Strona 1420 z 1444 PierwszyPierwszy ... 420 920 1320 1370 1410 1418 1419 1420 1421 1422 1430 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,191 do 14,200 z 14434
Like Tree8298Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Monka czy ja teraz mam tobie z polskiego na nasze tłumaczyć.Jeżeli komuś zepsułaś to chyba Kasi.Ja bylam zadowolona z obiadu i poznania Shuka.A lody to była rewelka.Ja tak samo zachowywałam się w Łodzi jak gościłam dziewczyny nawet wsadziłam nas do riksz, ktørymi u nas można przejechać Piotrkowską i w jednej rikszy ja w drugiej riksiarz pokazywał murale, kamienice, dziewczyny z Krakowa i Bialegostoku zawlokłam do łodzkiej palmiarni.
    A co do lodów to mojej siostrzenicy mieszkającej w Warszawie podawałam adres.
    Mnie nic nie zepsulaś .No linki o psinie były wstrząsem .
    Ale spotkanie było współczesne, bieżące i chyba tylko Kaasi 888 przeszkadzał jego scenariusz.Poprzednio byłyśmy w Załubicach, jeszcze poprzednio u Aisaczka.To nie były podróże sentymentalne w przeszłość mimo iż byłyśmy na cmentarzu u Haneczki.
    Kasia skrytykowała Eden i Margaretkę.W Edenie było nudno według niej , a w Margaretce było obrzydliwe jedzenie bo warzywno owocowe.
    Ja pisałam co się Kasi nie podobało no w jej odpowiedzi na twój zarzut, że po zlociku nie skwitowała go ani słowem wywaliła co jej nie pasowało.
    Kasia O lubi wszystko co jest polską kuchnią ale mnie te wege nowości się podobają.
    I się nie drzaźnij ze mną bo jedna awantura na rok mi wystarczy.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Wrrrrr,za balkon oczywiście wzrok uciekał a nie wzrost.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Wieczorne heloł ...

Co do okołobożociałowego spotkania, to ja cała w oczekiwaniu i i otwartości ... no i z palcem pod budką (i z bananem na twarzy na wieśc, że i Kwiatuszkowa może dopisać)

Odnośnie do ostatnich napięć wątkowych, to już nie chcę do tego wracać ... może tylko z apelem abyśmy staraly się wzajemnie mniej oceniać a bardziej doceniać ... i to apel do mnie także ... bo nie bez winy jestem ...

Nu, a dziś byłam na działce ... sprawy mają się tam dobrze, bo dzieci bywały tam wcześniej i działkę po zimie uprzątnęły ... dzieci to jednak dobra rzecz, a taka miejska działka, też jest fajna ... wnuczki bawią sie tam znakomicie, są w ruchu no i na powietrzu (nie śmiem nazwać stolicznego powietrza - świezym) ... dzis dziewczynki z wyraźnym żalem opuszczały działkę ...
    Co do podobieństwa wnuczek i babć, to chyba cos w tym jest ... a przynajmniej lubię tak mysleć

Ja teraz dość zmęczona, więc tylko pozdrowienia i całusy wszystkim Kumciom przesyłam ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Lato w pełni....ptaszki śpiewają, komary latają ...
    Coś mnie w nocy udziabało i swędzi jak diabli. Nie wygląda to na komara,pewnie jakiś pająk albo inna szczypawka.
    Mimi znosi różne żyjątka,wypuszcza na podłogę i bawi się jak kot myszką.
    Łapie muchy . Boję się żeby osy lub szerszenia nie złapała,zwłaszcza jak sama w domu jestem. Jakieś zapędy psa łowczego u niej się ujawniają. Poluje na myszy i jaszczurki. Potrafi jak kot kilka minut nad mysią norką czatować. Oczywiście zdobycze lądują na łóżku pańci/bleee/
    Tor z przeszkodami jest suuuper. Wiadro duże,20 litrów,bez rozbiegu,z miejsca przeskakuje.
    Rododendron zachwyca. Jednak łagodna zima dobrze mu się przysłużyła. Liście ma piękne ,nic nie trzeba po zimie usuwać. No i ta masa pąków.
    Kiedyś już miałam rododendrony,ale słabo rosły i w końcu zamarły. Mam nadzieję,że temu przypasowało stanowisko.
    Zapomniałam napisać,że W. w sobotę kupił na targu 5 kurek,bo już nam tylko 1 została no i te 2 dzikie. Z dzikimi jest problem,bo trudno wyśledzić gdzie niosą jajka. Jak już się wyśledzi i zabierze,mimo,że podkładam inne,zmieniają miejsce i zabawa od nowa.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Mmmm,jestem prawie w ekstazie,ale obawiam się,że kuneczki nie potwierdzą mojego zachwytu /hi hi hi/
    Na reszcie dzięki siostrze odkryłam smaczne masło. No i teraz zachwycam się smakiem własnego grahama z masełkiem. Niech się schowają wszystkie słodycze świata.
    Czekolady,ptasie mleczko,nawet lody nie umywają się do tego smaku.
    Wyobrażam sobie teraz minki niektórych , no cóż są różne zboczenia.... ja kocham dobry chlebek /hi hi hi/.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Uśliniłam się jak moje koty jak mi depczą kolana.Ja uwielbiam chleb i chyba to, że się jako tako trzymam z wagą zawdzięczam temu, że szlaban na chleb jest u mnie większy niż na słodycze, piwo i lody.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Jeszcze jedno zdanie Aisaczka, że powinnyśmy się bardziej doceniać niż oceniaś zamierzam sobie na lodówce przymocować.Żeby tak zalamiętać na trwale.
    Kasia to chyba umie, bardzo ją za to podziwiam.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

O wa...jasne,że świeży chlebek z masłem to jest to co tygrysy lubią i to w nadmiarze,noo a oprócz tego i całą plejadę w/w różnych różności z piwem włącznie...lubię,więc staram się (z naciskiem na staram)omijać,nooo ale co i raz się ło "cóś" potknę...o piwo najrzdziej,bo ostatnie jakie piłam to z Wami - wegetariańskie...
    Dzień dobry upalny...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cieszę się i to bardzo.
    Myślałam,że zostanę wyśmiana za miłość do chlebka z masełkiem .
    Niestety mnie on też gubi.
    Potrafię się powstrzymać od jedzenia wszelkich słodyczy ale nie od chleba
    No i na własną niedolę zaczęłam te wypieki.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Z miasteczka powróconam,czerwona jak ta ryśkoridlowa cegła...
    Jak to powiadają góra z górą się nie zejdzie,a siostra z bratem i offszem...przy stanowiskach wydawania zaświadczeń,żeśmy do głosowania zdatni,ale chcemy to uczynić poza miejscem zamieszkania/zameldowania...ja,bo wyjeżdżam na Śląsk Dolny...on,bo wciąż "mieszka" na Górnym...
    Szukając medycznych papierów męża w celu kserówek zrobienia (bo zaś mus mu stanąć do konkursu o rentę)natknęłam się na "kartę pokładową" z Edenu,taką ze zdjęciem i z wpisaną wagą i... jednak!mam na dzisiaj niższą wagę niż wtedy i ja być troszkę zadowolony...no ale i do mobilizacji dalszej zmuszony,bo momo,że mniej to jeszcze!jest dużo za dużo...noo i w pierś się bijąc za obficie się odżywiam...

Uprawnienia umieszczania postów