Strona 1404 z 1482 PierwszyPierwszy ... 404 904 1304 1354 1394 1402 1403 1404 1405 1406 1414 1454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,031 do 14,040 z 14813
Like Tree8326Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Lany poniedziałek ,chyba sama natura nas pokropi.
    Wczoraj zapowiadali deszcze,ale u mnie tylko pokropiło jak ksiądz kropidłem.
    Przykro patrzeć jak wszystkie roślinki wody potrzebują.
    Wszędzie trąbią o suszy a na czwartek burze piaskowe zapowiadają i temperaturę 27°
    Strach się bać co to się wyprawia.
    Mimo wszystko miłego świętowania życzę.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Też wam życzę dobrego drugiego dnia świąt i delikatnie wodną jajeczkową psikawką polewam na szczęście.Z rodziną fajnie ale cięzko.Spanie na rozkładanym łóżku dla 65 latki w jednym pokoju z siostrą i 5 letnim Jasiem nie za bardzo jest wygodne.Ale pogoda była cudna.
    Za to Szczęścia po powrocie okazały tyle radości z powrotu do normalności, ze rozsmarowały mnie jak masło na kanapce.Dla zrobienia im przyjemno@ci zafundowałam im dodatkowe czesanie.O dziwo nawet Browni nie uciekała tylko nadstawiała boczki i podgardziołko. Browni nie lubi glaskania ręką od góry.Za to rozpływa się podrapana, posmyrana po dolną szczenusią.Kasia też daje do czesania brzusio i tylko Szarlotek chroni swoje dolne partie jak klejnoty koronne.U niego za to jak się dostać w roweczek za uszkami to można posłuchać koncertu kociego mruczenia.Wszystkiego mokrego dziewczynki życzę.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Hejka Kumcie
    Już powróconam w domowe pielesze … co prawda jutro znowu muszę pojechać do Wioski pod Kogutem, ale to już kwestia sklerozy i 30 km w jedną stronę (zapomniałam wziąć torby z butami )
    Czas spędziliśmy przyjemnie i bez uciążliwych przygotowań … jedzonko było przygotowane, było urozmaicone i było go wiele, więc tak naprawdę to zjadłam więcej niżbym pochłonęła w domu … czas mi na dietę się przestawić, bo waga teraz pokazała 80,1 kg! No, ale takie są uroki jedzonka w formie bufetu … człowiekowi trudno powstrzymać się od dokładania czegoś, czego się jeszcze nie próbowało
    Pobyłam z wnusiami, wiłyśmy gniazda dla zajączka, który w nocy odwiedził te gniazda pozostawione w stajni i odwdzięczył się upominkami (słodycze) … wnusie pojeździły na kucyku, głaskały osiołka, konie, kózki, owieczki, oglądały krowy, daniele i różne inne dziwy … na miejscu były 4 koty, które odwiedzały nas w pokojach i także dawały się głaskać … ja zostałam zaszczycona kocią wizytą podczas poobiedniego leżakowania i musiałam podzielić się łóżkiem z kotkiem, któremu też zachciało się spać … wnusie miały wtedy używanie, bo mogły go głaskać do znudzenia, a on odwdzięczał się koncertem rozgłośnego mruczenia … Potem ja wstałam, a kot zagarnął dla siebie sam środek łózka i pospał tam zdrowo …
    Codziennie, między posiłakmi były atrakcje dla dzieci (ozdabianie pisanek, wycieczka do mini-zoo, poszukiwanie pisanek w trawie, zabawy wodne itp. Dla starszych było ognisko z kiełbaskami i winem …
    Fajnie było, ale jak zwykle … powrót do domu był jedną z przyjemniejszych chwil

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Witam poświątecznie,co było u mnie spokojniutko i niby z niewielką ilością jedzenia,
    a i tak przez dyspensy kilogram przybył i zaś mus "gonić króliczka"...
    Wszystkiego dobrego kumy w poświąteczny czas

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Ja profilaktycznie na wagę nie wchodzę. U nas święta były nad wyraz spokojne . Tylko wczoraj po odespaniu dyżuru wspólnie do stołu zasiedlismy. Wpadła też W siostra z mężem . Po obiedzie zabrali Dorotkę i pojechali do stolicy.
    Czyli w zasadzie było błogie lenistwo przerywane obżarstwem . No i właśnie dlatego na wagę nie wchodzę.
    Po grudniowych świętach nie mam obaw,bo wyjadam wszystkie rybki.
    Wieje dzisiaj u mnie okropnie.
    Boję się czwartku,kiedy to ma być 27° i burza piaskowa

Awatar kania79

...ospała jestem jak niedźwiadek no,bo najedzona... się mi jakiś "czyściciel lodówkowy" włączył
    nie wspomnę o śliwkach w czekoladzie,com je chyba dla własnej zguby przed świętami zakupiła
    ...a w ogóle cosik ostatnio dosyć wcześnie jak na mnie chodzę spać...przesilenie jakieś wiosenne
    czy ki ciort
    Nawet nie myślę,że już za tydzień zaś na walizku siedziała będę...strasznie ten czas zapitala,strasznie

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Boję się czwartku,kiedy to ma być 27° i burza piaskowa
    Dzisiaj też nieźle wiało. Miałam dzisiaj dodatkowy angielski bo będziemy mieć wolne 29 kwietnia, potem poszłam na działkę i tak sie zarobiłam , że o mało nie spóźniła bym się na rehabilitację .
    No i musiałam zrobic zakupy bo od siostry mało co wzięłam bo musiałam to sama nosić w rękach , a jechałam dwoma autobusami .
    No i tak mi dzień przeleciał jak z bicza trzasł.
    No a wieczorem dorwałam kociaste na mysie uszu(bo widziałam jakieś brudki z daleka) i obcinanie pazurów Kasi i Szarlotkowi.
    Postanowiłam darować Browni bo zwierzaczek boi sie tego najbardziej(raz jej ciachnęłam za wysoko po miazdze), a ona nie włazi mi na kolana i mnie nie kłuje.
    Szarlotek dzisiaj znowu chciał wyciągnąć z toalety kawałek papieru toaletowego, który sie nie spłukał.No ale cos poszło nie tak i wleciał obiema łapami do sedesu. Narobił wrzasku i goniłam go potem z ręcznikiem coby wysuszyć trochę futerko.
    Może przestanie włazić do sedesu, tak jak przestał wskakiwać do wanny z woda jak się mocno pomoczył.
    Jak go dogoniłam to postanowiłam iść za ciosem i obciąć pazury oraz umyć uszy.
    Mam biedę bo jutro jest jedyny dzień , kiedy mogę się umówić z elektrykiem bo nie mam światła w korytarzu.
    No a elektrykowi obiecałam obiad.
    Mam z nim trochę dylemat bo by się przydał jako przyjaciel i złota rączka, a on jest już dwa lata wdowiec i zaczyna się do mnie trochę przystawiać.
    Powiedziałam mu dzisiaj, że ja na starość to wolę koty od faceta, ale muszę na jutro wytworzyć zupe jarzynową bo bardzo lubi .
    Ale wiecie moje całe serce jest zajete przez koci ród, no moje 3 Szczęścia są na pierwszym miejscu, ale inne koty też.
    poradnik o kotach czytam po raz drugi z zainteresowaniem, a dwa tomy genialnej przyjaciółki oddałam do biblioteki nieprzeczytane bo mnie sen morzył po dwóch stronach. No i jak pomyslę, że miałabym znowu optykać się z facetem to naprawdę tak jak jedna z was rzekła , ze jak sie rozwiedzie i powtórnie wyda to tylko za kobietę bo facetów mam po kokardę.
    Czekam na odcinek The good doctor i idę spać. Jutro cięzki dzięń mnie czeka.

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    poradnik o kotach czytam po raz drugi z zainteresowaniem, a dwa tomy genialnej przyjaciółki oddałam do biblioteki nieprzeczytane bo mnie sen morzył po dwóch stronach.
    ...jak to powiadają,co kraj to obyczaj i co człowiek to inszy charakter...osobiście przysnęłabym przy każdym poradniku,
    zaś wszystkie chyba cztery tomy "Genialnej przyjaciółki" łyknęłam ino mig...
    Aktualnie przysypiam śledząc "losy" emerytek 1953,mimo,że mnie to również przecież finansowo dotyczy,zaś ale prawniczy
    język,interpretacje i te sprawy morzą mnie okrutnie...
    Jutro idę z małzem wraz na jakieś tam darmowe rehabilitacje,co to zapisałam się pod wpływem koleżanki chyba z miesiąc
    temu...ciekawość co to będzie
    Chyba rzeknę DOBRANOC,bo okrutnie mnie morzy

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Aniu, w temacie darmowych rehabilitacji, to moj TZ dał się zaprosić na jakieś rehabilitacyjne nowomody ... położono pacjentów na materacykach co jakieś elektromagnetyczne (chyba? bo mogłam pokręcić) wlaściwości mają mieć i zaproponowano wykupienie abonamentu na takie materacykowanie albo zakup materacyka ... abonament w cenie niecałych 500 zł miesięcznie (promocja) a cena materacyka juz w tysiące idzie ...
    Ale za to, materacyk ma być dobry na wszystko ... to zupełnie jak piosenka u Starszych Panów ... chyba wolę piosenkę i mam nadzieję,że Wasze rehabilitacyjne wyjście będzie bardziej udane

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Wspaczku,mam nadzieję,że TZ nie dał się namówić ani na abonament ani też na to dziadostwo.
    Tak kołują tych biednych emerytów. To powinno być przykładnie karane.

Uprawnienia umieszczania postów