Strona 1403 z 1479 PierwszyPierwszy ... 403 903 1303 1353 1393 1401 1402 1403 1404 1405 1413 1453 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,021 do 14,030 z 14781
Like Tree8324Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Puk, puk! Można?

Dzień dobry, to ja, Hanka z DNA
    Wpadłam z życzeniami zdrowych, słonecznych i rodzinnych Świąt dla wszystkich Celowniczek z najbliższymi.

Pozdrawiam cieplutko
    Pa
    Ostatnio edytowane przez hahanka ; 20-04-2019 o 19:14
    Dukan: VIII 2009 (100 kg) - V 2010 (77 kg)
    Jo-jo: VI 2010 (80 kg) - IV 2013 (100 kg); III 2018 (105 kg)

+/- 1500 kcal od 3 III 2018 do...... ?

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dziękuję pięknie Haneczko.
    Tobie i całej Rodzince wzajemnie samych radosnych chwil.
    Hihi,ja ślepa,więc tego cienkim drukiem nie zauważyłam.
    Podobnie jak KAnia grubą kreskę postawiłam.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam wieczorową porą! Po suma sumarum 18 godzinach siedzenia w samochodzie dojechalusmy szczesliwie do synka do Krakowa. Boziu jakie były korki! Juz chyba nigdy wiecej nie jade na święta nigdzie...
    Zgroza! A jaka atmosfera w aucie mile przedświąteczna...
    Dziewczyny kochane! Co tam wszystko- było minęło !
    Zdrowia i spokoju zycze wam wszystkim na te piękne, wiosenne... pelne nadzei święta!

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Wesołych Świąt... słonecznych, wesołych, radosnych, takich jak lubicie. Niech zajączek przyniesie Wam same miłe chwile, a waga nie wytknie kulinarnych szaleństw.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Wszystkiego najlepszego ,zdrowych, wesołych , pogodnych Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim kumciom stałym i tym co wpadają od czasu do czasu .

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cześć dobry wieczór...
    Chybaś mi Grażynko choróbsko wywinszowałanie daję się jak tylko mogę

no to zdrowych,nieobżartych za bardzo a przede wszystkim spokojnych Świąt Wielkanocnych

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

Dzień dobry,

Wymodziłam takie ciasto: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przepis taki "pode mnie" - wszystko w mikser i na blachę
    i wiecie co....? nie przypalone, nie surowe w środku i nawet jadalne

No to Wesołych Świąt ponownie

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez Kaa888 Zobacz posta
    Wymodziłam takie ciasto: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Przepis taki "pode mnie" - wszystko w mikser i na blachę
    ...i jak najbardziej dla mła,co również za biegła w cukierniczych wyrobach nie jestem,
    wciepałam w ulubione i może kiedyś uczynię - myślę tylko,że ono wysokokaloryczne
    jest,ale za to bezglutenowe
    Ja natomiast narobiłam sobie wczoraj roboty,że ho ho...ponieważ synowa poprosiła
    mnie o pasztet wege,nie wiedząc na jaki postawić,postanowiłam uczynić oba (te takie
    com kiedyś na zlocik przywiozła)upiekłam więc różyczki kalafiora i dynię oraz kapustę
    modrą przy okazji,com ją sobie dzisiaj z rodzynkami,pomarańczą i masłem zrobiła...
    no więc mając półprodukty wykoncypowałam sobie,że do każdego dodam,co tam jest
    w przepisie,z przyprawiami włącznie,zapakuję do dwóch misek i jak synowa przyjedzie
    po dziewczynki zapakuję się i podjadę do niej zmemłać wsio na termomixie
    i narobiłam roboty i sobie i synowej,bo nie pomyślałam,że do termomiksa też się po kolei
    wkłada od suchych pesteczek poczynając...no więc wszystko trzeba było dzielić na
    mniejsze porcje,przekładać,wyskrobywać z kubełka;więcej było roboty niźli tradycyjnie
    krok po kroku w moich rozdrabniaczach...dobrze chociaż,że pasztety w smaku wkusne...
    i o nowy eksperyment pokusiłam się...przedzieliłam blaszki pazłotkiem i w jednej upiekłam
    oba smaki,a drugi taki sam wsad zamroziłam w stanie nieupieczonym...we środę odmrożę
    i upiekę,jak wyjdzie oki będę miała akuratnie na spotkanie z ludźmi z mojej dawnej,dawnej
    pracy...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

A my padnięci bo dzieciaki dają popalić.Ale dzień piękny i urzędowaliśmy na podwórku i w domu.Ale młodzi zapomnieli pieluch z domu i w ostatniej założonej Antek śpi.Mimo apelu na Fb i objechania okolicznych stacji benzynowych mamy 4 majtki do pływania.No i możemy reaktywować tetrę.(ha ha).Zdrowych Świąt życzę.Ania nie daj się chorobie.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Przepis na orzechowe ciasto też zapisałam. Zastanawiam się czy tylko czy zamiast włoskich można orzeszki ziemne nie solone ,wykorzystać. Mam prawie 2 kilo i w zasadzie nie wiem co z nich zrobić . Kupiłam z myślą żeby do chlebków dodawać,ale coś mnie zamroczyło i myślałam,że są ciężkie więc 2 kilo zamówiłam/hihihi/
    KAniu ,bardzo mi przykro,że chorobę sprowadziłam już odszczekuję/ hau,hau,hau/ może ucieknie.
    Co do mrożenia pasztetów,to ja miałam przykre doświadczenie.
    Jak rozmrażałam do upieczenia selerowy zrobił się wodnisty i musiałam go zagęścić. Od tej pory mrożę tylko upieczone.

Uprawnienia umieszczania postów