęby,
    ...nooo oczywiście,że uszkami zastrzygłam,zaś ale zaraz się zmitygowałam,że dosyć już ustrojstw przeróżnych zalegajacych szafki

Cytat Zamieszczone przez hahanka Zobacz posta
    zapach jest wyczuwalny przez całą noc, bo mam małe mieszkanie, ale przy oddzielnej i zamykanej kuchni już nie ma tego problemu.
    ...u mnie kuchnia otwarta,znaczy się drzwi przszkadzające zdjęte i przedwczoraj prześladował mnie caluśką noc
    zapach upieczonej z wieczora dla małża golonki,za przeproszeniem Moni...

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    W przeciwieństwie do Kasi nie mam w domu mężczyzny, który by się oknami zajął
    mężczyznę mam,zaś ale on z definicji myciem okien się nie zajmuje,ale chociaż w jednym pokoju (co w nim śpi)
    firanki/zasłonki powiesił...zostały mi jeszcze okna w kuchni,łazience,korytarzu i mojej komputerowni...jeśli będą
    sprzyjające warunki to umyję,jeśli nie zrobię to po świętach...
    No to lecę flaczki doprawić...wpisałam swoje caluśkie 100 gram odpuszczonej wagi do tabelki akcyjnej
    TinnGO and kasiaogrodniczka like this.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Tereniu, przeczytałam TZ-towi Twoją ostatnią kocią opowieść ... masz w nim gorącego wiebiciela ... nie mogł się nachwalic zalet Twojej duszy i charakteru ... wiele komplementów padło pod Twoim adresem ... nie potrafię teraz powtórzyć , ale było tam o podziwie, o wspaniałej kobiecie, o dużej zawartości człowieka w człowieku, o cieplym wyrazie człowieczeństwa ... i rózności w podobnym klimacie ...

Haniu, dziękuję za komentarz ... rzeczywiście, przygotowanie mięsiwa w szynkowarze wymaga pracy i czasu, no i pilnowanie temperatury podczas przenia ... w moim odczuciu, osiągnięty przeze mnie wyrób nie był tego wart ... chociaz zjadł sie w całości ... ale w trzech domach ... Ja na razie, to szynkowar siedziw swoim oryginalnym pudełku, wysoko w szafce ...
    Poczytalam trochę o wolnowarze ... dla mnie byłby on chyba tylko do przygotowania obiadu niedzielnego, kiedy to dzieci i ich dzieci przychodzą, bo na codzień to u mnie w domu gotowania niewiele ... TZ najczęściej gotuje sobie zupy, a ja szczęśliwa jestem nad talerzem makaronu posypanego białym serem ... ale kto wie? może wizja mięciutkiego, rozpływającego sie w ustach mięska w sosie własnym, pchnie mnie do zakupu ... ?

Nachodziłam sie dzisiaj i stopy mnie bolą ... moze czas je w soli wymoczyć?
    hahanka and TinnGO like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Niedzielne dzien dobry!

A ja w Palmowa Niedziele chrzanie gotowanie niedzielnego obiadu i wbieram sie ze znajomym na wycieczko-wedrowke po okolicznych gorkach i lasach... Karusia idzie z nami...

Kociaste Tereni smyram , was cieplutko pozdrawiam mielgo dzionka zyczac.
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 14-04-2019 o 07:55
    TinnGO lubi to.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Zmyłki pogoda robi.
    Wczoraj zimno i wiatr a dzisiaj od rana piękne słoneczko.
    Ojjjjj,później napiszę,bo się Londyn dobija.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Zmyłki pogoda robi.
    Wczoraj zimno i wiatr a dzisiaj od rana piękne słoneczko.
    Ale u mnie przejmujący chłodek był. Teraz nie wiem bo siedząc wczoraj pół dnia na działkach dzisiaj postanowiłam sie pobyczyć na kanapie. Musiałam coprawda zawalczyć o swoje miejsce z kotami bo na beszczela nie tylko fotel ale i szezlong zajęły obie szylkrety.
    Dowiedziałam sie dzisiaj o czym miauczała do mnie wczoraj Brownie. No ona podchodziła do okienka uchylnego na balkon.
    Pomyslałam, że nie wytłumaczę kotu, ze ja nie mam wpływu na pogodę i nie załatwię jej ocieplenia bo mądra kocia wcale nie wyściubiała nosa.A rano jak robiłam turę wokół kuwet w tej balkonowej tkwiły dwa wielkie kupale,
    Brownie lubi balkon i kuwetę tamtejszą uznje za swoją własność. Wredne podrzucenie kupala przez któreś z rodzeństwa było powodem dużej frustracji.
    No ale ja niestety nie umiem po kociemu.
    Dziękuje Kasiu TZ za przemiłe komplementy, ale ja te koty kocham miłoscią ludzko-kocią i jak czytam kocie grupy to tam o wiele wiecej takch istot jak ja sie przewija.
    Chociaż jak byłam w Warszawie u kolezanki z Zawzietasek Marti i poznałam jej psa Kluskę to moje serce przylgnęło do Kluski natychmiast mimo, ze ona jest psem, a obok były do kochania koty.
    Wczoraj na działkach zostałam członkiem Komisji rewizyjnej.Cieszyłam się, ze skończyło sie na tej komisji, a nie na Zarzadzie.
    Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Asia uświadomiła,że już się kończy akcja zwierzątkowa,więc stwierdziłam,że nie ma co czekać
    na dalsze "zdobywanie" naklejek i pobrałam samotnego tygrysa
    A ja myślałam Anusiu, że tylko w Biedronce takie zwyczaje są z tymi zabawkami dla dzieci. No ale jak nie ma się dzieci na codzień to człek taki nieuświadomiony.
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 14-04-2019 o 13:28

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Słoneczne dzień dobry.

kANIU dziękuję... a jeśli nie wiesz za co od razu odpowiadam... za empatię, delikatność i zrozumienie. Może warto było być grubym, żeby odchudzając się, poznać takich ludzi jak Ty

Jeśli chodzi o wolnowar, jest wspaniały, szczególnie mięso psiny i kociny wychodzi z niego miękkie, kruche i aromatyczne. Ewentualnie z zapachami można mieć*problem, ale w końcu okno zawsze można szerzej otworzyć...
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

Dzień dobry,

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    za empatię, delikatność i zrozumienie [...] wolnowar, jest wspaniały, szczególnie mięso psiny i kociny wychodzi z niego miękkie, kruche i aromatyczne
    oo, ciekawie się robi...
    to się chyba nazywa "tolerancja", prawda...?
    to ja sobie popatrzę co z tego wyniknie

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ósemkowa, może napisz jaśniej...

Uprawnienia umieszczania postów