Strona 1421 z 1432 PierwszyPierwszy ... 421 921 1321 1371 1411 1419 1420 1421 1422 1423 1431 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,201 do 14,210 z 14315
Like Tree8287Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Grażynko ja więc właśnie wolę się za chleb z masłem nie tykać,bo jak już zacznę to nie ma zmiłuj...wczoraj byłam o krok od upieczenia ciasta,bo zlegają mi wiśnie w soku własnym łońskiego roku zrobione,ale pomyślałam sobie,że jak upiekę,tak i zjem w nadmiarze...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry,

popisałam wczoraj, wyżaliłam się, złośliwie i celnie wypunktowałam adwersarza i... celowo wysłałam post w cyberprzestrzeń... mnie ulżyło, a nikogo nie uraziłam.
    Nie będę już do tego wracać, bo nic to nie zmieni i nikogo nie przekona... Wiem jednak jedno, chcę otaczać się ludźmi dobrymi i życzliwymi, nawet jeśli różnią się ode mnie poglądami i przekonaniami... Życie jest za krótkie, żeby marnować je na płacz i żal, bo ktoś nas źle ocenia, oraz na kontakty z tymi, którzy źle nam życzą...

Dopisuję się do klubu miłośników pieczywa. Uwielbiam nie tylko chleb z masłem, ale także bagietkę, kajzerkę czy grahamkę... Ja też w sytuacji, kiedy na stole ląduje ciepły bochenek chleba, nie potrafię się zachować jak cywilizowany człowiek.
    Grażynko, a które masło tam Ci smakuje?

kANIU, za rezygnację z pieczenia ciasta WIELKIE BRAWA. Super, że udało Ci się oprzeć*pokusie...

Wspaczku, zabudowa balkonu umożliwi Ci stworzenie całorocznej oranżerii. Na jak długo przyjeżdża siostra TZ?

Teresko, kiedy planujesz letnią przeprowadzkę na działkę?

Czy ja wam się chwaliłam, że mam już I stopień otyłości?

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

... wiedziałam, że o czymś zapomniałam.
    Kwiatuszkowa, miło Cię widzieć, liczę na czerwcowe spotkanie i dziękuję za poparcie

Awatar kania79

Orzesz Ty Moniko ...ścichapęk!
    Ja niestety jeszcze cały czas II...kliniczny stopień ...wrrrr

Pytanie...z czego robi się płatki owsiane?
    Odpowiedź...z kukurydzy!

Maleństwo waży tak pomiędzy starą a nową gramaturą kostki masła i nadal nie pokazuje kim jest :-)

Ponieważ i małż i ja otrzymaliśmy SMS-y
    ostrzegające przed burzą z gradem i żeby jak się nie musi nie wychodzić z domu to siedzę jak ten gupek,a tu troszku pogrzmiało,dwa razy błysło i deczko pokropiło...

Awatar kania79

Wróć szalona...że zazdraszczam bez zawiści to jedna sprawa,a pogratulować,pochwalić to inna rzecz
    Super Monia i tak trzym!!!

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Monia,gratulacje za przejście do wyższej/wagowo niższej/grupy.
    Z masłem miałam problem od dłuższego czasu. Wszystkie po kolei co mąż przynosił,nie smakowały mi, miały dziwny smak. Za podpowiedzią Eli kupiłam łaciate ekstra i to był strzał w 10. Mam nadzieję,że mnie nie wsadzą za reklamę.
    My też dostaliśmy ostrzeżenia o burzy,gradzie i wichurze z zaleceniem nie opuszczania domu . Troszkę pogrzmiało ale na szczęście reszta się nie sprawdziła.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Teresko, kiedy planujesz letnią przeprowadzkę na działkę?
    Jak pogoda dopisze to tak poczatek czerwca.
    Dzisiaj jak byłam było cudnie, ciepło i lekko pogrzmiało i popadało.
    Ja nie dostaję sms-ów o gradobiciach?????

Jutro mam dwóch lekarzy Wrrrrrrrrrrrr(ginekologa i I kontakt)
    Muszę zrobić zakupy na 3 dniowy detox.
    Koleżanka mnie wyciaga do Portugalii na tydzień.
    Znalazłam już opiekunkę do kotów.
    7 dniówkę będę robić po powrocie.

Awatar kania79

Słoneczne Hejka
    Uszkami zaszczygłam na trzydniowy detox,bo jakby tak Terenia go podała (mimo likarskich wizyt) to ja jeszcze bym przed wyjazdem dała radę (emotikon śmiechu)
    No i przyda się pewnie ten angliski we w praktyce,ciekawość? jak odbierzesz Portugalczyków?
    Czytam teraz książkę,której główna bohaterka mieszka na stałe w Paryżewie;jej francuski mąż podczas pobytu w Polsce był oburzony,że nie mógł się dogadać ani po francusku,ani po angielsku z wiejską ekspedientką.Natomiast jak żona jego na stałe już osiadła we Francyji i zanim okiełznała ichnią mowę,próbowała posiłkować się angielskim,zwracał jej uwagę,że jak się przyjeżdża do jakiegoś kraju to wypada znać język gospodarzy...
    Tyle narazie ja...

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Zjadajusze swiezego chleba łączcie sie!

P.S. Moniu!

Fajnego majowego wtoreczku!
    A u nas znowu pada od wczoraj a mnie sie geba cieszy, bo mam juz swoja plenerowa impreze za soba...
    i wreszcie z tego powodu zero stresu!

https://forum.jestemfit.pl/tylko-zalogowanych-uzytkownikow/16428-zycie-diecie-dieta-cale-zycie-druga-odslona.html

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzień dobry.
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    A u nas znowu pada od wczoraj a mnie sie geba cieszy, bo mam juz swoja plenerowa impreze za soba...
    i wreszcie z tego powodu zero stresu!
    Gratulacje z powodu spuszczenia głazu z serca w postaci odbycia spotkania-imprezy.I popatrzaj są już 2 chętne na spotkanie z nami.
    Do Anusi ja chcę zadzwonić to może ją namówię.
    Czy Anusia lub Anusi syn/synowa maila posiadają? Jak tak to proszę mnie sms-em go podać. Bo jak się z Anusią porozumieć jak ona nie Fb-kowa i nie Whats appowa. Jak Anusi stron 30 wysłać.?????
    Prawdę powiem , że samą mnie kusi sprawdzić czy w tym roku jakiś większy praktyczny stopień zrozumienia mowy angielskiej mieć będę.
    Grażynko chleb własnego wypieku mnie kusi ale chce zrobić taki jak nas z Kasią uczyli u optymalnych na mąkach orzechowych i tłuszczu.
    Głównie dlatego, że mąki te u mnie kolejny rok zalegają, żal wyrzucić bo drogie były , a na spożytkowanie pomysłu nie mam.
    Aisaczkowi z daleka śle fluidy wytrwania przy remoncie.
    Nie widzę co prawda zastosowania dla zabudowanego balkonu poza oranżerią, która z powodu niechętnego stosunku do upraw ziemnych mnie nie nęci. No może i to być dodatkowa podręczna komórka, ale ja balkon używa jesienią, zimą i wiosną jako dodatkową lodówkę na moje potrawy w garnuszkach wystawiane, żeby nie przekładać do słojeczków.
    Teraz mój balkon służy jako wybieg dl kotów.
    Jak ja się cieszę, że nasz wąteczek jednak nie zamarł i żeśmy się podgarnęły" cuzamen do kupy".
    U mojej koleżanki ze studiów, u której wizytę opisywałam niedawno przeczytano mi z księgi horoskopów negatywnych fragment o mnie, czyli Koziorożcu, że jest to rzadka mieszanina kompleksu niższości z manią wielkości.
    Zabolało, ale jako, że należę do nacji ludzi refleksyjnych, ba autorefleksyjnych zaczęłam sie doszukiwać cech takowej mieszaniny u siebie.
    Ale zauważyłam też , że u mnie nastąpiło rozwarstwienie czasowe tych cech, w dzieciństwie i wczesnej młodości dominował kompleks niższości, a na szczęście obecnie (na szczęście dla siebie , bo dla otoczenia może niekoniecznie) jestem w fazie akceptacji i widzenia siebie w samych dobrych odsłonach.
    Muszę baczyć aby kochając siebie(jak ten neofita zachłystujący sie nowym doznaniem) nie zapomnieć jak to Aisaczek pięknie ujął "doceniać innych".
    No to chciałam wam donieść, że bardzo doceniam, że was mam.
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 21-05-2019 o 08:19

Uprawnienia umieszczania postów