Strona 1399 z 1424 PierwszyPierwszy ... 399 899 1299 1349 1389 1397 1398 1399 1400 1401 1409 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,981 do 13,990 z 14238
Like Tree8282Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Myślę, że w tym momencie będzie najlepiej, jak zamknę drzwi do Celownika, co niniejszym czynię.
    Dukan: VIII 2009 (100 kg) - V 2010 (77 kg)
    Jo-jo: VI 2010 (80 kg) - IV 2013 (100 kg); III 2018 (105 kg)

+/- 1500 kcal od 3 III 2018 do...... ?

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Haniu,

dlaczego????

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

taka drobna różnica między światopoglądem a fanatyzmem...

Mieszka w
    Warszawa

... nie wiedziałam, że obrona zwierząt, jest fanatyzmem. Ale może jestem głupia i Ósemkowa wytłumaczy mi o co jej chodziło...

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

OooMatyjkoDolores
    I jak tu napisać DobryWieczór
    Ocena mojej osoby grubo na wyrost jest...szkoda,że nie posiadam tinngowej umiejętności opisywania swoich emocji,albowiem oniemiałam,bo po pierwsze przypomniałam sobie siebie-neofitkę bezdymną z jaką agresją atakowałam/nadal atakuję palaczy...
    no i nie jesteśmy jednak! na forum wege...a okres jest przedświąteczny i zawsze wymieniałyśmy się przepisami...
    Pierwszym moim odruchem/chęcią było podążenie z HaHanią...
    Narka

Mieszka w
    Warszawa

... w takim razie, Wesołych Świąt...
    Trzymajcie się, chudnijcie i... podążajcie za kim chcecie. W końcu nie jesteśmy na forum wege.

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    ... nie wiedziałam, że obrona zwierząt, jest fanatyzmem. Ale może jestem głupia i Ósemkowa wytłumaczy mi o co jej chodziło...
    obrona zwierząt nie jest fanatyzmem
    nie jedzenie mięsa z przyczyn dowolnych nie jest fanatyzmem
    ale nawracanie innych na swój (w domyśle = jedyny słuszny) światopogląd JEST

a jak nazwać podrzucanie linków n/t przyrządzania potraw z psów i kotów w towarzystwie, w którym dominują miłośniczki tychże?
    wielokrotnie na tym wątku padały słowa n/t tolerancji i akceptowania odmienności, jednak bez pokrycia w czynach
    podobnie jak i tym razem

to tyle w temacie

ja również się oddalam za Hahanką i Kanią
    kania79 lubi to.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

No i się narobiło ... a ja weszłam na wątek w nadziei na poczytanie relacji, co tam się u Was dzialo Kumcie i czym teraz żyjecie, co Was cieszy a co martwi ... ot, takie życzliwe zainteresowanie ...

Ja tam żadnych drzwi nie zamykam i nigdzie nie znikam ... wierzę, że czas pozwoli na nabranie dystansu i wdrożenie zasady - żyj i daj żyć innym ... choc sama wiem, że nie zawsze jest to łatwe (tutaj w piersi się biję, bo przeciez sama bez winy nie jestem ... ale pocieszam się, że zawsze jest miejsce na poprawę )
    Nu, ale dość o tym ...

Ponieważ na święta rodzinnie zamierzamy wybyć do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie wyżywienie raczej ogólnosezonowe i nacisku na świątecznee menu nie będzie, u mnie dzis był obiadowy przedsmak świąt ... czyli żurek i biełbasa biała z cebulką i jabłuszkiem uczyniona ... Menu zyskało entuzjastyczną aprobatę, więc czuję się kuchennie spełniona i uprawniona do slodkiego nieróbstwa w święta ...

Na jutro sie do mojego oryginalnego gina zapisałam ... ciekawam, co mi powie po ujrzeniu wyników cytologii ... wczesniej cos niejasno napomykał o konieczności pozbycia się mięsniaka, co mnie trochę zaniepokoiło ...

Pozdrawiam Was Kumcie, niezależnie od tego, po której stronie drzwi sie w tym momencie znajdujecie
    kania79 and kasiaogrodniczka like this.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

A to dziwne Wspaczku z tym mięśniakiem. Lekarz,który mnie prowadził przez kilka lat i nie chciał słyszeć o operacji,kładł mi do głowy ,że po 50 nie robi się operacji,bo macica zasycha a z nią wszystkie twory. Na szczęście trafiłam na lekarkę, która wysłuchawszy o krwotokach w ciągu miesiąca na stół mnie położyła i wszystko wycięła.
    Bardzo smutno mi się zrobiło czytając kilka ostatnich postów.
    Bardzo proszę Hanię żeby nie zatrzaskiwała drzwi do celownika. Wstawionymi linkami jestem bardzo poruszona. Wydaje mi się,że podstawą jest żeby empatia w obie strony działała. Podziwiam swoją wnuczkę, która już przeszło 20 lat mięsa nie jada a jednak nie wymusza nawet na najbliższych tego samego i potrafi wszystko pięknie pogodzić . Owszem na początku próbowała dziecku przemycić dietę bezmięsną podając w zamian ryby ale kiedy zobaczyła,że Leon woli kabanosa czy szynkę tak jak tata pogodziła się z tym faktem. Ma nadzieję,że kiedy dorośnie i będzie więcej rozumiał sam podejmie właściwą decyzję. To w/g mnie jest empatia.
    kania79 and kasiaogrodniczka like this.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Od wczoraj nie wiem jak się odezwać kumcie miłe. Mnie linki wstawione poruszyły bardzo. Ja poczułam się winna jedzenia mięsa.
    Wejście Moni było w dodatku takie w moim stylu jak z armaty .No w słusznej drogiej jej sercu sprawie.
    To tak jakby los pokazał mi jak się mieczem wojuje i od miecza może nie ginie ale rany dostaje.
    Lubię cię Moniu i trudno mi się na ciebie gniewać bo moje racjonalne "ja" w głębi duszy się z tobą zgadza. Ale moje 65 letnie mięsa jedzenie czuje się wybite z irbyty i zagubione.
    Mus mi teraz na angielski iść.Kocham was wszystkie i te tolerancyjne i empatyczne i te rzekomo nie.Chyba złagodniałam na starość bo jakoś nie chce mi się być ekstremistką.
    kania79 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów