Strona 1426 z 1443 PierwszyPierwszy ... 426 926 1326 1376 1416 1424 1425 1426 1427 1428 1436 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,251 do 14,260 z 14427
Like Tree8298Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Słonko od rana przygrzewa.
    Mam nadzieję, że w niedzielę też będzie piękna pogoda.
    Mamy komunię.
    Miłego weekendu przy piąteczku Wam życzę.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Heloł Kumcie ...

Uczestniczyłam w jednej komunii w zeszłym tygodniu a następna jest w przyszły weekend ... to komunie w rodzinie TZ-a i mojego pierwszego męża. Moje wnuczki jeszcze małe, a sądząc po poziomie religijnego zaangażowania rodziców, to komunii nie nalezy się spodziewać ...

Pogody ładnej w niedzielę też bym sobie życzyła, a to ze względu na wnuś na działce przebywanie ... lubię to rodzinne działkowanie ...

Anusi naszej, nabrania wiatru w żagle życzę

Idę ogarniać chałupkę, bo dziś siostra TZ znowu z nami zamieszka ... cieszę się, bardzo ją lubię ...

Udanego dnia Kumcie

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Niedzielne Dzień Dobry

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Nie możemy popadać w marazm,bo życie jest zbyt krótkie.
    no toć!...chociaż realnie nie nazwała bym tego marazmem...po prostu jedna nieciekawa wiadomość,jedna
    niemiła do załatwienia sprawa,jedna emocja "nie halo" to tak zwany mały Miki jest...dwie/trzy w porywach
    do kilku to i w kierunku jamki/norki/dołka i w kierunku nażarcia się ciągną...chociaż to ostatnie powoli,
    powoli okiełznuję,książkę "Metoda jednego dnia" po raz kolejny czytając...

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    wnuczki jeszcze małe, a sądząc po poziomie religijnego zaangażowania rodziców, to komunii nie nalezy się spodziewać ...
    he,he...nie spodziewałam się i ja więc nie była bym kumo taka pewna,tym bardziej,że jak nasze wnuczki
    "do lat" dojdą Komunia może już być obowiązkiem szkolnym...
    Z Franiem szły siostry z różnicą wieku dwóch lat...roczniki moich wnuków są takie troszku pomieszane przez
    reformę szkolną...

Na wrzesień mamy zaproszenie na wesele...jak popatrzyłam na przepychy miejsca,gdzie uroczystość ma się odbyć
    to zupełnie zwątpiłam,a nie wypada nam nie pojechać,bo żeni się męża chrześniak...
    chociaż z drugiej strony nie wiem czy "ojcowanie" takie obowiązuje i bez ślubu kościelnego,zaś ale u syna mego
    chrzestny akurat był

Odnośnie do spotkania 22-go czerwca to myślę...z nastawieniem na tak...

Się trzymcie kumy

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Ooooo,na szczęście Anusia powróciła. Masz rację,że takie niby drobne ale upierdliwe sprawy dołują człowieka.
    Staram się niby przechodzić nad nimi do porządku dziennego,ale zawsze jakaś zadra zostaje.
    U mnie dzisiaj gorąc od rana,aż człowieka zatyka.
    Mąż z Dorotką pojechali na komunię. W zasadzie cieszę się ,że musiałam zostać z Mimi.
    Nie wiem jak bym wytrzymała w tym upale,tym bardziej,że aż 50 dzieciaków ma być,więc długo wszystko będzie trwało.
    Co do przyszłości ......też mam obawy,że wszystko co z kościołem związane lada moment będzie obowiązkowe. Wydaje mi się,że odniosą przeciwny skutek,bo co nakazane najchętniej jest omijane. Nie rozumiem dlaczego jedna grupa zmusza inną. Każdy powinien w/g własnego sumienia wybierać.
    No ale dosyć w tym temacie.
    Ciekawe kiedy Terenia wróci z wycieczki,chyba już dzisiaj powinna być w domku.
    Moi młodzi planują na tydzień w lipcu przyjechać do Polski a wracając do Londynu mają zabrać ze sobą Dorotkę.
    Może lecąc z nimi przekona się,że samolot nie jest taki straszny. Do tej pory cały czas planuje podróż busem a to jest przeszło doba w pozycji siedzącej.
    Miłej niedzieli ,kochane moje.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Terenia przylatuje dopiero jutro Grazynko. Miala tam problemy z internetem i nie mogla wchodzic na forum. Pozdrawia was serdecznie. Jutro pewnie sama zda relacje z urlopu.
    Co do spotkania natomiast to mam smutna wiadomość. Jednak nie dojade na 22/23 do Warszawy... przepraszam ze narobilam zamieszania. Sorry...
    Moze nastepnym razem.
    Caluje i sciskam kumy serdecznie.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzięki Kasiu Kwiatuszkowa za wiadomość.
    Wiesz ,tyle naopowiadalam mężowi o Twoim cudnym ogrodzie,że dzisiaj przywiózł mi 4 krzaki róż. Takie w doniczkach. Dwie pnące białą i różową i dwie wielkokwiatowe herbacianą i ciemno czerwoną.
    Ciekawe czy zimę przetrwają.
    Ta pnąca różowa powinna być super,bo ona jest naturalną,nie szczepiona na podkładce,więc nawet jak zmarznie to od korzenia może odbić .

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór,

oj szkoda, że Kwiatuszkowej nie uda się dotrzeć na spotkanie. Może następnym razem... jak już będziemy zgrabne i smukłe

kANIU, dobrze, że z norki się wychyliłaś, jak tam wyniki Holtera? Bo ja tak się zastanawiam czy te incydenty sercowe nie są wynikiem nerwicy. W końcu, jak większość nas, jesteś wrażliwcem...

Wspaczku, do kiedy balujecie z siostrą TZ?

Ciekawe jak Szczęścia powitały Tereskę, mam nadzieję, że się nie obraziły... Tinn liczę na portugalskie wspomnienia

Grażynko, dziękuję za miłe slowa, ale ja i konsekwencja nawet nie chodzimy tą samą ulicą

cmokasy dla Wszystkich

Awatar kania79

Hej
    Pogoda nie dla młodszych inaczej,chociaż przy takim słoneczku chce się żyć.
    Też ciekawa jestem portugalskich Tinnowych wrażeń,a szczególnie odbioru ludzi,chociaż rozumiem,że całej nacji nie można oceniać na podstawie jednego/dwóch niemiłych incydentów.
    Holter?omawiany będzie z panią kardiolog 18-stego,bo do niej trafi odczyt.Wreszcie wczoraj udało mi się zmierzyć ciśnienie tuż po "incydencie" i...161-85...dzisiaj rano przed kawą 117-78.Pozabawiam się w pomiary i zobaczymy,ale myślę,że pani doktor ma rację i moje złe samopoczucia mogą mić związek ze skokami ciśnienia,czego do swojej świadomości nie dopuszczałam,no bo jak? ja zawsze z zaniżonym raczej ciśnieniem...a tu niestety latka lecą i starszą panią (ha,ha,ha)zaczynam być.

Awatar kania79

...hmm Konsekwencja i moją towarzyszką spacerów nie jest niestety

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Uffff,gorąco. Mimi to ma dobrze,bo sobie w cieniu dołek kopie i leży. Jak się ziemia/piaseczek zagrzeje/wyschnie przenosi się obok .
    Aniu,taka jest prawda. Ja też zawsze nisko ciśnieniowcem byłam , ale od kilku lat mam skoki do 160 i wyżej . Też robiłam pomiary i lekarka je zlekceważyła. Powiedziała,że ten typ tak ma i w razie skoku po prostu kazała się położyć i odpoczywać. Ewentualnie zjeść coś moczopędnego i tyle.
    Z jednej strony ucieszyłam się,że chemii nie zaleciła.
    Z drugiej strony zastanawiam się dlaczego mąż przy podobnym ciśnieniu już 3 lata prochy łyka. Różnica jest taka,że w czasie skoku jego boli głowa a u mnie serce się telepie. Mam jednak nadzieję,że lekarze mimo wszystko wiedzą co robią.
    Młodzi kupili już bilety,czyli klamka zapadła,przylatują.

Uprawnienia umieszczania postów