Strona 1419 z 1492 PierwszyPierwszy ... 419 919 1319 1369 1409 1417 1418 1419 1420 1421 1429 1469 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,181 do 14,190 z 14911
Like Tree8335Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Hura,huuuurrra , jesteście.
    Dzień dobry .
    Może nie jestem bardzo wnerwiona,ale mnie też zaskoczył wynik TTBZ .
    Lubię tego aktora ,więc może szok był mniejszy. Ja byłam za Elą. Byłam pełna podziwu jak ta korpulentna kobieta potrafi się ruszać śpiewając super bez zadyszki.
    Co do słów Tereski o zlociku, ja chyba podświadomie zrozumiałam jej intencję,że słowa były skierowane do Kaasi a nie do ogółu uczestników.
    Jednak jest to kolejny dowód na kolosalną różnicę między słowem pisanym a mówionym.
    Wydaje mi się,że Ania ma rację,nie ma sensu wracać i rozbierać na czynniki pierwsze,co się stało to się nie odstanie .
    Prawie z przerażeniem czytałam sprawozdanie Tereski. Biedny koteczek. Biedny piesek.
    Głupi ludzie. Potrafię zrozumieć,że muszą pieska z fobiami zabierać ze sobą,ale w opisanej sytuacji powinni trzymać go na kolanach,koło siebie. To trudne.....wiem.
    Nic dziwnego,że źle się tam czułaś .
    Trzymam kciuki za Wspaczka żeby łagodnie przeszła remont.
    Tak to jest z naszymi panami,planują,zamawiają a później nerwy trzeba na postronku trzymać.
    Monika wstawiła mi super artykuł o powiązaniu uczuciowym babć z wnuczkami/dziewczynkami/.
    Okazuje się,że dziewczynki po babciach dziedziczą od 25 do50 % genów. Geny przeskakują jedno pokolenie i dlatego często dziewczynka jest bardziej podobna do babci niż do mamy. Jeśli chodzi o chłopców nie ma takiej zależności. Zazwyczaj nie dziedziczą babcinych genów a nawet jeśli odziedziczą to w niewielkim %.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Niedzielne dzien dobry!

Poczytalam troche, powzdychalam, pozastanawialam sie nad roznorodnoscia charakterow, cech tych nabytych i odziedziczonych...

I pomyslalam, ze przeciez to nie moja stacja i moj pociag jedzie dalej, wiec czemu mi stac z boku?

Dziewczyny kochane. Jesli nic sie nie zmieni i nie stanie na przeszkodzie planuje usilnie dojechac do Warszawy na weekend po Bozym Ciele.
    Bardzo, ale to bardzo chcialabym (jak to ja!) zlapac za okon wszystkie sroki... czyli przy okazji spotkania niedzielnego Zawzietasek, spotkac sie w stolicy w sobote i z wami kumcie moje mile i sercu bardzo bliskie.

Poznac wreszcie Monie!

Usciskac znow Aisaczka, Anusie i Grazynke!

Nie mowiac juz o mojej ukochanej Tereni, ktora wiedzac nieco o mych planach probowala juz wybadac teren i rzucila w eter propozycje nowego zlociku piszac jak ta Mata Hari o przywiezieniu mnie czyli "malej" niespodzianki...

Napiszcie prosze, ze da sie to zrobic!
    kania79 and TinnGO like this.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Uffff,super wiadomość.
    Nawet jeśli ja nie dojadę,to już się cieszę na Wsze spotkanie.
    Kasiu Kwiatuszkowa,mam nadzieję,że się uda,bo widziałam pozytywną reakcję na rzucony przez Tereskę pomysł. Nawet się zastanawiałam nad tą niespodzianką, ale prędzej spodziewałam się Macoszki, niż Ciebie,ze względu na odległość.
    TinnGO lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka,powiedzmy,że z rana

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    jak to było w tym wierszyku jak szedł serial Korzenie, nie spuszczaj nosa na kwintę boś nie Kunta Kinte.
    cytuję z pamięci:
    "Wstajesz rano nos na kwintę
    nie bądź taki Kunta Kinte
    partia nasza wszystko zrobi
    byś wieczorem był jak Tobi"

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Zamieszczone przez Kaa888
    we mnie coś się wypaliło

myślisz,że we mnie nie...trochę nawet zazdraszczam Ogródkowej decyzji
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    I pomyslalam, ze przeciez to nie moja stacja i moj pociag jedzie dalej, wiec czemu mi stac z boku?
    ...ja się w ogóle zastanawiam nieraz czy czasem nie przegapiłam swojej stacji tyleż luda wysiadło wszak...()
    jedni troszkę drzwiami trzaskając...inni po anglisku....zaś ale tak się miło konwersuje,słucha,cosik samemu dorzuca,
    że i pierda jakoś się znosi alboż na moment na korytarz dla przewietrzenia'sia wychodzi

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Też jestem zmęczona i chciałabym odstresować się czytając Wasze posty.
    Nawet ploteczki,czy niby mało istotne opowiastki co dodają kolorytu naszemu wątkowi.
    ...no właśnie odstresować!...przeca real dostarcza,przynajmniej mi/dla mnie,wystarczająco dużo różnych emocji...
    i przecież już dawno nie jestem tu względem diety,jeno dla ludziów

Szkoda mi bardzo ..... Ani, która rykoszetem oberwała.
    rykoszetem...ja to odebrałam jako atak frontalny,osobisty...jeszczem nie okrzepła po po "psinie i kocinie" a tu nowe "dyrdum" opuszczam "fiksum",bo nie mnie oceniać...no ale obie sytuacje zmusiły mnie do samokrytyki własnej osoby...
    w skrócie:jestem jak ta czekolada,co chciała by żeby wszyscy ją lubili...

...cdn chyba

Awatar kania79

cd.

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    w czerwcu spotkać się w komplecie
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Dziewczyny kochane. Jesli nic sie nie zmieni i nie stanie na przeszkodzie planuje usilnie dojechac do Warszawy na weekend po Bozym Ciele.
    Bardzo, ale to bardzo chcialabym (jak to ja!) zlapac za okon wszystkie sroki... czyli przy okazji spotkania niedzielnego Zawzietasek, spotkac sie w stolicy w sobote i z wami kumcie moje mile i sercu bardzo bliskie.

Takie może nie zadługie spotkanie, przy kawie czy obiedzie wegetariańskim
    nawet wiem co chciała bym zamówić...i zamiast może późniejszych lodów(albo oprócz) jeszcze ciastulko jakoweś,zaś ale...

- to już będą wakacje dzięki uprzejmości naszego koffanego premiara
    - i zaś przedłużony weekend,więc nie wiem co może rodzinka wymyślić,tymbardziej,że ostatni wypad był udany całkiem

- no i wreszcie jak w tym dowcipie:

Jan Paweł II trafił do nieba.
    Niestety okazało się, że jest tam bardzo marne jedzenie.
    Przechadzając się po niebie zajrzał przez dziurkę od klucza do czyśćca i wydało mu się, że tam mają lepsze jedzenie.
    Zajrzał też przez dziurkę od klucza do piekła.
    Patrzy, a tam zabawa w najlepsze: świnka na grillu, zimne piwko, muzyka, po prostu wspaniała uczta.
    Idzie do Boga i mówi:
    - Panie Boże! Jak to jest, że u nas jest tak marnie z jedzeniem? W czyśćcu już mają lepsze jedzenie, a w piekle mają same smakołyki.
    - Bo widzisz... Dla nas dwóch nie opłaca się gotować.

czy mi się opłaca jechać na obiad ponad dwie godziny w te i ponad dwie z powrotem...stara już jezdem

P.S....a Macoszka się może dotychpór wygoi i się da namówić,chociaż od niej to jeszcze większy świat drogi niźli ode mła

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    czy mi się opłaca jechać na obiad ponad dwie godziny w te i ponad dwie z powrotem...stara już jezdem
    Czy ja rozumieć mam , że chętnie byś we Warszawie zanoclegowała i może jeszcze Macoszkę chcesz ściągnąć jakby rodzina ci na przeciw nie była.
    Czy dopiero sie zastanawiasz. ?
    Czy co niebądź innego Anuś rostomiła moja.
    Jak ja się ucieszyłam jak twój wpis się pojawił.
    No bo głównie tym strzałem w twoim kierunku ja się tak zawściekłam i zniechęciłam( do krytyki Kasi O jakoś po wielu kolejnych razach przywykłam była).
    No jakoś mimo spodziewania się bury od Aisaczka(bo warknęłam i bryknęłam zamiast być otwarta na wszystkich) sądziłam , że dobroć jej serca przeważy i wątku nie zatrzaśnie.
    A, że Kasiulek swoje wypalenia jakoś zaczął trawić i się go może pozbędzie to już "dar losu".
    Myślmy nad tym żeby znaleźć sposób. No bo jak się chce to sie szuka sposobu, jak nie to powodu.

Awatar kania79

Mnie w tej chwili jest bardzo przykro,że Ania cierpi.

mogła bym zareagować trojako

1) podziękować za troskę
    2) obrócić w żart "skąd wiesz,że dziąsło mi spuchło,bark boli i....srutu-tu-tu kłębek drutu"
    3) albo też "skoczyć do gardła" z okrzykiem,że przecież nie siedzisz w mojej głowie i nie możesz wiedzieć co czuję

Może nie jestem bardzo wnerwiona,ale mnie też zaskoczył wynik TTBZ .
    Lubię tego aktora ,więc może szok był mniejszy. Ja byłam za Elą. Byłam pełna podziwu jak ta korpulentna kobieta potrafi się ruszać śpiewając super bez zadyszki
    Ela tak bardzo mi się podobała,szczególnie w rolach gdzie potrafiła "wmówić" widzom,że jest filigranową osobą
    ...i tak się wahałam,jak ten baca przed poprawinami...na rzecz Kasi przemówił bliższy memu serduchu repertuar,
    byłam więc za nią

Okazuje się,że dziewczynki po babciach dziedziczą od 25 do50 % genów. Geny przeskakują jedno pokolenie i dlatego często dziewczynka jest bardziej podobna do babci niż do mamy
    ... patrzyłam w piątek na obie główki wnuczek,co im wilgoć fest mocno polokowała i tak właśnie sobie pomyślała,że po mnie
    a raczej nawet po mojej mamie to mają;pisałam zresztą chyba już kiedyś,że starsza wnuczka jest wypisz,wymaluj jak ja
    w dzieciństwie: piszczący,wiecznie czegoś bojący się,chudy blond niejadek,z kręconymi włosami...

Jeśli chodzi o chłopców nie ma takiej zależności.
    ...no nie wiem...

Zazwyczaj nie dziedziczą babcinych genów a nawet jeśli odziedziczą to w niewielkim %.
    ...noo musiał akurat Jaśko babciny "charakterek" odziedziczyć...we w tym niewielkim procencie
    W tej mojej małej czeredce to Janek i Natalia najbardziej wyglądają jak rodzone rodzeństwo
    Ciekawośćkim i jakie to piąte będzie

ja obżarłam się bo od wtorku (zgodnie z sugestią Ani, żeby nie zaczynać od poniedziałku) chcę zacząć detoks i później 7 dniówkę.
    zaczęłła bym ja z Tobą wraz ten detoks,zaś ale już nie mam tygodnia,noo i czy mi się opłaca przed wyjazdem
    i dobrym komunijnym żarciem...pomyślę po powrocie...narazie jest mi tylko nieFAJnie,że zaśmiecam swoją
    czerwonością akcyjną tabelkę

Awatar kania79

No bo jak się chce to sie szuka sposobu, jak nie to powodu.
    ...dokładnie!...nooo zupełnie jak z odchudzaniem czy przeszkadzaniem w tańcu przysłowiowego rąbka
    Nie wiem Tereniu czy mi chodzi o nocleg,czy bardziej,żeby to nie był li tylko obiad...noo i mniemam,
    że odwiedziny Hani

łoj mus mnie obiad jakiś niedzielny wykonać/czytaj doprawić,podgrzać,zjeść

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Niedzielne dobry wieczór,

przyznam szczerze, że nie sądziłam, że aż tak zepsùłam wszystkim ostatnie spotkanie Wiem, że jestem gadułą, a goszcząc Was w stolicy, starałam się Wami zaopiekować i np opowiedzieć o mijanych miejscach, ale nie miałam poczucia, że wszystko kręci sie wokół mnie. Jeśli tak było bardzo Was przepraszam...
    kolejnego mini zlociku już Wam nie zepsuję.

goście przyszli, cdn...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Oj,ale się obsmiałam jak norka.
    Aniu najbardziej mi się 3 punkt spodobał -" skoczyć do gardła".....
    Sama dzisiaj byłam więc się za papieroski wzięłam. Nie sporo mi robota szła,bo wzrost co chwila za balkon uciekał.
    Rododendron,młody jeszcze-3letni,cały pąkami obsypany i te pąki normalnie w oczach pękają kwiat karminowy ukazując.
    Cieplutko jest i wczorajszy deszcz bardzo dobrze na roślinki podziałał

Uprawnienia umieszczania postów