Strona 1402 z 1468 PierwszyPierwszy ... 402 902 1302 1352 1392 1400 1401 1402 1403 1404 1412 1452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,011 do 14,020 z 14680
Like Tree8310Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ania nam zamilkła.
    Mam nadzieję,że nie rozchorowała się na same święta.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Wieczorne heloł

Ja już pranie przedwyjazdowe zrobiłam i teraz co chwila sprawdzam, jak schnie, bo to jutro trzeba będzie wyprane porcięta na siebie włożyć i hajda ... do nicnierobienia na święta. Oj Kumy, ale mnie ta perspektywa cieszy ... Dziś przechodziłam obok bazarku i aż sobie na ławeczce usiadłam poobserwować, ak ludziska biegają, żeby przedświąteczne sprawunki ogarnąć ... i chłonęłam miłe uczucie, że mnie to w tym roku już nie dotyczy ...

Nie wiem, czy jutro zajrzę, więc dziś juz Wam serdeczne życzenia swiąteczne złożę ...Wesołych i Spokojnych oraz Zdrowych Świąt Wielkanocnych Kumy miłe ...
    kania79 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

__________________________________________________ ____________

Witam w wieczorowych porach i oddzielam się grubą krechą od tamtego,
    da Wszechświat kiedyś się obgada twarzą w twarz w kilka ócz mam nadzieję

Katedrę i piękny Paryż udało mi się zobaczyć w 2015 tuż przed odejściem
    naszej Hani () i tuż przed początkiem różnych u nich wydarzeń i chwalić
    kogo niebądź,bo już teraz bała bym się tam pojechać...za każdym razem
    powtarzamy sobie,że był to ostatni dzwonek...na placu przed katedrą koleżanka
    pokazała nam,a jej kiedyś jakiś inny turysta,że jak się odpowiednio ustawi
    rękę nad krzaczkami ( dotyczyło chyba kierunku wiatru) to na niej siadają
    wróbelki...ogromne wrażenie budynek robił oglądany ze statku z Sekwany,
    żal okropny żal...

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Jak tam wiatrówka u wnusiów Ani?????
    jak to wiatrówka,przyfrunęłła,okrościła i pomału mija...Emilka już chodzi do
    przedszkola,chociaż dzisiaj się buntowała,że też chce zostać u dziadka,noo ale
    on ją odebrał wcześniej i w trójkę buszowali na placu zabaw i w ogródku...

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Leon bardzo chce siostrzyczkę mieć
    ...chłopcy-moje dolnośląskie wnuki nawet słyszeć nie chcą o siostrzyczce,bo
    "dziewczyny są głupie"...ma być brat i koniec!...a maleństwo podczas badań
    prenatalnych (wiek i te Asi oczy) najpierw spało,a obudzone/pobudzone płci
    okazać nie chciało

I tak to ło...trochę ogarniam chałupkę,co jest Syzyfową pracą przy bytności
    dzieci i mojej niebywałej skłonności do "bałagan robi się sam",trochę zgłębiam
    te moje sprawy emeryckie,co się sądem,albo moim odpuszczeniem skończy,
    trochę podszykowuję,maceruję żarełko na święta,no i najważniejsze chodzę
    na masaże nóg... i powiedziałam sobie,że nigdy więcej żadnych
    masaży na wyjazdach w sanatoryjach...dopiero teraz wiem co to prawdziwy
    masaż i za co płacę...

P.S.
    ...a te swoje emocje związane z "zaiskrzeniem" przepracowałam na piśmie,bo
    tak chciałam mądrze i osobiście zabrać głos...a jak już sobie popisałam to mi
    ulżyło ... i nadal jezdem czyściutka jak łza nikomu się nie narażając
    taki ze mnie szczwany lisek chytrusek

Awatar kania79

taż KasiKfiatuszkowej,niezguła ja!,szerokiej drogi nie pożyczyłam
    ci niniejszym czynię,pobytu miłego w Ojczyźnie i pierworodnego życząć...
    A Tobie Wspaczku również wice*wersal spokojności świątecznej i żeby wyjazd
    udany był

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

No "pacz" mimo miła a ja malepeta,czytałam i nawet się nie zająknęłam na temat podróży. Sorki kumcie.
    Kasieńko Kwiatuszkowa ,miłego pobytu w ojczyźnie.
    Kraków,który uwielbiam,ma specyficzny klimat,tam można z każdego zakątka historię chłonąć. Mały kroczek do Zakopanego i można słonecznych kąpieli na Gubałówce zażywać.
    Kasi Wspaczkowej też podróży szczęśliwej życzę, choć bez bicia się przyznaję,że umknęło mi gdzie wybywa.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Kasia Aisaczkowa do gospodarstwa agroturystycznego w jakim rozpołożeniu tez nie pomnę. Ja w biegu bo mnie jednak na sprzątanie naszło i firanki trzeba poprasować i zawiesić cmentarz ogarnąć kotom na działce jedzenia na święta zadać i na rehabilitację przełożoną na rano zdążyć.Wyjeżdżam na króciutko do siostry i wracam do sierściuszków moich najmilszych.Dobrych dni przedświątecznych i Świąt spokojnych i wypoczynkowych życzę.Odezwę się jeszcze.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dzień dobry

Pod Warszawę, koło Zalesia ... do agrosturystyki z całą rodziną wybywamy ... święta bez napinki spędzić na głaskaniu króliczków, kózek, kaczuszek itp. ... i szukaniu jaj w trawie ... no i jedzenie też podadzą ... To pierwsza próba uwolnienia sie od świątecznego stołu, ktory zdominował nam wielkanocne obchody ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Suuuper, popieram takie podejście,zwłaszcza do wiosennych świąt przy sprzyjającej pogodzie
    aisak102 lubi to.

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

Dzień dobry

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Pod Warszawę, koło Zalesia ... do agrosturystyki z całą rodziną wybywamy ... święta bez napinki spędzić na głaskaniu króliczków, kózek, kaczuszek itp. ... i szukaniu jaj w trawie ... no i jedzenie też podadzą ... To pierwsza próba uwolnienia sie od świątecznego stołu, ktory zdominował nam wielkanocne obchody ...
    o jaaa...
    Uciec od niektórych spraw i ludzi byłoby bosko, zwłaszcza, że "świąteczny nastrój" to coś, co znam tylko z opowiadań...
    Rozmarzyłam się...

No to przyjemnego pobytu, Kasieńko
    aisak102 lubi to.

Awatar kania79

Dzień dobry,słoneczny,cieplutki...
    akuratny na wyjazdy "na łono";aż Ci Kasiu zazdraszczam,zaś ale nie zawiszczam oczywizda...też się w tym roku namierzałam,ale skończyło się na podróżach komputerowych,no i wynikł ten nadmorski wyjazd majowy...
    Blisko nas też jest Zalesie,z pensjonem i nawet basenem,jeśli się nie mylę mają też turnusy odchudzające,ale chyba w bardzo zaporowych cenach...
    No więc czynię żarło świąteczne,ale nietradycyjnie w bardzo zminimalizowanych ilościach,rodzajach...
    I nie wiem co będzie z kolorowanymi jajeczkami,bo nie "dostałam" przepiórczych,co je od lat tradycyjnie koloruję i natłuszczam...
    Narka,bo biegniemy wszystkie trzy po Emilkę

Uprawnienia umieszczania postów