Strona 1416 z 1444 PierwszyPierwszy ... 416 916 1316 1366 1406 1414 1415 1416 1417 1418 1426 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,151 do 14,160 z 14435
Like Tree8298Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Dzięki Wspaczku za troskę.
    Jednak ta 70 odbija się czkawką , przynajmniej u mnie.
    Do tej pory jakoś nie dochodziło do mnie , że jestem stara ,no chyba,że w lusterko spojrzałam.
    Trzeba się jakoś otrząsnąć.
    Kaaasiu,nie było moim zamiarem namawianie do oglądania filmu Sekielskich.
    Ja sama trzy razy podchodziłam i to po dłuższych przerwach.
    Spodziewałam się co tam zobaczę,ale te realistyczne zdjęcia pomieszczeń , atakujące wypowiedzi księży ...
    przerosło moje wyobrażenie.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Witam

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Przewertowałam dzisiaj gazetę z atrakcjami Senioraliów. Spróbuje w kilka miejsc zadzwonić i zapisać się jeśli jeszcze nie wszystkie miejsca wyczerpane.
    Trwają dwa tygodnie i może na coś się załapię. Czy u was w Warszawie też są Senioralia???
    zauważam,że u Was we w tym mieście Odzi się zwraca uwagę na seniorów...u nas w zasadzie,oprócz jakiś tam zniżek,
    nie ma docelowych ofert...noo Uniwersytet III wieku,a nawet chyba dwa;noo może ja po prostu małe parcie mam,
    żeby się integrować...

Cytat Zamieszczone przez Kaa888 Zobacz posta
    we mnie coś się wypaliło
    myślisz,że we mnie nie...trochę nawet zazdraszczam Ogródkowej decyzji

Ale cieszy mnie jej pojawienie.
    ...

No weszłam tam...
    Jako że jak już cokolwiek czytam, to wolę wiedzieć CO, więc przeczytałam kilka stron wstecz, ale powiem Wam, że bardzo mnie ta lektura zmęczyła,
    chiba musi być przestanę pisać z komórki,bo chciałam tylko linka o ekologii zaanonsować,żeby jakiś inny niż pogoda,czy
    bieżąca polityka temat do "rozmów" był ... ffcale nie chciałam czytać charakterystyki innego wątku,tym bardzie,że znam
    oko-w oko niektóre z bywających tam dzieffcząt,a chętnie poznała bym też pozostałe...w ogóle marzy mi się większa integracja
    całego foruma JestemFit...kryje się tu wiele ciekawych osób

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Grazynko, zmartwiłam się obniżeniemTwojej formy ... zostaw Ty te obowiązki gospodarskie i wyroby wędliniarskie i bądź dobra dla siebie ...
    tak właśnie,my w pewnym wieku już musiamy zadbać o swój dobrostan,bo jak nie my same o siebie to kto

Nie mogę się zgodzić, że drobne wydarzenia, sprawy tymaczasowo kogoś zajmujące nie są warte aby się nimi dzielić na wątku....
    dokładnie...

Możliwośc goszczenia Was Kumy miłe, na takim wydarzeniu do czerwoności rozgrzała moją wyobraźnię ... byłabym bardzo szczęśliwa .... teraz tylko muszę przysiąść fałdow i coś jeszcze namalować ...
    ja mogę i te już! namalowane obejrzeć,tymbardziej,że przeca nie widziałam

Ja prawdę mówiąc na żadnym wernisażu jeszcze w życiu nie byłam.
    ...po zastanowieniu myślę sobie,że ja chyba również nie

film braci Siekielskich obejrzałam
    ...ja dzisiaj w nocy...i to nie tak,że mnie namówiłyście,tylko chciałam sama zobaczyć o czym rozprawia cały kraj

Nie jestem dzisiaj w nastroju do niczego,jakaś taka podenerwowana nie wiadomo właściwie czym
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 14-05-2019 o 13:33

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

Dzień, być może dobry

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    ffcale nie chciałam czytać charakterystyki innego wątku
    Hmm, zdawało mi się, że piszę wyłącznie o sobie i jakichśtam swoich wrażeniach, a nie że zamieszczam jakąś charakterystykę....
    Nie podjęłabym się pisania żadnej charakterystyki, zwłaszcza wątku, którego przecież w ogóle nie znam bo wczoraj byłam na nim po raz pierwszy.

Boże, jak tu w ogóle można napisać cokolwiek, żeby nie zostać opacznie zrozumianym...?
    Już nie podejmuję się tego rozkminiać, naprawdę
    Jeśli tak wygląda dążenie do "integracji", to chyba inaczej rozumiemy to słowo...

Na wernisaż również byłam chętna, bo też na żadnym nie byłam, ale w tej chwili to w ogóle nie mam na nic ochoty.

Bądźcie zdrowe i zintegrowane.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Nu tek, tzn. wieczorne heloł ...

Jakoś rozdrażnione wątkowo jesteśmy Kumy miłe, albo może to mi się tak wydaje, bom mało zadowolona z siebie ostatnio ... Ależ by mi się Tereski zorganizowanie i zadaniowość przydała ... bo czas mi przez palce ucieka, a sprawy naprawdę ważne dla mnie - nie ruszone pozostają ... wcale a wcale nie jestem z siebie zadowolona ....

Dziś przypadkiem oglądałam aktywistów Greenpeace podczas beztroskiego zwisania z budynku PiS, potem widziałam, jak ich policja przy pomocy strażckiego wysięgnika z platformą, jeden po drugim, zdejmuje ... nie stawiali oporu, współpracowali przy tym zdejmowaniu i nawet przy krępowaniu rąk z tyłu i odprowadzaniu do czekających od rana suk. Smutne to wszystko w padającm deszczu ... W ramach protestu zakryli w nocy budenk PiS i PO czarnymi płachtami z napisam "Polska bez węgla 2030".

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Jakoś rozdrażnione wątkowo jesteśmy Kumy miłe, albo może to mi się tak wydaje, bom mało zadowolona z siebie ostatnio ... Ależ by mi się Tereski zorganizowanie i zadaniowość przydała ... bo czas mi przez palce ucieka, a sprawy naprawdę ważne dla mnie - nie ruszone pozostają ... wcale a wcale nie jestem z siebie zadowolona ....
    No kumciu droga ja się też trochę kreuję na bardziej zorganizowaną niż jestem. Wczoraj pół dnia przepuściłam przez palce.Dzisiaj na szczęście sama z sobą w ciuciubabkę grałam.
    To znaczy miałam się uczyć angielskiego ale co chwila znajdowałam coś innego do wykonania byle się do tej nauki nie wziąć, a jednocześnie nie mieć moralniaka.
    Upiekłam sernik, opisałam żywność w zamrażarce, ugotowałam serwetki białe i sciereczki do naczyń w płatkach mydlanych i ukrochmaliłam.
    No nawet taka wersja robienia czegoś zamiast ma swoje dobre strony bo jeszcze mydlik wykorzystałam do uprania ręcznego bielizny której z uwagi na sierść nie wrzucam do pralki(biustonosze czarne ).
    No ale w końcu się zebrałam i właśnie skończyłam się uczyć.
    No i wlazłam na wątek i widzę, że w złą godzinę zatęskniłam za temperamentem 888.

Boże, jak tu w ogóle można napisać cokolwiek, żeby nie zostać opacznie zrozumianym...?
    Już nie podejmuję się tego rozkminiać, naprawdę
    Jeśli tak wygląda dążenie do "integracji", to chyba inaczej rozumiemy to słowo...

Na wernisaż również byłam chętna, bo też na żadnym nie byłam, ale w tej chwili to w ogóle nie mam na nic ochoty.

Bądźcie zdrowe i zintegrowane.
    Jakie opatrznie, wsadziłaś szpile Ogródkowej, skrytykowałaś obcy dla siebie watek(bardzo lektura cię zmęczyła- znaczy nudy na pudy) na którym zarówno ja jak i Kania piszemy i jeszcze czujesz się Kasiu opatrznie rozumiana.

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

wsadziłaś szpile Ogródkowej, skrytykowałaś obcy dla siebie watek i jeszcze czujesz się Kasiu opatrznie rozumiana.
    Pisałam O SOBIE !
    O własnych myślach!
    I nie krytykowałam wątku którego nie znam, co zresztą wyraźnie napisałam!
    Napisałam też, że wreszcie rozumiem, dlaczego Kasi O. bardziej się on podoba od naszego (chyba powinnam już pisać "waszego"), na którym nie było nigdy tylu komentarzy. Napisałam, że tamten wątek przypomina mi Celownik z czasów kiedy było nas więcej - to jest krytyka?! Chyba raczej żal, że coś się nieodwołalnie skończyło.

Jeśli to uważasz, za "wsadzanie szpil" i krytykę, to doprawdy nie mam już nic więcej do powiedzenia.

A raczej mam - jedno: nasuwa mi się myśl, że każda z was może mieć własne zdanie i je wyrazić, a tylko mnie się tego prawa odmawia. Właściwie to Ty Teresko ustawicznie mi tego prawa odmawiasz.
    Cokolwiek powiem, czy napiszę na dowolny temat, natychmiast odbierasz jako krytykę i napaść.
    Przeczytaj jeszcze raz mój post, policz do dziesięciu, a potem spójrz sobie w oczy w lustrze...

Dobranoc.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Kaaasiu,tak bardzo się cieszyłam,że znowu się odezwałaś. Bardzo się starałam,żeby nie napisać czegoś co byś nieopatrznie nie zrozumiała. Proszę nie wygłupiaj się. Nie zachowuj jak małe dziecko w piaskownicy.
    Bądź z nami,tak normalnie.
    Słowo pisane bardzo się różni od tego mówionego. Pisane każdy sobie po swojemu tłumaczy. Mówione nawet przez intonację,czy słowne ozdobniki można na właściwy tor skierować. Podejrzewam,że pogoda zmienna,że skaczącym ciśnieniem powoduje nerwowość i zmęczenie materiału.
    Też jestem zmęczona i chciałabym odstresować się czytając Wasze posty.
    Nawet ploteczki,czy niby mało istotne opowiastki co dodają kolorytu naszemu wątkowi.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Dziewczyny a zwłaszcza Terenia i Ania,błagam nie zakopujcie się w norki.
    Tak być nie może,żeby jeden może nierozważnie napisany post zamęt wprowadził w naszej nielicznej grupce.
    Kasia Wspaczkowa super napisała rozdrażnione jesteśmy. Ja bym to wszystko zwaliła na wiosenne przesilenie.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Tak jestem rozdrażniona ale zaczęłam być dopiero po przeczytaniu postu Kaasi.
    Dla mnie zachowała się jak osoba , która sama nie bawiąc się satysfakcję znajduje jak innym "powietrze zepsuje".
    Wpadła, wpuściła smrodek na środku czyjegoś domu i wychodząc trzasnęła drzwiami.
    I uważam, że to nie była niedoskonałość słowa pisanego tylko świadoma chęć ukąszenia.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,ja o różnicy między słowem pisanym i mówionym myślałam ogólnie o tym co się pisze na wątku. Nie odniosłam tego bezpośrednio do postu Kaaasi. Myślałam,że na ostatnim zlocie doszłyście do porozumienia. Widocznie jednak nie wszystko można skleić co się rozstrzaskało na drobne kawałki. Nie mam zamiaru roztrząsać co się stało.
    Szkoda naszych nerwów po prostu,jednak popieram Twoje ostatnie zdanie.
    Szkoda mi bardzo wrażliwej Ani, która rykoszetem oberwała.
    Aniu .....hop hop odezwij się.

Uprawnienia umieszczania postów